Działka budowlana, ul. Wylotowa

Wylotowa, Zachodnia, Kołobrzeg, zachodniopomorskie

  • 3 000 000 zł
  • 1 783 m²
  • 1 683 zł/m²

Zdjęcie

Mirosław Dąbrows...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Wylotowa

Wylotowa, Zachodnia, Kołobrzeg, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

3 000 000 zł

1 783 m²

1 683 zł/m²

Działka budowlana, ul. Wylotowa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

3 000 000 zł 1 783 m² 1 683 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 3 000 000 zł (1 683 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Kołobrzeg dzielnica zachodnia - bardzo atrakcyjnie zlokalizowana działka gruntu w odległości około 400 m od morza, w sąsiedztwie budynków jednorodzinnych i pensjonatów.

Bardzo trudno jest w samym mieście Kołobrzegu znaleźć i kupić działkę w podobnej lokalizacji.

Pow. działki 1.783 m2, teren ogrodzony.

Media:
uzbrojenie pełne w terenie przy działce.

Działka zabudowana jest budynkiem handlowo-usługowym, murowanym, parterowym o pow. (...)

Agent

Mirosław Dąbrowski

94 353 19...

94 353 19 60

605 243 417

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mirosław Dąbrowski

94 353 19...

94 353 19 60

605 243 417

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości