dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Kołobrzeg

136 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

136 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Apartament umeblowany

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

549 000 zł36,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klimatyczna kawalerka zlokalizowana w kołobrzeskim porcie, 50 metrów od plaży. Usytuowana na 5 piętrze, w budynku z windą i lokalami usługowymi na parterze. Przestronna,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł20 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kołobrzeg Podczele - Kawalerka na sprzedaż - okazja. Kawalerka na sprzedaż w Kołobrzegu 800m2 od plaży. W pełni wyposażone gotowe do wynajmu/zamieszkania. Zadbane, praktyczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł61 m² 57,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem długoterminowy trzypokojowy lokal mieszkalny z miejscem postojowym w hali garażowej w Kołobrzegu 800 m - 15 minut spacerem do plaży 1200 m - 20 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł44,50 m² 15 056 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament premium 2 pokoje, 44,50 M2 W centrum kołobrzegu Z loggią I komórką lokatorską! Mamy do zaoferowania komfortowe i przytulne mieszkanie w centrum Kołobrzegu na ul. E.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 100 000 zł100,42 m² 10 953,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania ciepłe , nasłonecznione , mieszkanie od południowo zachodniej strony , 3 sypialnie , 2 łazienki , duży living room, duży taras 38 m2 , garaż podziemny pod mieszkaniem na 2 samochody 31m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł70 m² 16 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowy apartament położony zaledwie 300 m od morza - to doskonałe miejsce na twoją inwestycję! Główne atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja - dzielnica zachodnia, dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł47,67 m² 14 033,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z miejscem parkingowym na osiedlu Mazowiecka Park w śródmieściu Kołobrzegu. Lokalizacja blisko ścisłego centrum, ok.2500 metrów od plaży. Usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł35,28 m² 15 873 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przytulne mieszkanie 2 pokoje, 35,28 m2 Z miejscem postojowym blisko morza! Mamy do zaoferowania przytulne mieszkanie w Kołobrzegu, w niedalekiej odległości od morza, parku oraz portu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł47,93 m² 15 647,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament z widokiem na morze! + dodatkowo możliwość kupna miejsca postojowego w hali garażowej pod budynkiem Nasze biuro: kołobrzeg ul. Łopuskiego 40a, leszek Dąbrowski tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

Apartament, ul. Sułkowskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

699 000 zł27,59 m² 25 335,27 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Cena w ofercie jest kwotą netto, należy doliczyć 23% Vat przy zakupie. Kupujący nie płaci pcc. Na sprzedaż wyjątkowy apartament z widokiem na morze, w prestiżowym pięciogwiazdkowym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35,15 m² 14 196,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rewelacyjna oferta sprzedaży 2 pokojowego w pełni umeblowanego i wyposażonego apartamentu o pow. 35,15 mkw, z dużym balkonem położonym na II piętrze budynku z 2016 roku. Nasze.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł46,58 m² 10 498,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do nabycia słoneczne mieszkanie 2-pokojowe, w stanie deweloperskim na zamkniętym osiedlu, w gotowej inwestycji Nova Baltica, przy ul. Atyleryjskiej 22a. Lokal do własnej aranżacji. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

750 000 zł43,92 m² 17 076,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nie szukaj dalej :)! Tu znajdziesz idealne miejsce na wypoczynek lub pewnej inwestycji nad samym morzem. Ten apartament w prestiżowym kompleksie Olimpic Park przy ul. Wschodniej 18a spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy najem długoterminowy apartament trzypokojowy w nowoczesnym stylu na Wyspie Solnej zlokalizowany na inwestycji "platany" przy ul. Łopuskiego 29 C w Kołobrzegu - ok 500 m od portu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł55,49 m² 13 515,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

| dwupokojowe mieszkanie, z osobną kuchnią. Komfortowe, na zamkniętym Osiedlu Bursztynowym w Kołobrzegu. Usytuowanie narożne, w budynku z windą i dużym tarasem z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł32,86 m² 13 542,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

| jednopokojowy apartament, z łazienką i aneksem kuchennym. Słoneczny od rana, z dużymi przeszkleniami od wschodniej strony w sercu dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu, ok. 400m do.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł37,83 m² 14 274,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż nieduży 2 - pokojowy apartament w pełni wyposażony, o powierzchni wpisanej w księdze wieczystej wraz z pom. gospodarczym 37,83 m2. Mieszkanie środkowe, położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł42,23 m² 16 457,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament 2 pokojowy 300 m do plaży Apartament w nowym budynku z windą w idealnej lokalizacji do plaży Zachodniej tylko 300 m, w budynku jest basen i sauna, obok restauracja.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Apartament 2-pokojowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

740 000 zł48 m² 15 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament Olympic Park | 100 m od plaży | Balkon | Brak prowizji Na sprzedaż słoneczny, w pełni wyposażony apartament nad morzem, położony w prestiżowym kompleksie Olympic Park.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

825 000 zł48 m² 17 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament 48,3 m | Polanki Park | 350 m od plaży | Basen Komfortowy, w pełni wyposażony apartament położony w jednej z najbardziej cenionych inwestycji w Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Szpitalna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

590 000 zł33,90 m² 17 404,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Marzysz o porannej kawie na własnym tarasie, z którego możesz wyjść prosto na zieloną trawę, ciesząc się ciszą i śpiewem ptaków? Oferujemy na sprzedaż stylowy i nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

670 000 zł37 m² 18 108,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kupno apartamentu nad Bałtykiem to często niekończąca się lista kompromisów. Świetna lokalizacja blisko plaży zazwyczaj oznacza codzienne nerwy i walkę o miejsce parkingowe w sezonie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

379 000 zł48,08 m² 7 882,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe, spółdzielcze własnościowe mieszkanie. Winda, loggia. Na powierzchni 48,08 m2 znajdują się: jasny i słoneczny, duży salon z loggią i widokiem na zieleń, przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł38,31 m² 23 466,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż elegancki apartament położony w prestiżowym kompleksie Polanki Aqua w Kołobrzegu jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad polskim morzem. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

3 900 zł65,41 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu ekskluzywne mieszkanie 3 pokojowe, do wynajęcia na Osiedlu Platany, przy ulicy ppor. E. Łopuskiego. Mieszkanie o powierzchni 65,41 m2, położone jest na 8 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

545 160 zł35,40 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament 2-pokojowy w kompleksie Feniks | Podczele Kołobrzeg | blisko plaży Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 35,4 m , położony na 1. piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł39,35 m² 13 875,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,35m2 położone w pobliżu Centrum Miasta. Idealna lokalizacja osiedle "nova Baltica" ulica Artyleryjska. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł39,35 m² 13 875,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł27 m² 23 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu na ostatnim piętrze z tarasem w inwestycji bivalvi w samym sercu Kołobrzegu tuż przy plaży! Proponujemy Państwu zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 280 zł37,20 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez podatku pcc dla kupującego. Przedsprzedaż (początek budowy) - II etapu inwestycji mieszkaniowej w Kołobrzegu. Kolejny etap pięknego, nowego osiedla, budowanego przez solidnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament wysoki standard

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

425 000 zł27,91 m² 15 228 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Komfortowy apartament studio 27,91 m2 W centrum kołobrzegu! Oferujemy na sprzedaż przytulny i komfortowy lokal mieszkalny położony na 1. piętrze w apartamentowcu z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Konopnickiej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 027 000 zł39 m² 26 333 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartamnet 39,00 m2 W strefie uzdrowiskowej kołobrzegu! Przedstawiamy komfortowy apartament w nowo powstałej inwestycji whiteblue, w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, w samym środku.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł49,53 m² 12 012,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe, umeblowane mieszkanie 2-pokojowe 500m od plaży, na nadmorskim osiedlu Feniks w Podczelu. Składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 184 zł52,52 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł113,60 m² 11 443,66 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania mieszkanie o pow. 113,6 m2 przy ulicy Obrońców Westerplatte 19 w Kołobrzegu. Składa się z 3 pokoi, 2 pomieszczeń gospodarczych, 1 łazienki i aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

573 900 zł38,26 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży luksusowe mieszkanie z parkingiem w inwestycji Westin House w największym uzdrowisku i kurorcie nad morzem - Kołobrzegu. Pełna własność, wraz z częścią gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł47,66 m² 14 456,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Poranek wpada tu przez południowe okna. Na balkonie kawa smakuje trochę wolniej niż zwykle. Na dole dzieci bawią się na nowoczesnym placu zabaw, wokół dużo zieleni, cisza i ten komfort, że.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł33,32 m² 13 475,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż oferujemy jednopokojowy apartament o powierzchni 33,32 m, położony w dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu, przy ulicy Kasprowicza. Apartament jest kompletnie wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł74,10 m² 13 481,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowy lokal mieszkalny zaprojektowany w nowoczesnym stylu - elegancki i ponadczasowy na nowej inwestycji mazowiecka park w Kołobrzegu. o powierzchni 74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł28,55 m² 13 625,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament w Kołobrzegu z basenem i spa - gotowy do wynajmu! Idealny jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy - mieszkanie już funkcjonuje w systemie Klimatyzowany apartament.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34,08 m² 16 109,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecamy Państwu 2 pokojowy apartament na osiedlu Feniks w kameralnej i ekskluzywnej dzielnicy Kołobrzegu. Do nieruchomości przynależy udział w części wspólnej - basen zewnętrzny,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij