dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kołobrzeg Podczele

89 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

89 ogłoszeń

441 570 zł22,63 m² 19 512,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Cena netto: 359 000 zł + 23% vat (82 570 zł), który można odliczyć! Łączna cena brutto: 441 570 zł. Wyjątkowy apartament - idealna inwestycja blisko morza I natury Lokalizacja: podczele,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł45,19 m² 13 941,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zamknięte, monitorowane Osiedle Feniks w Kołobrzegu Mieszkanie dwu pokojowe w pełni umeblowane i wyposażone o pow. 45,19 m2, z dużym balkonem. Bardzo ładny widok z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48,20 m² 8 091,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż apartament po remoncie - typu studio - położony w parku nadmorskim (po drodze do Podczela) z bardzo urokliwą ścieżką prowadzącą na plażę (ok. 500 m). Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł40,33 m² 14 753,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż atrakcyjny apartament położony w kołobrzeskim Podczelu dzielnicy, która jest prawdziwą oazą spokoju. To miejsce słynie z pięknej, kameralnej plaży oraz bliskości terenów.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł102,50 m² 7 307,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Główne atuty nieruchomości:świetna lokalizacja - sprzyja wypoczynkowiprzestronne pomieszczeniado plaży zaledwie 800mdo wzięcia od ręki!dobrze skomunikowane Z centrum kołobrzegunieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48,14 m² 8 101,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Przytulny apartament w otoczeniu zieleni - 900 m od morza Na sprzedaż apartament położony w spokojnej okolicy, w budynku otoczonym parkiem, zaledwie 900 metrów od morza. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

717 777 zł61,07 m² 11 753,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,26 m2 z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się na Podczelu przy ul. Tarnopolskiej 3C w Kołobrzegu. Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł41,95 m² 14 779,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,95 m2 z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się na Podczelu przy ul. Tarnopolskiej 3C w Kołobrzegu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grodzieńska

Podczele,Kołobrzeg

525 000 zł72 m² 7 259,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Są mieszkania w mieście i są takie, które dają oddech. Podczele to Kołobrzeg w spokojniejszej wersji: więcej zieleni, mniej hałasu, a do tego bliskość morza i przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kołobrzeg

Podczele,Kołobrzeg

695 000 zł82 m² 8 516,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w spokojnej nadmorskiej dzielnicy Podczele w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości bliskość morza I terenów zielonych przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kołobrzeg

Podczele,Kołobrzeg

499 000 zł81 m² 6 139,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,28 m2 położone w Kołobrzegu - dzielnica Podczele, w spokojnej i zielonej części miasta. Zaledwie 800 metrów od morza - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Podczele,Kołobrzeg

545 160 zł35 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament 2-pokojowy w kompleksie Feniks | Podczele Kołobrzeg | blisko plaży Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 35,4 m , położony na 1. piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Podczele,Kołobrzeg

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferuje na wynajem mieszkanie 2-pokojowe przy centrum miasta w Kołobrzegu przy ul. Koszalińskiej Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Kołobrzegu blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Tarnopolska

Podczele,Kołobrzeg

830 000 zł141 m² 5 886,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1944

Kołobrzeg, apartament, 5 pokoi, podczele, wysoki standard, umeblowany, blisko morza. Tylko u nas! Dwupoziomowe mieszkanie w nadmorskim mieście Kołobrzeg. Ciepłe, słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Podczele,Kołobrzeg

539 000 zł40 m² 13 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kołobrzeg, apartament, mini spa, sauna, jacuzzi, kącik dla dzieci, 500m od plaży. Cena do negocjacji! Przedmiotem sprzedaży jest apartament usytuowany w inwestycji Kołobrzegu w Podczelu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Podczele,Kołobrzeg

765 000 zł36 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Kołobrzeg. Apartament 36 m2. Pokój z aneksem, sypialnia, łazienka, przedpokój, duży balkon. 2 piętro. Parking strzeżony na Osiedlu Feniks. 765 000 zł. Cena do dobrej negocjacji. Czynsz 760 zł/mc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kołobrzeg

Podczele,Kołobrzeg

419 000 zł47 m² 8 839,66 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowy do wynajmu apartament 2-pokojowy 47,4 m - Kołobrzeg Podczele Na sprzedaż w pełni urządzony apartament o powierzchni 47,4 m położony w nadmorskiej części Kołobrzeg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Podczele,Kołobrzeg

395 000 zł48 m² 8 156,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,43 m2 położne w Podczelu na zamkniętym osiedlu "feniks" przy ul.Poleskiej. Mieszkanie jednostronne,środkowe, częściowo wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Podczele,Kołobrzeg

795 000 zł112 m² 7 088,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania z zaadaptowanym strychem - położonego w dzielnicy Podczele Wschodnia część Kołobrzegu, ul. Lwowska.To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kołobrzeg

Podczele,Kołobrzeg

499 000 zł26 m² 19 104,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Luksus w sercu natury Kołobrzeg -podczele Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentów wakacyjnych. To miejsce, gdzie kameralny charakter łączy się z bogatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poleska

Podczele,Kołobrzeg

660 000 zł69 m² 9 504,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż w atrakcyjnej cenie 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze, o powierzchni 69,44 m2 wraz ze słonecznym tarasem i ogrodem dodatkowo mierzącym 81 m2 w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tarnopolska

Podczele,Kołobrzeg

1 450 000 zł61 m² 23 688,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego, 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 61,50 m , położonego w prestiżowej lokalizacji w ekoparku na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lwowska

Podczele,Kołobrzeg

498 000 zł40 m² 12 397,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podczele,Kołobrzeg

495 000 zł73 m² 6 764,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie W spokojnej dzielnicy kołobrzegu blisko morza! Główne atuty nieruchomości: cicha I spokojna lokalizacja dwustronne mieszkanie do plaży zaledwie ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poleska

Podczele,Kołobrzeg

2 600 000 zł175 m² 14 822,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Rodzinny, dwupoziomowy apartament osiedle feniks Oferujemy, apartament znajdujący się w Podczelu, kameralnej części Kołobrzegu. Z dala od zgiełku, wśród zieleni i malowniczego rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Podczele,Kołobrzeg

537 000 zł29 m² 18 815,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

- - - podana cena jest ceną netto, przy zakupie należy doliczyć 23% vat, który bez problemu każda osoba fizyczna może dostać zwrot i My w tym pomagamy! - - - nie płacisz podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Podczele,Kołobrzeg

340 000 zł48 m² 7 062,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż apartament - studio - położony w parku nadmorskim z bardzo urokliwą ścieżką prowadzącą na plażę (500 m). Idealne miejsce dla kogoś, kto chce spędzać czas z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poleska

Podczele,Kołobrzeg

849 000 zł81 m² 10 432,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 81,38 m2 blisko morza Kołobrzeg Podczele, ul. Poleska, na osiedlu zamkniętym Feniks. Wyobraź sobie poranek, gdy budzi Cię śpiew ptaków, a w oddali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarnopolska

Podczele,Kołobrzeg

582 490 zł38 m² 15 165,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kołobrzeg Podczele | 2 pokoje | 38,41 m | Nowe mieszkanie blisko plaży | Parter Na sprzedaż nowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 38,41 m , zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze Kołobrzeg

Podczele,Kołobrzeg

1 500 zł28 m² 53,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka na wynajem1500zł + opłaty ekspolatacyjne. Przedstawiamy Państwu kawalerkę na wynajem o powierzchni użytkowej 27,87 m2, usytuowaną w pięknej, zielonej dzielnicy Kołobrzegu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Podczele,Kołobrzeg

546 000 zł84 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - 84 m2 - 6500 zł/m2 - tylko 900 m od morza Przedstawiamy przepiękne i przestronne mieszkanie o powierzchni 84 m2 w klimatycznej kamienicy, położone zaledwie 10 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tarnopolska

Podczele,Kołobrzeg

600 000 zł47 m² 12 766 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-poziomowe w stylu loftowym z antresolą o pow. użytkowej 47,2 m2 wraz z podziemnym stanowiskiem garażowym. Główne atuty nieruchomości:mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarnopolska

Podczele,Kołobrzeg

499 000 zł42 m² 11 743,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie położone w Kołobrzeg-Podczele! Główne atuty nieruchomości:mieszkanie W spokojnej lokalizacjiogólnodostępny ogródek dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Podczele,Kołobrzeg

690 000 zł72 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie Kołobrzeg, podczele, ul. Wileńska 7 Na sprzedaż oferuję mieszkanie po gruntownym remoncie położone w urokliwej i spokojnej dzielnicy Podczele w Kołobrzegu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kołobrzeg

Podczele,Kołobrzeg

494 000 zł27 m² 18 550,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-