dowolna

Mieszkania z garażem Kołobrzeg - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

167 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 100 000 zł100 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania ciepłe , nasłonecznione , mieszkanie od południowo zachodniej strony , 3 sypialnie , 2 łazienki , duży living room, duży taras 38 m2 garaż.

Szczegóły ogłoszenia

717 777 zł61,07 m² 11 753,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,26 m2 z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się na Podczelu przy ul. Tarnopolskiej 3C w Kołobrzegu. Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł125,09 m² 8 785,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż segmentu środkowego domu numer 8b , zlokalizowany w III etapie inwestycji osiedle Hetmańskie w Kołobrzegu. Dom wybudowany, w stanie developerskim do wykończenia biuro sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogusława X

Lęborskie,Kołobrzeg

414 450 zł39 m² 10 648,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w centrum Kołobrzegu Inwestycja Centrum Park to nowe osiedle w wyjątkowej lokalizacji: w ścisłym centrum Kołobrzegu, ale jednocześnie wśród zieleni, przy Parku im. gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamienna

Lęborskie,Kołobrzeg

3 500 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie W centrum kołobrzegu! Oferujemy na wynajem komfortowe, przytulne oraz przestronne mieszkanie w centrum Kołobrzegu, przy ul. Kamiennej, dobrze skomunikowane, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

1 199 000 zł86 m² 13 887 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dwupoziomowy apartament z delikatnym widokiem na morze i latarnię przestrzeń, która robi wrażenie od pierwszego kroku Ten dwupoziomowy apartament o powierzchni 86 m daje coś, czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bałtycka

Zachodnia,Kołobrzeg

640 000 zł34 m² 18 604,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż bez prowizji, komfortowo wykończony apartament 2- pokojowy w zachodniej części Kołobrzegu w bliskiej odległości od plaży od parku nadmorskiego, blisko port, jednocześnie blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zachodnia,Kołobrzeg

950 000 zł65 m² 14 548,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Są mieszkania blisko morza. I są takie, w których czujesz je każdego dnia. To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Arciszewskiego 4a, w zachodniej najbardziej pożądanej części Kołobrzegu, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żurawia

Zamoście,Kołobrzeg

3 900 zł63 m² 61,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy najem długoterminowy 2 prestiżowe apartamenty o powierzchni łącznej ok. 63 m2 z 2 miejscami postojowymi zaprojektowane przez architekta wnętrz, w pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rafińskiego

Solne Zdroje,Kołobrzeg

889 200 zł30 m² 29 818,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja w Nadmorskiej Okolicy Kompleksowa oferta: zakup i zarządzanie wynajmem Opis apartamentu: powierzchnia: 29,64 m Piętro: 3 piętro Salon z aneksem kuchennym: 18,46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Reymonta

Solne Zdroje,Kołobrzeg

698 000 zł32 m² 21 650,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Absolutnie wyjątkowa lokalizacja Bezpośrednio przy deptaku, bałtyckiej plaży i Parku im. Stefana Żeromskiego. Ul. Reymonta 3b. Opcja dokupienia zamykanego garażu (odrębna księga wieczysta).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Solne Zdroje,Kołobrzeg

1 040 000 zł40 m² 25 691,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kołobrzeg Towarowa 14, nadmorskie Tarasy każdy ten adres zna. To gotowy produkt inwestycyjny w jednej z najmocniejszych lokalizacji w Kołobrzegu - miejscu, które pracuje na siebie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

768 000 zł44 m² 17 486,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zachody słońca, szum morza, kawa na tarasie i spokój. to wszystko możesz mieć w mieszkaniu, które już czeka na nowych właścicieli. ***zakup bez prowizji*** Ten uroczy Apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolumba

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

595 000 zł39 m² 15 450,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Klient Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o pow. 38,5 m2 na 2.piętrze w nowoczesnym apartamentowcu "Harmonia" nad morzem, w najbardziej znanym uzdrowiskowym kurorcie, w Kołobrzegu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Zachodnia,Kołobrzeg

1 352 900 zł82 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

To oferta dla osób, które chcą mieć przestrzeń, światło i prywatność, a nie kolejny apartament nad morzem. Ten narożny penthouse to największy apartament na osiedlu Polanki, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybacka

Zachodnia,Kołobrzeg

2 500 zł36 m² 69,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament przy ul. Rybackiej 12C w Kołobrzegu miejsce, które daje spokój, a jednocześnie trzyma Cię blisko miasta i morza. 35,93 m dobrze zaprojektowanej przestrzeni na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszalińska

Ogrody,Kołobrzeg

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 48 m z garażem podziemnym przy ul. Koszalińskiej 65a w Kołobrzegu, na zamkniętym osiedlu Wiśniowy Sad. Idealne dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kołobrzeg

Śródmieście,Kołobrzeg

579 000 zł40 m² 14 467,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przytulny apartament w Kołobrzegu, położony na zamkniętej, prestiżowej inwestycji Perłowa Przystań z 2021 roku. To kameralne osiedle o wysokim standardzie, idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Uzdrowiska,Kołobrzeg

699 000 zł37 m² 18 654,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupokojowy apartament kompleksie Bliżej Morza przy ulicy Kasprowicza w Kołobrzegu. Atrakcyjna lokalizacja turystyczna. Budynek położony jest w kameralnej części Uzdrowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprowicza

Uzdrowiska,Kołobrzeg

699 000 zł38 m² 18 521,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kołobrzeg

Śródmieście,Kołobrzeg

567 000 zł44 m² 12 886,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

44 m2 + komórka + garaż, 567 tys - Osiedle Wiśniowy Sad, kołobrzeg Na sprzedaż przepiękne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2 położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sułkowskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 188 000 zł54 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Elitarny apartament w pierwszej linii nad morzem Kołobrzeg, ul. Sułkowskiego Wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią prestiż, komfort i prywatność. Oferujemy na sprzedaż dwupokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

820 000 zł61 m² 13 471 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa cena! Mieszkanie 60,87 m2, 3 pokoje w centrum Kołobrzegu! Przedstawiamy Państwu nową inwestycję pod dachami, która powstaje w Kołobrzegu przy skrzyżowaniu ulic ppor. Edmunda Łopuskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

695 000 zł58 m² 12 056 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa cena! Mieszkanie 57,65 m2, 3 pokoje w centrum Kołobrzegu! Przedstawiamy Państwu nową inwestycję pod dachami, która powstaje w Kołobrzegu przy skrzyżowaniu ulic ppor. Edmunda Łopuskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wschodnia

Ogrody,Kołobrzeg

1 100 000 zł74 m² 14 878,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament 74 m2 w Olympic Park Kołobrzeg - 200 metrów od morza! Widok na morze i miejsce postojowe Na sprzedaż przestronny apartament w najlepszej lokalizacji w Kołobrzegu Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

628 534 zł42 m² 15 080 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru Znasz to uczucie, gdy budzisz się z promieniami słońca muskającymi twarz, a świeże morskie powietrze wypełnia przestrzeń? Właśnie takie poranki czekają na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bałtycka

Zachodnia,Kołobrzeg

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem długoterminowy trzypokojowy lokal mieszkalny z miejscem postojowym w hali garażowej w Kołobrzegu 800 m - 15 minut spacerem do plaży 1200 m - 20 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

724 364 zł52 m² 13 887 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 52,16 m2, 3 pokoje w centrum Kołobrzegu! Przedstawiamy Państwu nową inwestycję pod dachami, która powstaje w Kołobrzegu przy skrzyżowaniu ulic ppor. Edmunda Łopuskiego i Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

568 667 zł38 m² 15 080 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowy do odbioru | Apartament 2-pokojowy w West Park Kołobrzeg Zamieszkaj 500 m od plaży i ciesz się codziennością w nadmorskim klimacie. Apartament 02.15 to propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zachodnia,Kołobrzeg

535 911 zł34 m² 15 561 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przytulne mieszkanie 2 pokoje 34 M2 Z M. Postojowym oraz komórką W kołobrzegu! Mamy do zaoferowania słoneczne i gustownie wykończone mieszkanie w Kołobrzegu, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

609 835 zł40 m² 15 080 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj 500 m od plaży | Apartament 2-pokojowy w West Park Kołobrzeg Są miejsca, które od razu wywołują uśmiech. Ten apartament jest jednym z nich. Wyobraź sobie poranki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

791 627 zł54 m² 14 560 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta! 2-pokojowy apartament w West Park, kołobrzeg Twój wymarzony apartament nr 01.03 w prestiżowej inwestycji West Park czeka właśnie na Ciebie! To tutaj, w przytulnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Ogrody,Kołobrzeg

845 000 zł75 m² 11 266,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bez prowizji i bezpośrednio od właściciela! Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i garażem (dodatkowo płatny) Osiedle Bocianie Gniazdo, kołobrzeg Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrówki

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

649 000 zł85 m² 7 640,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż duże mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, w bardzo dobrej lokalizacji, w Kołobrzegu przy ul. Dąbrówki. Powierzchnia użytkowa lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

1 227 003 zł77 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

West Park tu zaczyna się Twoja codzienność nad morzem Wyobraź sobie poranek. Otwierasz okno, a do środka wpada świeże, słone morskie powietrze. Słyszysz fale. Czujesz spokój. I wiesz, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Kołobrzeg

880 000 zł30 m² 29 333,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela wyjątkowy, prywatny apartament klasy premium, położony w prestiżowym Hotel Seaside przy ul. Wschodniej jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Zachodnia,Kołobrzeg

539 000 zł66 m² 8 108,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Szukasz własnego miejsca nad morzem z dala od zgiełku turystów, w spokojnej, rodzinnej okolicy, gdzie naprawdę można odpocząć? Lokalu do sezonowego zamieszkania lub całorocznego wynajmu? Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bałtycka

Zachodnia,Kołobrzeg

569 999 zł43 m² 13 274 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 42,94m2, dwa pokoje, blisko morza I centrum kołobrzegu! Mamy do zaoferowania słoneczne mieszkanie w Kołobrzegu w niedalekiej odległości od morza, parku oraz portu rybackiego czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paryska

Zamoście,Kołobrzeg

399 900 zł39 m² 10 196,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie zlokalizowane w Kołobrzegu przy ulicy Paryskiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania w spokojnej okolicy z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

650 000 zł38 m² 16 883,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładny, gotowy do zamieszkania lub wynajmu apartament w o powierzchni 38,5 m2, położony na parterze w kompleksie Perłowa Przystań ,w nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lęborskie,Kołobrzeg

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe na wynajem w centrum Kołobrzegu Lokalizacja: nowe osiedle Centrum Park, ul. Bogusława X w Kołobrzegu Piętro 5/7, strona północna Przedmiot najmu: - mieszkanie dwupokojowe.