Mieszkanie, ul. Budowlana

Budowlana, Kołobrzeg, zachodniopomorskie

  • 450 000 zł
  • 60,38 m²
  • 7 452,80 zł/m²

Zdjęcie

Robert Małkiewic...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Budowlana

Budowlana, Kołobrzeg, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

450 000 zł

60,38 m²

7 452,80 zł/m²

Mieszkanie, ul. Budowlana

Zaktualizowane: 5 maja 2026

450 000 zł 60,38 m² 7 452,80 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
9/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

9/10

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 450 000 zł (7 452,80 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 60,38 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 9/10, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 998 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie w centrum miasta do morza ok. 1,4 km.
Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,38 m2 położone na IX piętrze w budynku z windą z lat 80 -tych z tzw. wielkiej płyty.

Budynek jest po termomodernizacji wykonanej w 2020 r (został docieplony styropianem a na zewnątrz położono nową elewację). (...)

Agent

Robert Małkiewicz

94 353 19...

94 353 19 63

601 582 324

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

94 353 19...

94 353 19 63

601 582 324

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości