Dom, ul. Rubinowa

Rubinowa, Radzikowo, Kołobrzeg, zachodniopomorskie

  • 1 580 000 zł
  • 270 m²
  • 5 851,85 zł/m²

Zdjęcie

Mariusz Smardz

Skontaktuj się

Dom, ul. Rubinowa

Rubinowa, Radzikowo, Kołobrzeg, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

1 580 000 zł

270 m²

5 851,85 zł/m²

Dom, ul. Rubinowa

Zaktualizowane: 16 maja 2026

1 580 000 zł 270 m² 5 851,85 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
9
Powierzchnia działki:
639 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

9

Powierzchnia działki:

639 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 580 000 zł (5 851,85 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 270 m², 9 pokoi
  • Działka: 639 m²
  • Źródło: biuro nieruchomości: smardznieruchomosci.pl, zaktualizowane: 16.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 64

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w zachodniej części Kołobrzeg, w spokojnej i bardzo dobrze ocenianej dzielnicy Radzikowo.

Oferta skierowana jest zarówno do osób szukających przestronnego domu nad morzem, jak i do inwestorów zainteresowanych przejęciem gotowego, dochodowego biznesu turystycznego. (...)

Agent

Mariusz Smardz

690 111...

690 111 222

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

690 111...

690 111 222

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: