dowolna

Mieszkania Kołobrzeg Podczele

85 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

85 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

439 000 zł43,71 m² 10 043,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Kołobrzegu przy ulicy Poleskiej. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w otoczeniu urokliwych terenów naturalnych, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł39 m² 13 717,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam dwupokojowy apartament (lokal mieszkalny) w inwestycji Koło Brzegu (podczele, ul. Lwowska). Mieszkanie jest w pełni komfortowo i nowocześnie wyposażone, doskonale położone.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł20 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kołobrzeg Podczele - Kawalerka na sprzedaż - okazja. Kawalerka na sprzedaż w Kołobrzegu 800m2 od plaży. W pełni wyposażone gotowe do wynajmu/zamieszkania. Zadbane, praktyczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł32 m² 11 218,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży przytulnego apartamentu, w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu- podczele. Lokal znajduje się na czwartym, ostatnim piętrze budynku z 2000 roku. W budynku zamontowana nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

540 000 zł80,07 m² 6 744,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 3-pokojowe z miejscem parkingowym zlokalizowane w Podczelu, 700 metrów od plaży i 8km od centrum Kołobrzegu. Dwustronne, słoneczne, ekspozycja północ południe. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł52,29 m² 9 753,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż dwupokojowe piękne i zadbane mieszkanie na IV piętrze budynku w samym centrum dzielnicy Kołobrzegu - Podczele, położone w odległości jedynie 850 m od pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35,15 m² 14 196,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rewelacyjna oferta sprzedaży 2 pokojowego w pełni umeblowanego i wyposażonego apartamentu o pow. 35,15 mkw, z dużym balkonem położonym na II piętrze budynku z 2016 roku. Nasze.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł28,52 m² 14 551,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 28,52 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym i sypialni, znajdujący się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

750 000 zł87,86 m² 8 536,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Kołobrzeg / Podczele ul. Nowogródzka. 750 metrów do morza Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 87,86 m2. Składające się pokoju dziennego, trzech sypialni, kuchni z oknem, łazienka, wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł62,10 m² 9 645 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: kołobrzeg, dzielnica Podczele, ul. Nowogródzka Na sprzedaż lokal o powierzchni 62,10 m , w którym wyodrębniono dwa niezależne apartamenty. Każdy z nich posiada: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł49,53 m² 70,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia na dłuższy okres czasu: umeblowane mieszkanie 2-pokojowe 500m od plaży, na nadmorskim osiedlu Feniks w Podczelu. Na terenie kompleksu dostępne dwa baseny (kryty i otwarty), plac.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł35,14 m² 16 363,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczny i nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej około 35 m2 położony w Podczelu na osiedlu zamkniętym, 500 m od morza. Składający się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł81,61 m² 9 190,05 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje nad morzem | Kołobrzeg Podczele | 82 m2 | po kapitalnym remoncie | 900 m do plaży Wyobraź sobie poranki z zapachem morskiego powietrza i spokojne spacery na plażę oddaloną.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł72,32 m² 7 259,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Są mieszkania w mieście i są takie, które dają oddech. Podczele to Kołobrzeg w spokojniejszej wersji: więcej zieleni, mniej hałasu, a do tego bliskość morza i przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł80 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 120 m2 (powierzchnia użytkowa 80 m2) z wyjątkowym układem pomieszczeń, położone w cichej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł35,34 m² 16 100,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż atrakcyjny apartament w malowniczym Kołobrzegu, 500m do morza! w dzielnicy Podczele na ulicy Poleskiej. Ta nieruchomość oferuje 2 pokoje z pięknym, wyciszającym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł22,84 m² 15 674,26 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Twoje miejsce nad morzem pełne atrakcji! Szukasz apartamentu nad morzem, który będzie idealnym miejscem zarówno do wypoczynku, jak i inwestycji?.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł28,52 m² 14 551,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł81,28 m² 5 819,39 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,28 m2 położone w Kołobrzegu - dzielnica Podczele, w spokojnej i zielonej części miasta. Zaledwie 800 metrów od morza - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł110 m² 4 863,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupoziomowe położone w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu ( Podczele ) Mieszkanie do własnej aranżacji, przestronne. Położone w budynku kilkurodzinnym na.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł42 m² 14 880,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nad morzem Podczele, kołobrzeg Na sprzedaż przytulne, nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m, położone na II piętrze kameralnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

450 000 zł35,70 m² 12 605,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie nad morzem, podczele Kołobrzeg. Blisko 36 metrowe mieszkanie nad morzem: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, i piętro i balkon. Mieszkanie ciepłe i słoneczne -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł139,26 m² 10 771,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego w nowoczesnym kompleksie, z prywatnym ogrodem o powierzchni aż 212 m2 - idealnym miejscu dla wymagających,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł112,15 m² 7 124,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania z zaadaptowanym strychem - położonego w dzielnicy Podczele Wschodnia część Kołobrzegu, ul. Lwowska.To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34,08 m² 16 109,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecamy Państwu 2 pokojowy apartament na osiedlu Feniks w kameralnej i ekskluzywnej dzielnicy Kołobrzegu. Do nieruchomości przynależy udział w części wspólnej - basen zewnętrzny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł81,61 m² 9 190,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe w Kołobrzegu Podczele Główne atuty nieruchomości: - duża powierzchnia 81,61 m - 4 ustawne pokoje funkcjonalny układ pomieszczeń - jasny.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł35,31 m² 16 426 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

! tylko U nas! dostępne tylko W pepperhouse! atuty nieruchomości: - 400m od pięknej, malowniczej plaży,! - położenie przy obszarze Natura 2000, co zapewnia bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł22,89 m² 19 309,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy nowo powstałe apartamenty położone w spokojnej, nadmorskiej dzielnicy Kołobrzegu otoczonej lasami, ścieżkami rowerowymi oraz szerokimi plażami. Lokalizacja łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł139,26 m² 10 761,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Kołobrzeg Podczele | Apartament z ogródkiem, 140 m , 3 sypialnie, garaż, 2 baseny Są apartamenty, które wystarczą na weekend i są takie, do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45 m² 15 533,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jeśli marzysz o zamieszkaniu nad morzem lub szukasz idealnej inwestycji wakacyjnej, ten apartament w Kołobrzegu, dzielnicy Podczele, jest dla Ciebie! Lokalizacja: apartament położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kołobrzeg ul. Tarnopolska na sprzedaż na I piętrze mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43,65 m2. Nowo wybudowane mieszkanie od dewelopera z pozwoleniem na użytkowanie budynku. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł42,09 m² 14 255,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Znajdź swoje miejsce na ziemi w Podczelu! Marzysz o spokojnym zakątku, gdzie z balkonu słychać szum fal, a wokół roztacza się zieleń i cisza? Ta nieruchomość przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł54 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 53 m2,położone zaledwie 300 m od plaży. Nieruchomość znajduje się w nowym, prestiżowym kompleksie apartamentowym,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł88,96 m² 7 194,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż duże, przestrzenne 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie na II piętrze 3-piętrowego budynku w Podczelu - w cichej i spokojnej dzielnicy Kołobrzegu, położone jedynie 850 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł34,82 m² 16 628,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe położone w malowniczej okolicy Kołobrzegu. Nieruchomość o powierzchni 35 m , jest w pełni wyposażona, gotowa do wprowadzenia. Główne.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł33,84 m² 16 548,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ten atrakcyjny, w pełni umeblowany i wyposażony 2-pokojowy apartament o powierzchni 33,84 m2, z balkonem, znajduje się na IV piętrze czteropiętrowego budynku i oferuje piękny.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł37,40 m² 14 438,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Cisza, spokój, zieleń, 500m do plaży i pełny wachlarz udogodnień na osiedlu zamkniętym. A to wszystko dostaniesz w ofercie mieszkania na sprzedaż w malowniczym Kołobrzegu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł25,26 m² 67,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia | kołobrzeg - podczele 1700 zł/mies. Na wynajem przytulna kawalerka o powierzchni 25,26 m2, położona w zielonej i spokojnej części Kołobrzegu - Podczele. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48,20 m² 8 091,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż apartament po remoncie - typu studio - położony w parku nadmorskim (po drodze do Podczela) z bardzo urokliwą ścieżką prowadzącą na plażę (ok. 500 m). Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł100,31 m² 7 745,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Adres: ul. Grodzieńska, kołobrzeg (dzielnica Podczele) Powierzchnia: 100,31 m Przestronne mieszkanie o powierzchni 100,31 m , położone na 1. piętrze w spokojnej części Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł120 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 120 m2 położony w dzielnicy Kołobrzegu-Podczele na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z 1934 roku po generalnym remoncie. Lokal.