Mieszkanie Kołobrzeg

Kołobrzeg, zachodniopomorskie

  • 480 000 zł
  • 62,67 m²
  • 7 659,17 zł/m²

Zdjęcie

Andrzej Brokerzy

Skontaktuj się

Mieszkanie Kołobrzeg

Kołobrzeg, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

480 000 zł

62,67 m²

7 659,17 zł/m²

Mieszkanie Kołobrzeg

Zaktualizowane: 7 maja 2026

480 000 zł 62,67 m² 7 659,17 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

nadzwyczajne zainteresowanie

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 480 000 zł (7 659,17 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 62,67 m², 3 pokoje
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednopoziomowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Słoneczne mieszkanie dwupoziomowe o pow. około 63 m2 w bliskiej odległosci od morza (około 500m).
Składajace się z :
I poziom:
- pokój,
- kuchni z oknem ,
- łazienki z prysznicem
Na drugi poziom prowadzą schody drewniane.
Na górze duży pokój z małym pomieszczeniem np. na garderobę.
Możliwość podzielenia na gabinet i sypialnię.
Dodatkowe pomieszczenie na poddaszu.
Mieszkanie jest po generalnym remoncie. (...)

Agent

Andrzej Brokerzy

660 967...

660 967 779

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Andrzej Brokerzy

660 967...

660 967 779

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości