Lokal użytkowy, ul. Łopuskiego

Łopuskiego, Kołobrzeg, zachodniopomorskie

  • 94,12 zł/m²
  • 17 m²
  • 1 600 zł

Zdjęcie

Mirosław Dąbrows...

Skontaktuj się

Lokal użytkowy, ul. Łopuskiego

Łopuskiego, Kołobrzeg, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

94,12 zł/m²

17 m²

1 600 zł

Lokal użytkowy, ul. Łopuskiego

Zaktualizowane: 13 maja 2026

94,12 zł/m² 17 m² 1 600 zł

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Przeznaczenie:
-
Pomieszczenia:
1

Pomieszczenia:

1

Parking:

-

Rodzaj wejścia:

z ulicy

Rodzaj budynku:

blok mieszkalny

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 600 zł (94,12 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 17 m², 1 pomieszczenie; stan: dobry
  •   wejście z ulicy
  • Rozkład lokalu: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Opłaty uzupełniające: 100 zł, kaucja: 3 000 zł
  • Media: prąd, woda, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: brak

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Kołobrzeg centrum ul. Łopuskiego do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 17 m2 położony poniżej poziomu chodnika

Lokal nadaje się na biuro, ubezpieczenia, mały sklep i składa się z :
- 1 pomieszczenia
- toaleta

Lokal z wejściem z chodnika ( kilka schodków poniże poziomu ) oraz posiada okno i drzwi wejściowe

Lokal do wynajęcia na dłuższy okres min. 1 rok
Czynsz Najmu :
- 1. (...)

Agent

Mirosław Dąbrowski

94 353 19...

94 353 19 60

605 243 417

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mirosław Dąbrowski

94 353 19...

94 353 19 60

605 243 417

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mirosław Dąbrowski

Zostaw telefon, oddzwonimy