Mieszkanie, ul. Grochowska
Grochowska, Kołobrzeg, zachodniopomorskie
- 430 000 zł
- 46,50 m²
- 9 247,31 zł/m²
Kasia
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Grochowska
Grochowska, Kołobrzeg, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie, ul. Grochowska
Zaktualizowane: 13 maja 2026
430 000 zł 46,50 m² 9 247,31 zł/m²
1
3
-
-
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 430 000 zł (9 247,31 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 46,50 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Rozkład mieszkania: piętro 1, dwustronne, środkowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 600 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, lodówka
- Kuchnia: oddzielna
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- telewizja kablowa
- Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 13.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Grochowska, centrum, Kołobrzeg, kołobrzeski, zachodniopomorskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe, morze
- cicho
Opis nieruchomości
Proszę o niekontaktowanie się Biur Nieruchomości oraz wszelkich pośredników .Nie jestem zainteresowana żadną współpracą . SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA .
.
Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy .Jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Kołobrzegu .
.Sprzedaż bezpośrednia bez żadnych prowizji .Mieszkanie dostępne od zaraz .
Oferuję na sprzedaż mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze w bloku przy ul. (...)
Kasia
663 979...
663 979 930