Serce 0 Ulubione

Działki Kołobrzeg k/centrum

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

12 200 000 zł2 460 m² 4 959,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta inwestycyjna Kołobrzeg - Podczele - 40 m od morza Dwie działki w pierwszej linii brzegowej Bałtyku z obowiązującym pozwoleniem na budowę. Powierzchnia łączna działek 2460 mkw 67.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł3 516 m² 184,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Kołobrzeg, grunt z budynkiem techniczno-mieszkalnym, sprzedam, 3516 m2, 650 000 zł. Atrakcyjna działka w Kołobrzegu, ok. 1,2 km od morza. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 3.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł1 201 m² 578,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Nieruchomość znajduje się na pograniczu Kołobrzegu i Zieleniewa u zbiegu ulicy Brzoskwiniowej i Witosa (administracyjnie jest to Zieleniewo gmina Kołobrzeg). Wzdłuż działki przebiegają.

Szczegóły ogłoszenia

526 220 zł2 345 m² 224,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną z prawem zabudowy o powierzchni 2 346 m2, usytuowaną na obrzeżach miasta Kołobrzeg, w okolicy zabudowanych już działek, gdzie jest.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł724 m² 302,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną położoną w malowniczej miejscowości Zieleniewo, w gminie Kołobrzeg, przy ulicy Szczecińskiej. To wyjątkowe miejsce, idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł11 089 m² 126,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1,1089 ha położona na granicy Kołobrzegu i Niekanina. Teren nieogrodzony, kształtem zbliżony do trapezu. Wymiary: 104 m x 102 m. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

101 000 zł1 450 m² 69,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka z warunkami zabudowy 1450 m2- obręb geodezyjny Gościno. Usytuowanie działki i warunki pozwalają na pełną swobodę w projektowaniu przestrzeni według.

Szczegóły ogłoszenia

128 050 zł985 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 985 m2 z pełnym uzbrojeniem -osiedle Galaxy Park Nieruchomość z powodu sąsiadującego słupa energetycznego i linii napowietrznej ma duże ograniczenia.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 783 m² 1 683 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kołobrzeg dzielnica zachodnia - bardzo atrakcyjnie zlokalizowana działka gruntu w odległości około 400 m od morza, w sąsiedztwie budynków jednorodzinnych i pensjonatów. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 118 m² 61,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka z warunkami zabudowy 1119 m2- obręb geodezyjny Gościno. Usytuowanie działki i warunki pozwalają na pełną swobodę w projektowaniu przestrzeni według.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

125 000 zł500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam domek rekreacyjny na działce ogrodowej w Kołobrzegu. Teren o powierzchni 500 m2 - cały ogrodzony i pięknie zagospodarowany -przeznaczony w planie zagospodarowania.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij