Apartament Kołobrzeg

Kołobrzeg, zachodniopomorskie

  • 825 000 zł
  • 48 m²
  • 17 187,50 zł/m²

Zdjęcie

Wiktor Popiołek

Skontaktuj się

Apartament Kołobrzeg

Kołobrzeg, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

825 000 zł

48 m²

17 187,50 zł/m²

Apartament Kołobrzeg

Zaktualizowane: 14 maja 2026

825 000 zł 48 m² 17 187,50 zł/m²

Piętro:
1/5
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2017
Miejsce parkingowe:
możliwość wykupienia
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/5

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2017

Miejsce parkingowe:

możliwość wykupienia

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 825 000 zł (17 187,50 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 48 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2017
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/5, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 600 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: siła; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: możliwość wykupienia, parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Apartament 48,3 m² | Polanki Park | 350 m od plaży | Basen
Komfortowy, w pełni wyposażony apartament położony w jednej z najbardziej cenionych inwestycji w Kołobrzegu idealny jako second home nad morzem lub gotowa nieruchomość pod wynajem krótkoterminowy. (...)

Agent

Wiktor Popiołek

732 893...

732 893 297

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.