dowolna

Luksusowe mieszkania Kołobrzeg - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

275 ogłoszeń

595 000 zł43,40 m² 13 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku przy ulicy Artyleryjskiej w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości nowe budownictwo 2024 rok duży balkon ponad 12.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł40 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu nowoczesny apartament o powierzchni 40m2 na zamkniętym osiedlu perłowa przystań, przy ulicy Sienkiewicza. Mieszkanie znajduje się na parterze, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38,82 m² 18 006,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie przy ul. Kasprowicza w Kołobrzegu! Główne atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja - 5 minut spacerem od morza - do plaży zaledwie 400 M - duży.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł118 m² 8 050,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękne mieszkanie 2 poziomowe o powierzchni 118m2. Nieruchomość przepięknie usytuowana w zaciszu z jednocześnie bliskim dostępem do niezbędnej infrastruktury tj. market,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 194 000 zł62,42 m² 19 128 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy wyjątkowe , luksusowe mieszkanie , zaprojektowane z dbałością o komfort , funkcjonalność i nowoczesny styl. Przestronny , nowoczesny ,jasny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

2 347 000 zł100,17 m² 23 430,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament w 5***** Hotelu aquarius spa Oaza kolorów i luksusu nad Morzem Bałtyckim Powierzchnia: 100,17 m Piętro: 1 Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym - 2 sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł38,56 m² 14 496,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż elegancki apartament 2-pokojowy przy ul. Bałtyckiej 4 w Kołobrzegu! Ten nowoczesny i stylowy lokal to idealna propozycja dla poszukujących komfortowego miejsca nad morzem lub pewnej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe, o pow. 100 m2, położone na 3 piętrze. Mieszkanie składa się z dużego pokoju dziennego z oddzielną kuchnią i jadalnią oraz 3 sypialni, na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł51,79 m² 14 481,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży eleganckiego apartamentu położonego w Kołobrzegu przy ul. Kolumba. To miejsce, które łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł34,62 m² 19 612,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament przy porcie w Kołobrzegu gotowy do wynajmu lub zamieszkania. Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 34,62 m , zlokalizowany przy ul. Portowej w samym sercu Portu.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł54,35 m² 10 671,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż wyjątkowe, bardzo jasne mieszkanie trzypokojowe położone na trzecim piętrze w atrakcyjnej lokalizacji w Kołobrzegu. Nieruchomość zachwyca funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

706 000 zł34,84 m² 20 264,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartment 2-pokojowy 500 metrów od plaży w inwestycji Perłowa Przystań w Dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu. Usytuowany na 1 piętrze, składający się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł91,81 m² 15 237,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 91,81 m , zaprojektowany z myślą o najwyższym komforcie pełne umeblowanie, klimatyzacja, przestronny salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł33,95 m² 17 083,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 2-pokojowy apartament blisko morza - Kołobrzeg, ul. Bałtycka Na sprzedaż komfortowy, w pełni umeblowany apartament 2-pokojowy o powierzchni 33,95 m2, położony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł33,30 m² 20 420,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 33,3 m2 w strefie portowej Kołobrzegu | 100 m od plaży | Balkon z widokiem na kanał portowy Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33,3.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

740 000 zł51,41 m² 14 394,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż: przytulny apartament w Kołobrzegu osiedle Polanki, blisko plaży Polecam do zakupu komfortowy i przytulny apartament położony na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Polanki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 000 zł22,84 m² 15 718,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Green Port Apartamenty - Kołobrzeg Podczele Apartamenty inwestycyjne nad morzem | oferta bez prowizji od kupującego Ceny od 359 tys + vat 23% 700 metrów do morza! Witamy w Green Port Apartamenty -.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł32,48 m² 16 009,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż w pełni wyposażony apartament położony ok. 600m do morza! Apartament atrakcyjnie zlokalizowany przy ul. Bałtyckiej blisko morza oraz centrum. Ogromnym atutem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł77,78 m² 16 456,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3 pokojowy Apartament o pow. 77,78 m2, wysoki standard Osiedle Polanki Zamieszkaj tuż przy nadmorskim lesie i plaży w zachodniej części Kołobrzegu, w prestiżowym,.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł31,81 m² 12 571,52 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowoczesna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32 m2, położona w samym sercu Kołobrzegu. Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze, co zapewnia doskonałe doświetlenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł53,51 m² 13 249,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokojowy apartament z balkonem oraz komórką lokatorską/ blisko morza Zielone Tarasy to osiedle które cieszy się dużą popularnością zarówno wśród mieszkańców jak i wypoczywających.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł35,04 m² 21 404,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Perłowa Przystań 2024 Kołobrzeg Wolny od zaraz Wyposażony Apartament Dwupokojowy Deluxe Pod Klucz z Miejscem Postojowym przy apartamencie- dodatkowo płatne. Opis Apartamentu: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł139,26 m² 10 771,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego w nowoczesnym kompleksie, z prywatnym ogrodem o powierzchni aż 212 m2 - idealnym miejscu dla wymagających,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł52 m² 12 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

kluczowe atuty inwestycyjne: unikalna lokalizacja w ścisłym centrum róg ul. Łopuskiego i Strzeleckiej Rynek pierwotny ostatnie dostępne mieszkanie w tej inwestycji Stan deweloperski pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Gierczak

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 090 000 zł89,64 m² 12 159,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane w sercu Kołobrzegu - przy Placu Ratuszowym. Nieruchomość o powierzchni 89,64 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł70 m² 16 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowy apartament położony zaledwie 300 m od morza - to doskonałe miejsce na twoją inwestycję! Główne atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja - dzielnica zachodnia, dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł48,50 m² 18 762,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą sprzedaży apartamentu położonego w samym sercu uzdrowiska Kołobrzeg. Apartament znajduje się w obiekcie Olimp I, który posiada strefę basenową.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

4 100 zł64,67 m² 63,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestiżowy apartament - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój (42,17 m2) do wynajęcia długoterminowo - blisko plaży, wysoki standard, basen, sauna, siłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

974 797 zł37,12 m² 26 260,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament z ogródkiem 200 m od plaży | bez prowizji dla kupującego Inwestycja z 2023 r. | parter | prywatny ogródek Na sprzedaż elegancki, w pełni wyposażony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł39,87 m² 18 058,69 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prywatny Apartament w Hotelu Diva spa Kołobrzeg Luksusowy apartament o powierzchni 39,87 m położony na 3. piętrze prestiżowego kompleksu hotelowo-apartamentowego Diva spa.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

549 000 zł38,50 m² 14 259,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2 pokoje przy morzu | 38,5 m | balkon 6 m | 2022 | pełne wyposażenie | Kołobrzeg Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł35 m² 23 971 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament kompletnie wyposażony i umeblowany, znajduje się w budynku położonym zaledwie 350 m od morza, przy ul. Kasprowicza. Lokal składa się z : - sypialni - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 €152,76 m² 2 291,18 €/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Komfortowy, II poziomowy apartament na klimatycznej kołobrzeskiej Starówce. Składający się z 5 pokoi, otwartej kuchni, garderoby, 2 łazienek, dwóch balkonów, pomieszczenia przynależnego -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł77 m² 10 376,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie 76,84 m Kołobrzeg, podczele | 300 m od morza | Basen, sauna, siłownia Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 76,84 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na sezon letni ( Czerwiec, lipiec, sierpień ) - podana cena jest za miesiąc najmu w sezonie letnim. - apartament w dzielnicy zachodniej - Osiedle Nawigator - ul. Rybacka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł26,12 m² 17 189,89 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Twoje miejsce nad morzem pełne atrakcji! Szukasz apartamentu nad morzem, który będzie idealnym miejscem zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Wschodnia

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

850 000 zł30,27 m² 28 080,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

W apartamentowcu seaside w Kołobrzegu z widokiem na morze wyposażony Apartament o pow. 30,27 m2 w cenie 850000,00pln. Apartament posiada Balkon, z którego w zasięgu 20.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł133,86 m² 12 699,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy przestronny i nowoczesny apartament o powierzchni 133.86 m , zlokalizowany w centrum Kołobrzegu. Opis nieruchomości: układ: 4.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł96,69 m² 8 253,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie w świetnej lokalizacji, budynek położony bezpośrednio przy parku, w odległości zaledwie 600 m od plaży i 500 m do ścisłego centrum miasta. Stylowa przedwojenna,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł39,23 m² 13 255,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zupełnie nowe mieszkanie, jeszcze nie zamieszkałe, 2 pokojowe z balkonem, położone na IV piętrze budynku. Nasze biuro: kołobrzeg ul. Łopuskiego 40a, leszek Dąbrowski tel.   Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł28,52 m² 14 551,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 28,52 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym i sypialni, znajdujący się w kompleksie.