Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://kolobrzeg.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie-W3DH.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl!
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://kolobrzeg.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie-W3DH.html
https://kolobrzeg.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie-W3DH.html

Termin realizacji
2026
Ceny
od 14 037,35 zł/m²
Metraże
od 37,80 do 64,62 m²
Liczba pokoi
od 1 do 3
Miejsca postojowe
-

Termin realizacji

2026

Ceny

od 14 037,35 zł/m²

Metraże

od 37,80 do 64,62 m²

Liczba pokoi

od 1 do 3

Miejsca postojowe

-

Joanna Słowik

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Mieszkanie1113-MS-Dzj9ONuoY8 46,84 m² 18 467,12 zł/m² 2/8 2 865 000 złSkontaktuj się
Mieszkanie
865 000 zł 46,84 m²
18 467,12 zł/m² 2 pok.
1113-MS-Dzj9ONuoY8

Mieszkanie1073-MS-Dzj9ONuoY8 40,23 m² 17 219,99 zł/m² 3/8 2 692 760 złSkontaktuj się
Mieszkanie
692 760 zł 40,23 m²
17 219,99 zł/m² 2 pok.
1073-MS-Dzj9ONuoY8

Mieszkanie1072-MS-Dzj9ONuoY8 40,23 m² 17 219,99 zł/m² 3/8 2 692 760 złSkontaktuj się
Mieszkanie
692 760 zł 40,23 m²
17 219,99 zł/m² 2 pok.
1072-MS-Dzj9ONuoY8

Mieszkanie1070-MS-Dzj9ONuoY8 40,23 m² 17 219,99 zł/m² 3/8 2 692 760 złSkontaktuj się
Mieszkanie
692 760 zł 40,23 m²
17 219,99 zł/m² 2 pok.
1070-MS-Dzj9ONuoY8

Mieszkanie435-MS-Dzj9ONuoY8 64,62 m² 15 118,45 zł/m² parter/6 3 976 954 złSkontaktuj się
Mieszkanie
976 954 zł 64,62 m²
15 118,45 zł/m² 3 pok.
435-MS-Dzj9ONuoY8

Mieszkanie97-MS-Dzj9ONuoY8 60,44 m² 14 580 zł/m² 1/8 3 881 215 złSkontaktuj się
Mieszkanie
881 215 zł 60,44 m²
14 580 zł/m² 3 pok.
97-MS-Dzj9ONuoY8

Mieszkanie132-MS-Dzj9ONuoY8 40,23 m² 15 987,50 zł/m² 1/6 2 643 177 złSkontaktuj się
Mieszkanie
643 177 zł 40,23 m²
15 987,50 zł/m² 2 pok.
132-MS-Dzj9ONuoY8

Mieszkanie151-MS-Dzj9ONuoY8 46,84 m² 15 375 zł/m² 2/8 2 720 165 złSkontaktuj się
Mieszkanie
720 165 zł 46,84 m²
15 375 zł/m² 2 pok.
151-MS-Dzj9ONuoY8

Mieszkanie319-MS-Dzj9ONuoY8 38,40 m² 14 040 zł/m² 1/8 2 539 136 złSkontaktuj się
Mieszkanie
539 136 zł 38,40 m²
14 040 zł/m² 2 pok.
319-MS-Dzj9ONuoY8

Mieszkanie242-MS-Dzj9ONuoY8 38,40 m² 14 040 zł/m² 1/8 2 539 136 złSkontaktuj się
Mieszkanie
539 136 zł 38,40 m²
14 040 zł/m² 2 pok.
242-MS-Dzj9ONuoY8

Joanna Słowik

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Joanna Słowik

516 024...

516 024 914

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij