Mieszkanie, ul. Zapleczna

Zapleczna, Kołobrzeg, zachodniopomorskie

  • 599 000 zł
  • 59 m²
  • 10 152,54 zł/m²

Zdjęcie

Dominik Kułakows...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Zapleczna

Zapleczna, Kołobrzeg, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

599 000 zł

59 m²

10 152,54 zł/m²

Mieszkanie, ul. Zapleczna

Zaktualizowane: 12 maja 2026

599 000 zł 59 m² 10 152,54 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2003
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2003

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 599 000 zł (10 152,54 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 59 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2003
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, dwupoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (6,72 m²)
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: METROHOUSE FRANCHISE, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: SMZUCE231

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Zaplecznej w Kołobrzegu.

Główne atuty nieruchomości:
- ŚWIEŻO PO REMONCIE
- NOWA KUCHNIA W ZABUDOWIE
- SŁONECZNE I CIEPŁE MIESZKANIE
- BALKON
- 15 MINUT SPACEREM DO PLAŻY
- 5 MINUT DO CENTRUM
- SPOKOJNE I ZADBANE OSIEDLE
- MIESZKANIE GOTOWE DO WŁASNEJ ARANŻACJI
- PIWNICA / KOMÓRKA LOKATORSKA

Nieruchomość złożona (...)

Agent

Dominik Kułakowski

699 585...

699 585 172

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dominik Kułakowski

699 585...

699 585 172

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.