Apartament Kołobrzeg

Kołobrzeg, zachodniopomorskie

  • 499 000 zł
  • 31,13 m²
  • 16 029,55 zł/m²

Zdjęcie

Biuro MOLO

Skontaktuj się

Apartament Kołobrzeg

Kołobrzeg, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

499 000 zł

31,13 m²

16 029,55 zł/m²

Apartament Kołobrzeg

Zaktualizowane: 12 maja 2026

499 000 zł 31,13 m² 16 029,55 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
2/7
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2009
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

2/7

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2009

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 499 000 zł (16 029,55 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 31,13 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2009
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/7, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 500 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Molo Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 92

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zainwestuj w komfort i wysoką rentowność nad morzem!
Oferujemy wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament 1-pokojowy o powierzchni 31,13 m, położony w świetnej lokalizacji przy ul. Kościuszki 16 w Kołobrzegu. To idealna propozycja zarówno do własnego wypoczynku, jak i jako gotowa inwestycja pod wynajem krótkoterminowy bez konieczności dodatkowych nakładów finansowych. (...)

Agent

Biuro MOLO

669 442...

669 442 726

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Biuro MOLO

669 442...

669 442 726

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.