Serce 0 Ulubione

Działki Kołobrzeg Osiedle Zieleniewo

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

469 000 zł1 079 m² 434,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaz działka budowlana w Zieleniewie na ulicy Stokrotki. Działka usytuowana w sąsiedztwie domków jednorodzinnych w pobliżu sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

630 400 zł1 576 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Zieleniewie na ulicy Stokrotki. Działka w sąsiedztwie domków jednorodzinnych w pobliżu sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

88 000 zł725,48 m² 121,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna pod Kołobrzegiem Działka rolno - rekreacyjna o pow. 725 m2 zlokalizowana w cichej i spokojnej miejscowości - Zieleniewo. Do Kołobrzegu tylko 2 km, dojazd do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł1 201 m² 578,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Nieruchomość znajduje się na pograniczu Kołobrzegu i Zieleniewa u zbiegu ulicy Brzoskwiniowej i Witosa (administracyjnie jest to Zieleniewo gmina Kołobrzeg). Wzdłuż działki przebiegają.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł724 m² 302,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną położoną w malowniczej miejscowości Zieleniewo, w gminie Kołobrzeg, przy ulicy Szczecińskiej. To wyjątkowe miejsce, idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

563 040 zł2 346 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę znajdującą się w kompleksie 8 działek, położoną w okolicy Kołobrzegu w miejscowości Zieleniewo. Nieruchomość o powierzchni 2346 m2. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

725 280 zł3 022 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę siedliskową znajdującą się w kompleksie 6 działek, położoną w okolicy Kołobrzegu w miejscowości Zieleniewo. Nieruchomość o powierzchni 3022 m2.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod Kołobrzegiem w Zieleniewie Działka pod zabudowę domu jednorodzinnego, zabudowy zagrodowej, agroturystyki, działka o pow. 3.000 m2 Według planu zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

417 600 zł1 740 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę znajdującą się w kompleksie 6 działek, położoną w okolicy Kołobrzegu w miejscowości Zieleniewo. Nieruchomość o powierzchni 1740 m2. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

738 480 zł3 077 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę siedliskową znajdującą się w kompleksie 6 działek, położoną w okolicy Kołobrzegu w miejscowości Zieleniewo. Nieruchomość o powierzchni 3077 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kołobrzeg

Zieleniewo,Kołobrzeg

492 000 zł1 232 m² 399,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży to cena 400 000 netto + 23%vat oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej Z projektem, pełną dokumentacją I pozwoleniem na budowę, dla dwóch budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kołobrzeg

Zieleniewo,Kołobrzeg

1 200 000 zł1 817 m² 660 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana W kołobrzegu 1800 m2 Z gotowym projektem domu! Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną położoną w Zieleniewie w gminie Kołobrzeg, w odległości 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Zieleniewo

Zieleniewo,Kołobrzeg

349 999 zł2 900 m² 120,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Zieleniewie nr 249/5 położona przy ul. Bażanciej 26 w Zieleniewie o powierzchni 2900m2 o kształcie prostokątnym ok 35x82 metry. Otoczenie nieruchomości jest ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Zieleniewo

Zieleniewo,Kołobrzeg

255 000 zł1 500 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania 7 działek budowlanych w Zieleniewie Teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami Do każdej działki udział w drodze 1/7 Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, Zieleniewo

Zieleniewo,Kołobrzeg

100 000 zł500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna 500 m kw z nowo wybudowanym murowanym domkiem o powierzchni 70 m kw. Góra - 2 sypialnie, dół - salon z kominkiem, z aneksem kuchennym w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zagłoby

Zieleniewo,Kołobrzeg

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

działka pod zabudowę

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. 6 Dywizji Piechoty

Zieleniewo,Kołobrzeg

208 600 zł1 490 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w Zieleniewie. Otoczenie - osiedle domków jednorodzinnych. Media - gaz, energia, woda przy działce, kanalizacja w drodze. Wystawiona decyzja o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Zieleniewo

Zieleniewo,Kołobrzeg

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 4 działki budowlane o powierzchni -1007 m -1008 m -1211 m -1026 m cena 250 zł M Na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych-Kwiatów Polskich.Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Zieleniewo

Zieleniewo,Kołobrzeg

100 000 zł490 m² 204,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną-przeznaczoną pod budownictwo jednorodzinne, szeregowe!działka jest pięknie położona w mieście Kołobrzegu, z dala od zgiełku i hałasu przy wyjeżdzie na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij