dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kołobrzeg Solne Zdroje

205 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

205 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kołobrzeg

Solne Zdroje,Kołobrzeg

418 880 zł35 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 35,2 m w prestiżowym apartamentowcu Polonia przy ul. Portowej 18 w Kołobrzegu. Apartament posiada aktywne konta na i Airbnb, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Uzdrowiska,Kołobrzeg

699 000 zł37 m² 18 654,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupokojowy apartament kompleksie Bliżej Morza przy ulicy Kasprowicza w Kołobrzegu. Atrakcyjna lokalizacja turystyczna. Budynek położony jest w kameralnej części Uzdrowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Solne Zdroje,Kołobrzeg

649 125 zł29 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania nowiutki apartament typu studio z aneksem kuchennym i przestronnym 30 metrowym tarasem na 5 piętrze w samym sercu dzielnicy Uzdrowiskowej w Kołobrzegu na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprowicza

Uzdrowiska,Kołobrzeg

699 000 zł38 m² 18 521,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Solne Zdroje,Kołobrzeg

877 236 zł39 m² 22 609,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament z Dużym Słonecznym Balkonem Kołobrzeg, ul. Kasprowicza 20C Nowoczesne wnętrze zaprojektowane przez laba Design funkcjonalna przestrzeń, wysoka jakość wykończenia i wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unii Lubelskiej

Solne Zdroje,Kołobrzeg

563 000 zł45 m² 12 511,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji-ul. Unii Lubelskiej. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Solne Zdroje,Kołobrzeg

650 000 zł38 m² 16 891,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prywatny Apartament w Hotelu Diva spa Kołobrzeg Luksusowy apartament o powierzchni 38,48 m położony na 5. piętrze prestiżowego kompleksu hotelowo-apartamentowego Diva spa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Solne Zdroje,Kołobrzeg

661 080 zł35 m² 18 888 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Perłowa Przystań 2024 Nowoczesny Apartament w Kołobrzegu Wolny od zaraz W pełni wyposażony apartament Deluxe z balkonem i miejscem postojowym. Szczegóły Apartamentu: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Aleksandra Fredry

Solne Zdroje,Kołobrzeg

385 000 zł29 m² 13 419,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jeżeli chcesz mieć adres w części uzdrowiskowej, w zasięgu spaceru od plaży, a jednocześnie zależy Ci na pełnej kontroli: prywatne użytkowanie albo wynajem na własnych zasadach ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Sułkowskiego

Uzdrowiska,Kołobrzeg

529 000 zł23 m² 23 324,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy apartament po gruntownym remoncie z balkonem, sprzedawany z meblami i pełnym wyposażeniem! Na sprzedaż apartament w Kołobrzegu o pow. 22,68 m.kw. z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Solne Zdroje,Kołobrzeg

625 230 zł52 m² 12 005,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowy apartament z tarasem oraz ogrodem i komórką lokatorską | blisko morza Zielone Tarasy to popularne i cenione osiedle zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kościuszki

Solne Zdroje,Kołobrzeg

399 000 zł30 m² 13 269 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament hotelowy 30,07 m z pełną obsługą | 250 m od plaży | Kołobrzeg, ul. Kościuszki Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy apartament hotelowy na rynku wtórnym, położony w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Solne Zdroje,Kołobrzeg

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 60 m2, 2 pokoje, centrum Kołobrzegu. Ul. Ludwika Waryńskiego 6/7, w sąsiedztwie dworca pkp. Mieszkanie przestronne z dwoma osobnymi pokojami, dużą widną kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Solne Zdroje,Kołobrzeg

11,36 zł/m²352 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Portowa 14 to ścisłe serce strefy portowo-turystycznej Kołobrzegu. Kilka minut spacerem do morza, molo, latarni i Parku Nadmorskiego. Wokół apartamenty na wynajem, hotele, pensjonaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Solne Zdroje,Kołobrzeg

699 000 zł38 m² 18 250,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowy Apartament w Sercu Dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu 300 m od Plaży! Adres: ul. Kasprowicza 20b, kołobrzeg. Miejsce postojowe zewnętrzne dodatkowo płatne 100.000 zł Piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Uzdrowiska,Kołobrzeg

499 900 zł20 m² 24 699 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Klimatyzowany apartament o pow. 20,24m2 usytuowany na parterze z tarasem w diune hotel 5***** zlokalizowanym zaledwie 20m od plaży. Wyjątkowa lokalizacja hotelu w dzielnicy uzdrowiskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Uzdrowiska,Kołobrzeg

417 000 zł30 m² 13 699,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż piękny lokal zlokalizowany w strefie Uzdrowiskowej A w Kołobrzegu przy ulicy Aleksandra Fredry zaledwie 900m od plaży. Solny Resort to nowoczesny obiekt hotelowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Rodziewiczówny

Solne Zdroje,Kołobrzeg

21 000 000 zł500 m² 42 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż najlepiej zlokalizowany budynek W polsce. Przy samym kołobrzeskim molo. Wspaniałe widoki na morze! taras na dachu! Budynek znajduję się 10 metrów od wejścia do kołobrzeskiego molo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kasprowicza

Solne Zdroje,Kołobrzeg

479 000 zł28 m² 17 101 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mam do zaoferowania nowiutki jednopokojowy apartament typu studio z aneksem kuchennym i przestronnym balkonem na 5 piętrze w samym sercu dzielnicy Uzdrowiskowej w Kołobrzegu na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

355 000 zł35 m² 10 059,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Okazja! - 2 pokoje, wysoki parter, centrum Kołobrzegu - ul. Dworcowa. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,29 m2, położone na parterze w atrakcyjnej i doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Solne Zdroje,Kołobrzeg

699 000 zł38 m² 18 170 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie idealne pod inwestycję w atrakcyjnej lokalizacji w Kołobrzegu! Główne atuty nieruchomości: atrakcyjna turystycznie okolica Widok na park Sklepy i restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Uzdrowiska,Kołobrzeg

449 900 zł20 m² 22 173,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Klimatyzowany apartament o pow. 20,29m2 usytuowany na parterze z tarasem w diune hotel 5***** zlokalizowanym zaledwie 20m od plaży. Wyjątkowa lokalizacja hotelu w dzielnicy uzdrowiskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Portowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

790 000 zł50 m² 15 721,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą o apartamentu położonego w najlepszej lokalizacji Kołobrzegu - przy ulicy Portowej 28. * powierzchnia: 50,25 m * Piętro: 4 (nowoczesna winda) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kołobrzeg

Solne Zdroje,Kołobrzeg

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem długoterminowy dwupokojowy lokal mieszkalny na osiedlu 3 kolory w Kołobrzegu z garażem i komórką lokatorska 2500 m - 30 minut spacerem do plaży 2000 m - 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kołobrzeg

Solne Zdroje,Kołobrzeg

1 090 000 zł36 m² 30 277,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż w pełni umeblowany apartament o wysokim standardzie na poziomie parteru z bezpośrednim wyjściem do prywatnego ogrodu, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Portowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

520 000 zł40 m² 12 839,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy Państwu apartament w Aparthotelu Polonia-Etna, znajdującym się zaledwie 500m od morza, tuż przy Parku Teatralnym oraz Bindażu Grabowym w najlepszej dzielnicy Kołobrzegu! Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Portowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

1 100 000 zł352 m² 3 124,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:tak

Świetna lokalizacja przy ul. Portowej 14, blisko portu, blisko morza, parku nadmorskiego, latarni i molo! Do sprzedaży duży lokal użytkowy 352 m2 z możliwością prowadzenia różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wschodnia

Uzdrowiska,Kołobrzeg

450 000 zł27 m² 16 648,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

[rezerwacja] Apartament condo w hotelu Seaside Park Kołobrzeg gotowa inwestycja - 50 metrów do plaży Przedstawiamy apartament w jednej z najlepszych lokalizacji nad Bałtykiem To gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

699 000 zł46 m² 15 156,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Apartament 400 m od plaży - idealny na inwestycję lub zamieszkanie! Na sprzedaż komfortowy, dwupokojowy apartament położony na 4 piętrze nowoczesnego, 7-kondygnacyjnego budynku przy ul. Portowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kościuszki

Solne Zdroje,Kołobrzeg

399 000 zł28 m² 14 446 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas! Apartament w strefie uzdrowiskowej na Sprzedaż w Hotelu Diva spa, kołobrzeg Oferujemy na sprzedaż elegancki apartament w renomowanym Hotelu Diva spa, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

355 000 zł35 m² 10 059,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Kołobrzeg

Solne Zdroje,Kołobrzeg

299 000 zł25 m² 11 804,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Welle apartments to inwestycja położona w Grzybowie przy ul. Wąskiej (oddalona zaledwie 950 metrów od plaży i tylko 3 km od Kołobrzegu). To miejsce jest już gotowe i jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Solne Zdroje,Kołobrzeg

450 000 zł58 m² 7 815,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na drugim piętrze blisko blisko kołobrzeskiej starówki, 3 minuty od dworca pkp. Główne atuty nieruchomości:przestronne oraz jasne pomieszczeniabliskość dworca pkp oraz duża ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Solne Zdroje,Kołobrzeg

420 000 zł46 m² 9 160,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferuję na sprzedaż 2 pokoje mieszkanie z widokiem na rzekę, tylko 700m morza! Główne atuty nieruchomości: -doskonała lokalizacja - 700 M od morza -cicha I spokojna okolica ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pomorska

Solne Zdroje,Kołobrzeg

790 000 zł86 m² 9 143,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Oferujemy Państwu atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie. Przestronna nieruchomość z trzema balkonami w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 86,4m2, zlokalizowane na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Reymonta

Solne Zdroje,Kołobrzeg

740 000 zł32 m² 22 952,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Absolutnie wyjątkowa lokalizacja Bezpośrednio przy deptaku, bałtyckiej plaży i Parku im. Stefana Żeromskiego. Ul. Reymonta 3b. Opcja dokupienia zamykanego garażu (odrębna księga wieczysta).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kasprowicza

Solne Zdroje,Kołobrzeg

479 000 zł28 m² 17 101 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Solne Zdroje,Kołobrzeg

689 000 zł48 m² 14 268 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament w 4* Hotelu diva spa! Obiekt znajduje się w sercu Uzdrowiskowej części Kołobrzegu na ul. Kościuszki 16, odległość od plaży to zaledwie 200 metrów. W obiekcie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Reymonta

Solne Zdroje,Kołobrzeg

740 000 zł32 m² 22 952,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Wojska Polskiego

Solne Zdroje,Kołobrzeg

535 000 zł40 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kołobrzeg - 40 m2, 1 piętro, balkon, po generalnym remoncie - blisko morza! Na sprzedaż słoneczne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane przy Alei I Armii Wojska Polskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unii Lubelskiej

Solne Zdroje,Kołobrzeg

345 000 zł33 m² 10 531,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji-ul. Unii Lubelskiej. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (z.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij