Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://kolobrzeg.nieruchomosci-online.pl/przy-porcie-kolobrzeg.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i40794.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://kolobrzeg.nieruchomosci-online.pl/przy-porcie-kolobrzeg.html
https://kolobrzeg.nieruchomosci-online.pl/przy-porcie-kolobrzeg.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i40794.html

Udostępnij

Zdjęcie

Przy Porcie Kołobrzeg

Kołobrzeg, Zachodnia, Bałtycka 3

Bursztynowe Sp. ...

Skontaktuj się

Przy Porcie Kołobrzeg

Kołobrzeg, Zachodnia, Bałtycka 3

Kołobrzeg, Zachodnia, Bałtycka 3

Przy Porcie Kołobrzeg

Termin realizacji
maj 2026
Ceny
od 11 500 zł/m²
Metraże
od 32 do 86 m²
Liczba pokoi
od 2 do 3
Miejsca postojowe
garaż

Termin realizacji

maj 2026

Ceny

od 11 500 zł/m²

Metraże

od 32 do 86 m²

Liczba pokoi

od 2 do 3

Miejsca postojowe

garaż

2 pokoje

od 445 178 zł

3 pokoje

od 564 650 zł

Inwestycja realizowana przez:

Bursztynowe Sp. z o.o.

Bałtycka 3

Kołobrzeg 78-100

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Mieszkanie2.16 41,92 m² 13 400 zł/m² 2/4 2 561 728 zł
Mieszkanie
561 728 zł 41,92 m²
13 400 zł/m² 2 pok.
2.16

Mieszkanie0.4 49,10 m² 11 500 zł/m² parter/4 3 564 650 zł
Mieszkanie
564 650 zł 49,10 m²
11 500 zł/m² 3 pok.
0.4

Mieszkanie0.7 43,61 m² 11 500 zł/m² parter/4 2 501 515 zł
Mieszkanie
501 515 zł 43,61 m²
11 500 zł/m² 2 pok.
0.7

Mieszkanie1.5 49,10 m² 11 500 zł/m² 1/4 3 564 650 zł
Mieszkanie
564 650 zł 49,10 m²
11 500 zł/m² 3 pok.
1.5

Mieszkanie2.5 49,10 m² 11 500 zł/m² 2/4 2 564 650 zł
Mieszkanie
564 650 zł 49,10 m²
11 500 zł/m² 2 pok.
2.5

Mieszkanie0.8 36,49 m² 12 200 zł/m² parter/4 2 445 178 zł
Mieszkanie
445 178 zł 36,49 m²
12 200 zł/m² 2 pok.
0.8

Mieszkanie2.8 32,48 m² 14 900 zł/m² 2/4 2 483 952 zł
Mieszkanie
483 952 zł 32,48 m²
14 900 zł/m² 2 pok.
2.8

Mieszkanie2.15 36,54 m² 13 800 zł/m² 2/4 2 504 252 zł
Mieszkanie
504 252 zł 36,54 m²
13 800 zł/m² 2 pok.
2.15

Mieszkanie0.10 41,92 m² 11 500 zł/m² parter/4 2 482 080 zł
Mieszkanie
482 080 zł 41,92 m²
11 500 zł/m² 2 pok.
0.10

Mieszkanie2.4 36,97 m² 13 200 zł/m² 2/4 2 488 004 zł
Mieszkanie
488 004 zł 36,97 m²
13 200 zł/m² 2 pok.
2.4

Inwestycja realizowana przez:

Bursztynowe Sp. z o.o.

Bałtycka 3

Kołobrzeg 78-100

788 000...

788 000 300

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij