dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kołobrzeg Osiedle Lęborskie

70 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

70 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

395 000 zł45,30 m² 8 719,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie, położone na os. Lęborskim, ok 5 min do centrum i 15 min do morza. Mieszkanie o podstawowym standardzie wykończenia, do remontu o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 574 zł38,91 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj nad morzem - 2 pokoje w sercu Kołobrzegu Wyobraź sobie poranek, kiedy wychodzisz na balkon z kawą, a miasto dopiero budzi się do życia Kilka minut spaceru dzieli Cię od.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł37,60 m² 8 510,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku przy ulicy Grochowskiej. Mieszkanie, jednostronne, środkowe, ciepłe i słoneczne. Do lokalu przynależy piwnica. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

866 000 zł61,50 m² 14 081,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zamieszkaj kilka kroków od portu i latarni morskiej w Kołobrzegu! Są miejsca, które od pierwszego momentu dają poczucie przestrzeni, światła i wyjątkowego klimatu. Tak właśnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

389 000 zł46,70 m² 8 329,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone na Osiedlu Lęborskim. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze - w IV piętrowym budynku składa się z: - pokoju dziennego z połączoną kuchnią - 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania na wynajem gotowego do zamieszkania od zaraz? Ta oferta łączy funkcjonalny układ, dużą przestrzeń i wygodną lokalizację. Kołobrzeg, ul. Helsińska Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł46,50 m² 9 419,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | świetna lokalizacja | Kołobrzeg ul. Grochowska tylko W plus nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalne i wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48,08 m² 7 882,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe, spółdzielcze własnościowe mieszkanie. Winda, loggia. Na powierzchni 48,08 m2 znajdują się: jasny i słoneczny, duży salon z loggią i widokiem na zieleń, przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł27,70 m² 20 397,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament w centrum Kołobrzegu idealny jako inwestycja lub na własne potrzeby! Na sprzedaż atrakcyjny apartament o powierzchni 27,7 m, zlokalizowany na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 420 zł47,80 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 47,8 m2 zlokalizowany nad brzegiem rzeki Parsęty. Ten przestronny, dwupokojowy apartament o wysokim standardzie wykończenia zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł48,29 m² 14 288,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowy Apartament w strefie uzdrowiskowej w Hotelu Diva spa, kołobrzeg Oferujemy na sprzedaż elegancki apartament w renomowanym Hotelu Diva spa, położonym w sercu Kołobrzegu. To.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł27,62 m² 13 939,17 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zainwestuj w komfort i wysoką rentowność! Oferujemy wyjątkowy, kompletnie wyposażony apartament 1-pokojowy o powierzchni ok. 27,62 m w prestiżowym obiekcie Hotelu Diva spa**.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł26,80 m² 10 783,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Grochowskiej - idealna lokalizacja w pobliżu centrum oraz 1,5km od morza. Nieruchomość z ogromnym potencjałem, usytuowana na 3piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 574 zł38,91 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Drugi etap sprzedaży już ruszył! Cena zgodna z ofertą Dewelopera - bez prowizji i bez podatku pcc! To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko morza, a jednocześnie cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez podatku pcc dla kupującego. Przedsprzedaż (początek budowy) - II etapu inwestycji mieszkaniowej w Kołobrzegu. Kolejny etap pięknego, nowego osiedla, budowanego przez solidnego,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł61,24 m² 13 879,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jedna z najlepszych lokalizacji w mieście! Do sprzedaży mieszkanie w Kołobrzegu na ul. Jagiellońskiej, 3 - pokojowe, umeblowane i wyposażone o wysokim standardzie, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 337 159 zł72,83 m² 18 360 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny apartament z tarasem widokowym zlokalizowany w sercu kołobrzeskiej starówki. Wnętrze apartamentu zaprojektowane wg nowoczesnego designu - "boho glam".

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł34 m² 12 617,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, wyremontowane, 2 -pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku przy ul. Grochowskiej w Kołobrzegu, tuż przy parku G.J.H. Dąbrowskiego. Mieszkanie o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł74,62 m² 10 586,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne i jasne mieszkanie 3-pokojowe położone w Kołobrzegu przy ul. Gryfitów nr. 3 w nowoczesnej inwestycji Oaza z 2011 roku. Mieszkanie oddalone jest od.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł35 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twoja Własna Przystań w Kołobrzegu - miejsce, w którym czas zwalnia. Czy wyobrażasz sobie poranki, w których budzisz się ze świadomością, że morze znajduje się zaledwie kilka chwil.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł40,67 m² 15 047,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kołobrzeg | 2 pokoje | ogródek 40 m | wysoki standard | garaż | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,67 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Lokalizacja premium serce kołobrzegudwa lokale mieszkalne w jednej kw jedna cena! Idealne pod inwestycję krótkoterminową lub długoterminowy najem! Oferujemy unikalną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł33,32 m² 13 475,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż oferujemy jednopokojowy apartament o powierzchni 33,32 m, położony w dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu, przy ulicy Kasprowicza. Apartament jest kompletnie wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł36,90 m² 11 626,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe przy parku Dąbrowskiego Mieszkanie blisko Centrum w niskiej zabudowie - idealna lokalizacja - wszędzie blisko. W sąsiedztwie sklepy, przedszkole, szkoła, boisko, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 043 195 zł109,81 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 109,81 m przy ul. Budowlanej w Kołobrzegu, wmieście które łączy nadmorski klimat z tętniącym życiem kurortem. Tu czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

771 600 zł32,15 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Luksusowy Apartament Premium w Marine Hotel ***** 1. Linia Brzegowa | Widok na Morze | Gotowy Biznes Inwestycyjny Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Marine.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 448 zł72,28 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

| nowy projekt w centrum obejmuje realizację trzech, połączonych ze sobą siedmio- i ośmiokondygnacyjnych budynków, z których każdy posiada dwupoziomową halę garażową. II etap.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł78 m² 16 282,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Centrum park | kołobrzeg Penthouse z dużym tarasem dachowym w centrum Kołobrzegu Na sprzedaż przestronny apartament o komfortowym układzie pomieszczeń (2 sypialnie) Najwyższe - 7 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 927 zł56,57 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł45,50 m² 10 967,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe po kapitalnym remoncie położone na Osiedlu Lęborskim. Nieruchomość usytuowana na parterze - w IV piętrowym budynku składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł387 m² 7 493,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zapraszamy do odkrycia tej wyjątkowej nieruchomości położonej w spokojnej miejscowości Stramnica, zaledwie 5 kilometrów od urokliwego Kołobrzegu i jego pięknych plaż. Ten obszerny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł150 m² 7 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedmiotem oferty jest piękny dom z widokiem na las i łąki, blisko morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 574 zł38,91 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Drugi etap sprzedaży już ruszył! Cena zgodna z ofertą Dewelopera - bez prowizji i bez podatku pcc! Zadzwoń i umów się na prezentację! To idealne miejsce dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł46 m² 9 673,91 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! 3 pokoje w centrum Kołobrzegu - 445 000 zł Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 445 tys. zł. Nieruchomość dostępna wyłącznie dla klienta gotówkowego.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł47 m² 10 212,77 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po Remoncie | Balkon | 7 Piętro | Kołobrzeg Kołobrzeg to miejsce, do którego chce się wracać a to mieszkanie sprawia, że codzienność nabiera nadmorskiego klimatu. Biuro investrent.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł63,38 m² 8 204,48 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe- możliwy zakup przez obcokrajowców! Główne atuty nieruchomości: - możliwość zakupu przez obcokrajowców - świetna lokalizacja - cicha.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł55,10 m² 9 437,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pokojowe z garażem w cenie! Kołobrzeg na sprzedaż w centrum miasta mieszkanie 3 pokojowe o pow. 55,10 m2 z balkonem od strony wschodniej, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60,20 m² 8 803,99 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W pełni umeblowane mieszkanie 60 m2 - 1400 m od morza Lokalizacja: ok. 1400 m od plaży , Centrum Kołobrzegu Powierzchnia: 60 m2 Układ: salon połączony z kuchnią 2 sypialnie Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament

Lęborskie,Kołobrzeg

480 000 zł30,77 m² 15 599,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Apartament inwestycyjny 250 m od morza Diva Spa, kołobrzeg Na sprzedaż apartament o powierzchni 30,77 m, położony na 6. piętrze w prestiżowym kompleksie Hotel Diva Spa w Kołobrzegu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij