dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kołobrzeg

1 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 134 ogłoszenia

549 000 zł74,35 m² 7 383,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość znajduje się w ciągu lokali hanldowo-usługowo z bezpośrednim wejściem z chodnika. Przed lokalem znajduje się duża ilość ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Dużą.

Szczegóły ogłoszenia

1 312 857 zł57,33 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Są miejsca, które nie muszą udowadniać prestiżu po prostu go czuć. Ten apartament w części apartamentowej Diune Hotel & Resort (standard 5)* to propozycja dla osób, które chcą mieć Bałtyk na.

Szczegóły ogłoszenia

2 656 000 zł85,88 m² 30 926,87 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

| na sprzedaż apartament na Nadmorskich Tarasach w Kołobrzegu przy ul. Towarowej. Apartament 3 pokojowy. Strefa dzienna z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka. Jest w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 136 zł38,40 m² 14 040 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu Wild Pearl to prawdziwa perła Kołobrzegu zlokalizowana w prestiżowym miejscu, tuż przy Marinie Solnej i kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

428 860 zł36,26 m² 11 827,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu - stan deweloperski, z podwójnym miejscem w garażu! Dostępne od ręki! Na sprzedaż nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,26 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł170 m² 6 170,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:444 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom z dwoma osobnymi wejściami - świetne rozwiązanie dla wielopokoleniowej rodziny! Główne atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja - spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł49,52 m² 19 951,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w 5***** Hotelu Aquarius Spa 0 prowizji od Kupującego. Oaza kolorów i luksusu nad morzem bałtyckim. Wyremontowany całkowicie wyposażony apartament o pow. 49,52 m2 znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

429 000 zł700 m² 612,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 700 m , położona przy ul. Osiedlowej w jednej z najchętniej wybieranych nadmorskich miejscowości - Ustronie Morskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 280 zł37,20 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez podatku pcc dla kupującego. Przedsprzedaż (początek budowy) - II etapu inwestycji mieszkaniowej w Kołobrzegu. Kolejny etap pięknego, nowego osiedla, budowanego przez solidnego,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 140 m2, z czego 85 m2 stanowi powierzchnia użytkowa, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 1400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlana

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

549 000 zł61 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ogłoszenie prywatne, brak prowizji od kupującego. Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 60,38 ( dodatkowo duża loggia 6 metrów2 ) wraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł300 m² 6 667 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:813 m²

Obiekt usługowo / handlowo / mieszkalny na sprzedaż! Przedmiotem sprzedaży jest obiekt usługowo-handlowy o powierzchni użytkowej ok 300 m2 w Kołobrzegu w przemysłowo-usługowo-handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 32m.2 , położone na drugim piętrze zadbanego bloku z 1995 r, w samym sercu miasta. Nieruchomość wyróżnia się dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł480 m² 8 312,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:456 m²

Polecamy Państwu obiekt w Kołobrzegu, 300 metrów od morza, w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych. W bliskiej odległości kawiarnie, restauracje, bary rybne i stołówki. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł40,76 m² 16 928,36 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. 2-pokojowe przy ul. Szpitalnej na zamkniętym osiedlu. Idealne dla osób ceniących komfort, nowoczesne wnętrza i ekskluzywne.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł38,17 m² 12 968,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Perłowa Przystań przy ulicy Sienkiewicza Główne atuty nieruchomości: cicha I spokojna lokalizacja12 minut od szerokiej, pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł28,77 m² 18 074,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy atrakcyjny lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 68,83 m2, położony w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Kołobrzegu - przy ul. Maczka, zaledwie 800 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł50,25 m² 14 925,37 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szukasz czegoś wyjątkowego nad morzem? Mamy dla Ciebie dwupoziomowe mieszkanie położone na ostatnich piętrach apartamentowca Rezydencja Portowa, zaledwie 5 minut spacerem od plaży, mola, parku.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Łopuskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

990 000 zł62,79 m² 15 767 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 62,79 m2, 3 pokoje Z balkonem W centrum kołobrzegu! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji, w samym centrum Kołobrzegu, w nowopowstałym.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł48,29 m² 14 288,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowy Apartament w strefie uzdrowiskowej w Hotelu Diva spa, kołobrzeg Oferujemy na sprzedaż elegancki apartament w renomowanym Hotelu Diva spa, położonym w sercu Kołobrzegu. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 760 000 zł180 m² 15 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Wyjątkowa Oferta! Dom Gościnny, położony w sercu uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu - przy ulicy Mikołaja Kopernika, w bliskim sąsiedztwie nadmorskiej promenady i deptaku spacerowego,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł43,71 m² 10 043,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Kołobrzegu przy ulicy Poleskiej. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w otoczeniu urokliwych terenów naturalnych, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł88,96 m² 7 194,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż duże, przestrzenne 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie na II piętrze 3-piętrowego budynku w Podczelu - w cichej i spokojnej dzielnicy Kołobrzegu, położone jedynie 850 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

450 000 zł36,98 m² 12 168,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu z 2022 roku w Kołobrzeg. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł69 m² 13 043,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowy lokal mieszkalny zaprojektowany w nowoczesnym stylu - elegancki i ponadczasowy na nowej inwestycji mazowiecka park w Kołobrzegu. o powierzchni 69 m2.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł620 m² 13 709,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o łącznej powierzchni 620,11 m2 zlokalizowany w ścisłym centrum Kołobrzegu przy ulicy Waryńskiego. W lokalu prowadzony jest sklep delikatesy groszek. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł35,28 m² 15 873 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przytulne mieszkanie 2 pokoje, 35,28 m2 Z miejscem postojowym blisko morza! Mamy do zaoferowania przytulne mieszkanie w Kołobrzegu, w niedalekiej odległości od morza, parku oraz portu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30,33 m² 13 155,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni użytkowej około 30,3 m2 położone W Centrum miasta ok.10 minut spacerkiem do morza. Składające się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Koralowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

549 000 zł38,77 m² 14 160,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Komfortowy apartament zlokalizowany w Westin House - Resort Kołobrzeg. Zapraszamy do odbycia wirtualnego spaceru:.

Szczegóły ogłoszenia

414 450 zł38,92 m² 10 648,77 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w centrum Kołobrzegu Inwestycja Centrum Park to nowe osiedle w wyjątkowej lokalizacji: w ścisłym centrum Kołobrzegu, ale jednocześnie wśród zieleni, przy Parku im. gen.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł61,24 m² 13 879,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jedna z najlepszych lokalizacji w mieście! Do sprzedaży mieszkanie w Kołobrzegu na ul. Jagiellońskiej, 3 - pokojowe, umeblowane i wyposażone o wysokim standardzie, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł49,79 m² 21 088,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy apartament w budynku apartamentowym połączonym z Hotelem Aquarius Spa w cenie 950.000,- zł wraz z miejscem postojowym w hali garażowej w cenie 100.000,- zł razem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlana

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 520 000 zł82,83 m² 18 351 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny apartament z tarasem widokowym zlokalizowany w sercu kołobrzeskiej starówki. Wnętrze apartamentu zaprojektowane wg nowoczesnego designu - "boho glam".

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł38,39 m² 18 494,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

| szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 38,39 mkw. 2 pokoje, i piętro lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym i jadalnią, sypialni oraz łazienki balkon o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł44,10 m² 15 419,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedaży 2- pokojowy apartament w niskim bloku położony w Kołobrzegu przy ul. Cichej w odległości ok 50m od portu. Oferta idealna pod inwestycję jak i na własne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

610 000 zł30 m² 20 333 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament W obiekcie hotelowym! Lokalizacja Apartament znajduje się we wschodniej części Kołobrzegu w strefie uzdrowiskowej. Nieruchomość zlokalizowana w 4-gwiazdkowym hotelu diva.

Szczegóły ogłoszenia

756 480 zł47,28 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Apartament z widokiem na Port Jachtowy - 400 m do plaży Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu, przy parku Teatralnym, z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł35,04 m² 21 404,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Perłowa Przystań 2024 Kołobrzeg Wolny od zaraz Wyposażony Apartament Dwupokojowy Deluxe Pod Klucz z Miejscem Postojowym przy apartamencie- dodatkowo płatne. Opis Apartamentu: -.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł27,70 m² 20 397,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament w centrum Kołobrzegu idealny jako inwestycja lub na własne potrzeby! Na sprzedaż atrakcyjny apartament o powierzchni 27,7 m, zlokalizowany na 1. piętrze nowoczesnego.