Apartament, ul. Plażowa

Plażowa, Kołobrzeg, zachodniopomorskie

  • 690 000 zł
  • 39 m²
  • 17 692,31 zł/m²

Zdjęcie

Natalia Łukaszcz...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Plażowa

Plażowa, Kołobrzeg, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

690 000 zł

39 m²

17 692,31 zł/m²

Apartament, ul. Plażowa

Zaktualizowane: 21 maja 2026

690 000 zł 39 m² 17 692,31 zł/m²

Piętro:
4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2019
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2019

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 690 000 zł (17 692,31 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 39 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2019
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 700 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
  • Źródło: biuro nieruchomości: PW Biuro Nieruchomości, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 662/BPW/MS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mega okazja inwestycyjna w Kołobrzegu.
Na sprzedaż lokal mieszkalny położony przy ul. Plażowej, w pierwszej linii brzegowej. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze nowoczesnego budynku Sun && Snow z 2019 roku, w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Kołobrzegu.
Lokal jest bardzo słoneczny, z ekspozycją południowo-zachodnią, co gwarantuje doskonałe doświetlenie oraz jedne z najlepszych widoków w okolicy. (...)

Agent

Natalia Łukaszczyk

518 475...

518 475 681

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

518 475...

518 475 681

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości