dowolna

Mieszkania Kołobrzeg Zamoście

100 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

100 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zamoście,Kołobrzeg

2 500 zł40 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje na wynajem klimatyzowane mieszkanie 2-pokojowe w Kołobrzegu przy ul. Wielkopolskiej z komórką lokatorską dlaczego wybrać to mieszkanie? Mieszkanie klimatyzowaneinternet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

381 672 zł39 m² 9 716,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja! Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Osiedle Bajkowe,Kołobrzeg

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle Bajkowe w Kołobrzegu. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone na parterze, o powierzchni użytkowej 54 m i dodatkową powierzchnią balkonową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Zamoście,Kołobrzeg

595 000 zł36 m² 16 319,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone w dobrej jakości sprzęt agd i rtv. Jeśli nie masz czasu na wykańczanie i urządzanie, ta oferta jest właśnie dla Ciebie otrzymujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

399 462 zł40 m² 9 964,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

460 635 zł43 m² 10 672,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest narożne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Helsińska

Zamoście,Kołobrzeg

475 000 zł50 m² 9 405,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie na parterze, idealnie położone w sercu Kołobrzegu, przy ulicy Helsińskiej 4. To wyjątkowa okazja na rynku wtórnym, nieruchomość z podstawowym standardem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mazowiecka

Osiedle Bajkowe,Kołobrzeg

999 000 zł80 m² 12 515,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie w Kołobrzegu Osiedle Bajkowe Adres: ul. Mazowiecka 26r, kołobrzeg Powierzchnia: 79,82 m Liczba pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żurawia

Zamoście,Kołobrzeg

899 000 zł66 m² 13 623,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 65,99 m2 + 2 balkony, na 4 piętrze 4-piętrowego nowego budynku z windą, znajdującego się w Kołobrzegu, położone w pobliżu stadionu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Helsińska

Osiedle Europejskie,Kołobrzeg

469 000 zł47 m² 9 936,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż fantastyczne mieszkanie 3 pokojowe na spokojnym osiedlu z parkingiem za szlabanem! Główne atuty nieruchomości: mieszkanie W spokojnej lokalizacji parking tylko dla mieszkańców za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Zamoście,Kołobrzeg

609 000 zł58 m² 10 480,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na wysokim parterze 3-piętrowego budynku z 2012 roku, położone w odległości jedynie 2 km od Parku Nadmorskiego przy pięknej, szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paryska

Zamoście,Kołobrzeg

399 900 zł39 m² 10 196,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie zlokalizowane w Kołobrzegu przy ulicy Paryskiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania w spokojnej okolicy z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

381 672 zł39 m² 9 716,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja! 381 672 zł Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

388 157 zł40 m² 9 708,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja! Mieszkanie B37 tańsze aż o 8% Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Bez podatku pcc Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 1 Maja

Zamoście,Kołobrzeg

770 000 zł79 m² 9 705,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Przestronne mieszkanie z ogródkiem blisko centrum miasta. To eleganckie mieszkanie o powierzchni ponad 79 metrów kwadratowych oferuje dużo przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Zamoście,Kołobrzeg

430 000 zł47 m² 9 096,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! 3 pokoje w Kołobrzegu - 430 000 zł Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu, ul. 1 maja Cena: 430 000 zł Powierzchnia: 47,27 m2 Piętro: II (poddasze) Na sprzedaż zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Londyńska

Zamoście,Kołobrzeg

665 415 zł72 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bez podatku pcc dla kupującego. Budowa II etapu inwestycji mieszkaniowej w Kołobrzegu na osiedlu europejskim. Ostatnie dostępne mieszkanie w tym metrażu. Kolejny etap pięknego, nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łopuskiego

Zamoście,Kołobrzeg

519 000 zł65 m² 8 034,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze czteropiętrowego budynku w centrum Kołobrzegu położone 2,2 km od morza! Ten lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 64,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Zamoście,Kołobrzeg

430 000 zł47 m² 9 096,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu, ul. 1 maja Powierzchnia: 47,27 m2 Piętro: II (poddasze) Na sprzedaż zadbane mieszkanie o powierzchni 47,27 m2, położone w kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Zamoście,Kołobrzeg

380 000 zł43 m² 8 857,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Są mieszkania, które ładnie wyglądają w ogłoszeniu. I są takie, które realnie działają w życiu i w liczbach. To mieszkanie należy do tej drugiej kategorii. 42,9 m | 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

599 000 zł39 m² 15 261,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie | Nova Baltica Kołobrzeg Zakup bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,25 m , położone na II piętrze budynku B w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zamoście,Kołobrzeg

377 285 zł39 m² 9 731,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

373 622 zł39 m² 9 594,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Zamoście,Kołobrzeg

479 000 zł80 m² 5 994,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Niepowtarzalne 3-pokojowe duże mieszkanie na II piętrze 4-piętrowego budynku w centrum Kołobrzegu ale w cichej i spokojnej uliczce, położone w odległości jedynie 1,6 km od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łopuskiego

Zamoście,Kołobrzeg

489 000 zł56 m² 8 733,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

U m O W A P R Z E D W S T Ę P N A Na sprzedaż 3-pokojowe wyjątkowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Londyńska

Zamoście,Kołobrzeg

327 526 zł31 m² 10 521,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez podatku pcc dla kupującego. Ostatnie mieszkanie w metrażu 31,13m2 II etapu inwestycji mieszkaniowej w Kołobrzegu. Kolejny etap pięknego, nowego osiedla, budowanego przez solidnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Zamoście,Kołobrzeg

430 000 zł47 m² 9 096,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Zamoście,Kołobrzeg

859 000 zł73 m² 11 720,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W re/max Sunset Na sprzedaż: 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie w topowej lokalizacji Kołobrzegu, na renomowanym Osiedlu Bajkowym przy ul. Mazowieckiej 26L/19. To nieruchomość dla wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Zamoście,Kołobrzeg

430 000 zł47 m² 9 096,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu, ul. 1 maja Cena: 430 000 zł Powierzchnia: 47,27 m2 Piętro: II (poddasze) Na sprzedaż zadbane mieszkanie o powierzchni 47,27 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żurawia

Zamoście,Kołobrzeg

1 150 000 zł83 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cenisz sobie komfort i wygodę? Nie chcesz męczyć się z firmami budowlanymi? Mam idealne rozwiązanie! W ofercie komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 82,80 m2 z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Zamoście,Kołobrzeg

2 800 zł47 m² 60,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania na wynajem w Kołobrzegu? Mamy idealną propozycję! Oferujemy do wynajęcia stylowy apartament o powierzchni 46m zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu Mazowiecka Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zamoście,Kołobrzeg

1 200 000 zł83 m² 14 492,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w malowniczym Kołobrzegu przy ulicy Żurawiej. To przestronne mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Zamoście,Kołobrzeg

539 020 zł41 m² 13 098,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego. Piękne mieszkania w przedsprzedaży - ceny promocyjne! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,15 m2 z dużym balkonem o pow. około 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Zamoście,Kołobrzeg

698 470 zł58 m² 12 011,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego. Piękne mieszkania w przedsprzedaży - ceny promocyjne! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 58,15 m2 z dużym ogródkiem o pow. około 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mazowiecka

Zamoście,Kołobrzeg

595 000 zł61 m² 9 754,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w jednej z atrakcyjniejszych lokalizacji w Kołobrzegu na osiedlu Bajkowym. Ta nieruchomość to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Londyńska

Zamoście,Kołobrzeg

317 526 zł31 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubuska

Zamoście,Kołobrzeg

4 000 zł43 m² 92,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem długoterminowy 2 pokojowy lokal mieszkalny premium na osiedlu mazowiecka park w Kołobrzegu z garażem 2500 m - 30 minut spacerem do plaży 2000 m - 20 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Helsińska

Osiedle Europejskie,Kołobrzeg

580 000 zł60 m² 9 629,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,23 m , położone na wysokim parterze w budynku z 2005 roku, zlokalizowanym na zamkniętym Osiedlu Europejskim przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Zamoście,Kołobrzeg

690 000 zł51 m² 13 471,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Okazja! Ta nieruchomość to propozycja dla najbardziej wymagających klientów ceniących sobie komfort oraz wysoką jakość życia. Główne atuty nieruchomości: mieszkanie W spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zamoście,Kołobrzeg

435 000 zł38 m² 11 447,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze na zamkniętym osiedlu z ochroną! Główne atuty nieruchomości: nowe I bezpieczne osiedle duży balkon ogólnodostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szpitalna

Wyspa Solna,Kołobrzeg

695 000 zł41 m² 17 051 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dla Inwestorów i nie tylko! Na sprzedaż apartament na V piętrze o powierzchni 40,76 m2 z dużym balkonem oraz możliwością dokupienia miejsca parkingowego w podziemnym garażu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij