dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kołobrzeg Osiedle Lęborskie

71 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

71 ogłoszeń

Apartament

Lęborskie,Kołobrzeg

480 000 zł30,77 m² 15 599,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Apartament inwestycyjny 250 m od morza Diva Spa, kołobrzeg Na sprzedaż apartament o powierzchni 30,77 m, położony na 6. piętrze w prestiżowym kompleksie Hotel Diva Spa w Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku pcc dla kupującego. Przedsprzedaż (początek budowy) - II etapu inwestycji mieszkaniowej w Kołobrzegu. Kolejny etap pięknego, nowego osiedla, budowanego przez solidnego,.

Szczegóły ogłoszenia

768 960 zł32,04 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Luksusowy Apartament Premium w Marine Hotel ***** 1. Linia Brzegowa | Widok na Morze | Gotowy Biznes Inwestycyjny Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Marine.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł54,22 m² 10 143,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie z widokiem na panoramę Kołobrzegu 5 minut od Starówki i 10 minut od plaży! Kołobrzeg, ul. Okopowa- 54,22 m | 2 pokoje + osobna kuchnia + balkon + piwnica- 9. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

299 000 zł26,09 m² 11 460,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie położone przy ul. Grochowskiej Nieruchomość po gruntownym, kapitalnym remoncie usytuowana na 3piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł26,30 m² 9 847,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka - Kołobrzeg, ul. Grochowska 4e - Centrum, os. Lęborskie. Okazja! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,3 m2, położona na 1. piętrze w budynku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł28,64 m² 15 013,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta bez podatku 2% pcc. Ostatnie apartamenty! Inwestycja po odbiorze. Do sprzedaży apartament 1 pokojowy z podwójnym łóżkiem hotelowym i z dwuosobową dostawką, z łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł28,01 m² 15 351,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta bez podatku 2% pcc. Ostatnie apartamenty! Inwestycja po odbiorze. Do sprzedaży apartament 1 pokojowy z podwójnym łóżkiem hotelowym (bez dostawki), z łazienką, przedpokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł29,28 m² 20 116,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 29,28 m, położony w najbardziej prestiżowej części Kołobrzegu w pierwszej linii brzegowej, w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 408 110 zł82,83 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 82,83 m2 zlokalizowany nad brzegiem rzeki Parsęty. Ten przestronny, trzypokojowy apartament o wysokim standardzie wykończenia zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł27,62 m² 14 446,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zainwestuj w komfort i wysoką rentowność! Oferujemy wyjątkowy, kompletnie wyposażony apartament 1-pokojowy o powierzchni ok. 27,62 m w prestiżowym obiekcie Hotelu Diva spa**.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł37,60 m² 10 345,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne mieszkanie w centrum Kołobrzegu | ul. Grochowska | miejsce parkingowe Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 37,6 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł225,50 m² 7 317,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:349 m²

Dom położony w spokojnej części Kołobrzegu, przy ul. Słowiańskiej boczna ulica z zabudową jednorodzinną, z której łatwo dostać się do centrum i nad morze. W zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

806 442 zł54,86 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 54,86 m2 zlokalizowany nad brzegiem rzeki Parsęty. Ten przestronny, trzypokojowy apartament o wysokim standardzie wykończenia zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł46,29 m² 7 323,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Odkryj potencjał tej wyjątkowej nieruchomości w samym sercu kołobrzegu!na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,24 m, położone na 9. piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 800 zł38,90 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| nowy projekt w centrum obejmuje realizację trzech, połączonych ze sobą siedmio- i ośmiokondygnacyjnych budynków, z których każdy posiada dwupoziomową halę garażową. II etap.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł54,35 m² 10 671,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w niskiej zabudowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł58 m² 8 948 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w niskim czteropiętrowym bloku - osiedle zamykane bramą na pilota. Lokal przeszedł gruntowny remont według projektu architekta wnętrz - zmieniono układ.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł86,92 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie W centrum kołobrzegu! Oferujemy na wynajem komfortowe, przytulne oraz przestronne mieszkanie w centrum Kołobrzegu, przy ul. Kamiennej, dobrze skomunikowane, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł42,07 m² 13 287,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowy apartament 800 m od morza Kołobrzeg, osiedle Bursztynowe, 42,07 m, gotowy do zamieszkania Lokalizacja: kołobrzeg, osiedle Bursztynowe - Powierzchnia: 42,07 m- liczba pokoi: 2- piętro: 2.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł54,81 m² 14 870 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,96m2 w samym sercu Kołobrzegu. To wyjątkowe lokum znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od plaży, promenady oraz.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł47,64 m² 16 351,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest dwupokojowy apartament o powierzchni 47,64 m2, położony na drugim piętrze w kompleksie Polanki Park w Kołobrzegu. Apartament został wykończony i oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł68,70 m² 8 515,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Kołobrzegu, przy ul. Koszalińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł180 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom na wynajem - idealny dla firmy lub rodziny | 5 sypialni | 3500 m2 działki Do wynajęcia przestronny, wolnostojący dom o funkcjonalnym układzie, położony na dużej, ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł26,09 m² 11 460,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł26,09 m² 11 460,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dobra lokalizacja blisko morza tylko ok. 1 km! Oferta sprzedaży mieszkania w Kołobrzegu na osiedlu millennium ul. Kupiecka mieszkanie Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe i słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 409 zł47,41 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 47,41 m2 zlokalizowany nad brzegiem rzeki Parsęty. Ten przestronny, dwupokojowy apartament o wysokim standardzie wykończenia zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł37,80 m² 8 465,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż niewielkie, ale przestronne mieszkanie w centrum Kołobrzegu, z przeznaczeniem do częściowego remontu, o ładnym rozkładzie funkcjonalnym pomieszczeń. Mieszkanie jest czyste,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,20 m² 8 453,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu spokojna lokalizacja, funkcjonalny układ, realny potencjał 47,20 m | ul. Grochowska To propozycja dla tych, którzy znają Kołobrzeg i wiedzą, że dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Bogusława X

Lęborskie,Kołobrzeg

74 zł/m²92 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

DO wynajęcia lokal usługowy W centrum kołobrzegu. Oferujemy do wynajęcia lokal handlowy o łącznej powierzchni 91,65 m. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji przy ul Bogusława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Lęborskie,Kołobrzeg

439 000 zł46 m² 9 440,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Główne atuty nieruchomości: zielona okolica - park Z stawem, siłownia zewnętrznaw okolicy znajdziemy szkoły oraz przedszkoladobrze skomunikowana lokalizacja - przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogusława X

Lęborskie,Kołobrzeg

414 450 zł39 m² 10 648,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w centrum Kołobrzegu Inwestycja Centrum Park to nowe osiedle w wyjątkowej lokalizacji: w ścisłym centrum Kołobrzegu, ale jednocześnie wśród zieleni, przy Parku im. gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Lęborskie,Kołobrzeg

399 000 zł38 m² 10 611,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowiańska

Lęborskie,Kołobrzeg

1 650 000 zł226 m² 7 317,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:349 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamienna

Lęborskie,Kołobrzeg

3 500 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lęborskie,Kołobrzeg

399 000 zł47 m² 8 453,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliska

Lęborskie,Kołobrzeg

430 000 zł38 m² 11 375,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż Dwupokojowy lokal mieszkalny umeblowany i wyposażony o powierzchni użytkowej 37,80 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w Centrum miasta przy ul. Kaliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kołobrzeg

Lęborskie,Kołobrzeg

2 900 000 zł387 m² 7 493,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszamy do odkrycia tej wyjątkowej nieruchomości położonej w spokojnej miejscowości Stramnica, zaledwie 5 kilometrów od urokliwego Kołobrzegu i jego pięknych plaż. Ten obszerny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Lęborskie,Kołobrzeg

699 000 zł87 m² 8 005,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże, rodzinne 4-pokojowe mieszkanie 88 m - Kołobrzeg, ul. Grochowska Najważniejsze atuty: - mieszkanie jest dwustronne, dobrze doświetlone; - 2 piętro; - 87,32 m faktycznej przestrzeni -.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij