Mieszkanie
Mariacka, Starówka, Kołobrzeg, zachodniopomorskie
- 480 000 zł
- 61,70 m²
- 7 779,58 zł/m²
Irmina Misiaszek
Skontaktuj się
Mieszkanie
Mariacka, Starówka, Kołobrzeg, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
13 kwietnia 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 13 kwietnia 2026
480 000 zł 61,70 m² 7 779,58 zł/m²
4/4
3
1992
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1992Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 480 000 zł (7 779,58 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 61,70 m² (56,36 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1992
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, dwustronne, szczytowe, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica 8 m²
- Czynsz: 1 100 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: wanna, oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
- Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 91,7 kWh/m² na rok; końcową (EK): 141,29 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 186,69 kWh/m² na rok
- wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,05 t CO₂/m² na rok
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Metrohouse Kołobrzeg | URBRO, zaktualizowane: 13.04.2026
- numer ogłoszenia: SMMETE792
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Mariacka, Starówka, Kołobrzeg, kołobrzeski, zachodniopomorskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, rzeka
- cicho
- W pobliżu: szkoła podstawowa, szkoła średnia, biblioteka, kino, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, apteka, przychodnia, szpital, centrum handlowe, bankomat, kościół, poczta, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w samym sercu kołobrzeskiej starówki!