Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Kołobrzeg Centrum Miasta

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Lokal użytkowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

650 000 zł101 m² 6 436 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy W centrum kołobrzegu! Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy, dwupoziomowy, znajdujący się w ścisłym centrum przy ul. Źródlanej, w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

310 000 zł44,30 m² 6 997,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w samym sercu kołobrzeskiej Starówki! Jest to zlokalizowany w samym centrum miasta przy ratuszu i katedrze lokal handlowy o powierzchni 44,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł26 m² 11 346,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu lokal użytkowy w Kołobrzegu. Idealny pod biuro, salon kosmetyczny, studio tatuażu. zaledwie 500m od morza, przy dworcu niski czynsz - zaledwie 190zł lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł198,50 m² 8 010,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 198,5 m , zlokalizowanego w centrum Kołobrzegu, przy ulicy Podporucznika Edmunda Łopuskiego. Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł123,69 m² 14 956,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy w sercu Kołobrzegu idealna lokalizacja dla biznesu! Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy lokal użytkowy przy ul. Emilii Gierczak o powierzchni 123,69 m, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł58,59 m² 12 800,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Kołobrzeg ścisła starówka - na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 58,59 m2 z wejściem po kilku stopniach, który usytuowany jest przy ruchliwym deptaku. W pobliżu lokalu znajdują się inne.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Solne Zdroje,Kołobrzeg

8 500 000 zł620 m² 13 709,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o łącznej powierzchni 620,11 m2 zlokalizowany w ścisłym centrum Kołobrzegu przy ulicy Waryńskiego. W lokalu prowadzony jest sklep delikatesy groszek. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł74,35 m² 7 383,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość znajduje się w ciągu lokali hanldowo-usługowo z bezpośrednim wejściem z chodnika. Przed lokalem znajduje się duża ilość ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Dużą.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł62,13 m² 8 836,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kołobrzeg doskonała lokalizacja blisko morza, starówki i dworca pkp Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Kołobrzegu, przy ul. Jagiellońskiej w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł78,20 m² 9 974 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Uwaga: cena może być rozłożona na raty: - 500 000,- przy zakupie a reszta w ratach przez 10lat Lokal znajduje się w samym centrum Kołobrzegu , usytuowany na pierwszym piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł43,28 m² 10 836,41 zł/m²