dowolna

Kawalerki Kołobrzeg - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

150 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

425 000 zł38,56 m² 11 021,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy przy ul. Mazowieckiej w Kołobrzegu, zamoście. Funkcjonalne i bardzo ciepłe mieszkanie o powierzchni niespełna 39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

549 000 zł36,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klimatyczna kawalerka zlokalizowana w kołobrzeskim porcie, 50 metrów od plaży. Usytuowana na 5 piętrze, w budynku z windą i lokalami usługowymi na parterze. Przestronna,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł20 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kołobrzeg Podczele - Kawalerka na sprzedaż - okazja. Kawalerka na sprzedaż w Kołobrzegu 800m2 od plaży. W pełni wyposażone gotowe do wynajmu/zamieszkania. Zadbane, praktyczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35,20 m² 14 176,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Słoneczna kawalerka zlokalizowana w kołobrzeskim porcie, 50 metrów od plaży. Usytuowana na 3 piętrze, składająca się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament wysoki standard

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

425 000 zł27,91 m² 15 228 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Komfortowy apartament studio 27,91 m2 W centrum kołobrzegu! Oferujemy na sprzedaż przytulny i komfortowy lokal mieszkalny położony na 1. piętrze w apartamentowcu z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

380 000 zł34,60 m² 10 982,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 1-pokojowe własnościowe, kołobrzeg, ul. Giełdowa ***zakup bez prowizji*** Ciepła i funkcjonalna kawalerka na parterze, w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie jest jasne, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

445 000 zł32,86 m² 13 542,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

| jednopokojowy apartament, z łazienką i aneksem kuchennym. Słoneczny od rana, z dużymi przeszkleniami od wschodniej strony w sercu dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu, ok. 400m do.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł42,35 m² 18 654,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

.Na sprzedaż duży apartament 42m2 z widokiem na morze i park znajdujący sie na 5 piętrze z windą w skład wchodzi; przedpokój łazienka salon kuchnia z widokiem na morze.

Szczegóły ogłoszenia

540 400 zł38,60 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do sprzedaży apartament położony w centrum Kołobrzegu, w bliskiej odległości portu jachtowego i 700 m od morza. Apartament znajduje się na 1 piętrze w Aparthotelu.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł29,40 m² 14 251,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

540 400 zł38,60 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł29,40 m² 14 251,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł29,40 m² 14 251,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany, ul. Kościuszki

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

450 000 zł26,80 m² 16 791,04 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Szukasz gotowego miejsca nad morzem, do którego po prostu wchodzisz z walizką, a Twoim jedynym zmartwieniem jest krótki spacer na plażę? Oferujemy na sprzedaż komfortowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

771 600 zł32,15 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Luksusowy Apartament Premium w Marine Hotel ***** 1. Linia Brzegowa | Widok na Morze | Gotowy Biznes Inwestycyjny Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Marine.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament, ul. Sułkowskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

699 000 zł27,59 m² 25 335,27 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Cena w ofercie jest kwotą netto, należy doliczyć 23% Vat przy zakupie. Kupujący nie płaci pcc. Na sprzedaż wyjątkowy apartament z widokiem na morze, w prestiżowym pięciogwiazdkowym.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł25,20 m² 15 476,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 25,2 m , zlokalizowana na prestiżowym osiedlu Mazowiecka Park, przy ulicy Śląskiej. Mieszkanie jest częścią nowo wybudowanego, zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł43,27 m² 9 013,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Kołobrzeg, ul. Bema | Osiedle Ogrody Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 43,27 m , położone na parterze niskiego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł33,57 m² 14 596,37 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Dochodowy apartament 1-pokojowy 200 metrów od plaży, w kompleksie hotelowym Diva Spa zlokalizowanym w Dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu. Lokal usytuowany na 2 piętrze, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł28,01 m² 17 101,04 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mam do zaoferowania nowiutki jednopokojowy apartament typu studio z aneksem kuchennym i przestronnym balkonem na 5 piętrze w samym sercu dzielnicy Uzdrowiskowej w Kołobrzegu na ul.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł17,45 m² 16 618,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Obniżona cena! Do sprzedaży Apartament "ekonomiczny", 1 pokojowy w Kołobrzegu! Z wykończeniem, umeblowaniem, wyposażeniem, balkonem, windą w budynku i restauracją. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł26,30 m² 9 847,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka - Kołobrzeg, ul. Grochowska 4e - Centrum, os. Lęborskie. Okazja! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,3 m2, położona na 1. piętrze w budynku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

119 500 zł11,95 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż lub wynajem lokal niemieszkalny w Kołobrzegu przy ul. Pomorskiej 2 oddalony ok. 800 m od morza. Lokalizacja: śródmieście miasta, w sąsiedztwie punktów usługowych, handlowych.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł14,33 m² 21 423,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę w Kołobrzegu, położoną na I piętrze w IV piętrowym bloku. Mieszkanie bardzo ciepłe. Czynsz wynosi tylko 234 zł, w tym ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł34 m² 16 176,47 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament typu studio z loggią - Kołobrzeg, ul. Reymonta Szukasz mieszkania w sercu Kołobrzegu, z którego w kilka minut dojdziesz nad morze? Ta oferta to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł37,67 m² 12 874,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

| na sprzedaż urokliwy apartament o powierzchni 37,67 m , położony w samym sercu portowej dzielnicy Kołobrzegu , zaledwie 50 metrów od plaży .Mieszkanie składa się z komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł30,28 m² 29 689,56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament z widokiem na morze w Seaside Park Kołobrzeg Przedstawiamy atrakcyjny lokal apartamentowy w Kołobrzegu, 50 metrów od morza. Inwestycja Seaside Park znajduje się w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł20,11 m² 19 840,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż | Apartament inwestycyjny 20,11 m2 | Kołobrzeg | 1000 m od morza Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament jednopokojowy z balkonem, zlokalizowany w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł27,01 m² 32 210,29 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Cena 870 000 zł to kwota netto, należy doliczyć 23% vat, brutto jest to kwota 1 070 100 zł.! lokalizacja, widok na morze, pierwsza linia, 10M do plaży, wachlarz udogodnień! Mamy do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 900 zł34,28 m² 84,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj tam, gdzie natura spotyka luksus, westin House Ten apartament to propozycja dla osób, które szukają spokoju, komfortu i wyjątkowego miejsca do życia. Położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł25,09 m² 18 533,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż jednopokojowy apartament inwestycyjny położony w luksusowym hotelu Radisson Resort w Kołobrzegu. Nieruchomość położona jest na drugim piętrze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł31,99 m² 17 818,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Komfortowy apartament w doskonałej lokalizacji, odległość od morza zaledwie 300m! Na sprzedaż gustownie urządzony jednopokojowy apartament o pow. 31,99 m2 z dużym balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł31,67 m² 12 946,01 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Apartament z balkonem w pełni wyposażony, w obiekcie sanatoryjno-wypoczynkowym diva spa ****uzdrowiskowa dzielnica Kołobrzegu ul. Kościuszki Atrakcyjny, przestronny, urządzony apartament 1.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł27,97 m² 11 262,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Podstawowe informacje Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Jedności Narodowej w Kołobrzegu powierzchnia mieszkania: 27,97 m układ: pokój z aneksem kuchennym, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł30,40 m² 29 572,37 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament w cenionym obiekcie Seaside Park w Kołobrzegu Na sprzedaż komfortowy apartament w pierwszej linii zabudowy przy morzu Piętro 6/6, strona wschodnia Boczny widok na morze!.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł27,73 m² 16 191,85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

! nowa niższa cena 449 000 pln! Zapraszamy do zakupu komfortowego apartamentu premium z wydzieloną sypialnia o pow. 27,73m2 i Balkonem, położonego w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł68,10 m² 6 240,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Kołobrzegu - Podczelu, zaledwie 5 minut spacerem od szerokiej, nadmorskiej plaży. Lokal znajduje się na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł33,32 m² 13 475,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż oferujemy jednopokojowy apartament o powierzchni 33,32 m, położony w dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu, przy ulicy Kasprowicza. Apartament jest kompletnie wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł36 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Apartament 1 pokojowy o pow. 36 m2 położony w w czterogwiazdkowym Hotelu Diva Spa zaledwie 300 m od morza! Ze względu na swoją powierzchnię i funkcjonalność apartament można.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł31,99 m² 17 818 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Komfortowy apartament 31,99 m2 nad morzem W kołobrzegu, blisko strefy uzdrowiskowej! Oferujemy na sprzedaż apartament, którego atutem poza wysokim standardem wykończenia, jest bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Spokojna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

285 000 zł18,50 m² 15 405,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Własność. Apartament o powierzchni 18.49 m kw położony na 2 pietrze w budynku z 2021 roku w inwestycji IND.U przy ulicy Spokojnej w odległości 1 km od plaży. Lokal.