dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Kołobrzeg - Sprzedaż i wynajem

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

730 000 zł75,10 m² 9 720,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z wejściem prosto z ulicy, zlokalizowane na parterze, zaledwie 400 m w linii prostej od plaży. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł26,09 m² 11 460,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie położone przy ul. Grochowskiej Nieruchomość po gruntownym, kapitalnym remoncie usytuowana na 3piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł33,16 m² 11 731 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Kołobrzeg-os.Podczele Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2- pokojowego mieszkania zlokalizowanego na wysokim parterze w budynku II piętrowym. Budynek z cegły wielorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

579 000 zł69,66 m² 8 311,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

! obniżka ceny! Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o wysokim standardzie wykończenia położone na IV piętrze w budynku z cegły z 1995 r.budowy. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

299 000 zł26,09 m² 11 460,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

466 000 zł49,62 m² 9 391,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1899

Klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy Kołobrzeg ul. Szpitalna, przedstawiamy Państwu na sprzedaż obszerne, umeblowane mieszkanie 1 pokojowe o pow. 49,62 m2, (pow. po podłodze ok. 60 m2).

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45,06 m² 9 986,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Ogrody ul. Czarnieckiego, 45,06 m Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 45,06 m, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gierczak

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

643 500 zł65 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie trzy pokojowe usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku w samym sercu kołobrzeskiej starówki - przy ul. Gierczak Lokal posiada oddzielną dużą kuchnie z której.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł88,96 m² 7 194,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż duże, przestrzenne 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie na II piętrze 3-piętrowego budynku w Podczelu - w cichej i spokojnej dzielnicy Kołobrzegu, położone jedynie 850 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 360 000 zł76,67 m² 17 738 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Luksusowy 3 pokojowy apartament w Porcie o powierzchni całkowitej 76,69 m2 z widokiem na morze, 50m do latarni morskiej Zarabiaj na nieruchomości od dnia zakupu, świetna lokata kapitału pod.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł120 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż mieszkanie składające się z dwóch odrębnych lokali. Wejście z klatki schodowej do przedpokoju, a w nim pomieszczenie gospodarcze / schowek oraz dwa wejścia do mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Śródmieście,Kołobrzeg

550 000 zł54 m² 10 143,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie przy ulicy Okopowej na sprzedaż Atrakcyjna lokalizacja w Kołobrzegu! Główne atuty: super lokalizacja - 15 minut od plaży I tylko 5 minut od starówki spacerem 9 piętro - piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Lęborskie,Kołobrzeg

439 000 zł46 m² 9 440,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Główne atuty nieruchomości: zielona okolica - park Z stawem, siłownia zewnętrznaw okolicy znajdziemy szkoły oraz przedszkoladobrze skomunikowana lokalizacja - przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Źródlana

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

399 000 zł38 m² 10 611,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny 2 pokojowy o pow. 37,60 m2 w pełni umeblowane i urządzone usytuowane na 3 piętrze w budynku mieszkalnym 4 piętrowym bez windy. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kołobrzeg

Podczele,Kołobrzeg

695 000 zł82 m² 8 516,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w spokojnej nadmorskiej dzielnicy Podczele w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości bliskość morza I terenów zielonych przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Zamoście,Kołobrzeg

410 000 zł53 m² 7 779,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie ul. Mazowiecka 38 Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Mazowieckiej 38. Lokal posiada własność spółdzielczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Koniecpolskiego

Ogrody,Kołobrzeg

449 000 zł59 m² 7 610,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w zacisznym, zielonym Osiedlu Kołobrzegu (ogrody). Duży balkon, oddzielna kuchnia, piwnica, wygodne parkowanie. Cisza, zieleń, pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kołobrzeg

Podczele,Kołobrzeg

499 000 zł81 m² 6 139,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,28 m2 położone w Kołobrzegu - dzielnica Podczele, w spokojnej i zielonej części miasta. Zaledwie 800 metrów od morza - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Kołobrzeg

539 000 zł53 m² 10 169,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży ekskluzywnego, 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 53 m , położonego na trzecim piętrze czteropiętrowego, zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Tarnopolska

Podczele,Kołobrzeg

830 000 zł141 m² 5 886,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1944

Kołobrzeg, apartament, 5 pokoi, podczele, wysoki standard, umeblowany, blisko morza. Tylko u nas! Dwupoziomowe mieszkanie w nadmorskim mieście Kołobrzeg. Ciepłe, słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kupiecka

Lęborskie,Kołobrzeg

389 000 zł46 m² 8 436,35 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To jest dobra oferta! Piękne zachody słońca, szum fal, śpiew mew i spacery brzegiem morza ? kiedy tyko masz na to ochotę ? To możliwe - wystarczy, że podejmiesz decyzję. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koniecpolskiego

Ogrody,Kołobrzeg

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na drugim piętrze w odnowionym bloku w spokojnej części Kołobrzegu przy ulicy Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koniecpolskiego

Ogrody,Kołobrzeg

469 000 zł56 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Lęborskie,Kołobrzeg

349 000 zł37 m² 9 407,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zakupu mieszkania w doskonałej lokalizacji, w bardzo dobrej cenie. Ciepłe, wygodne, ustawne mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze przy ul. Grochowskiej 7C w Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koniecpolskiego

Ogrody,Kołobrzeg

465 000 zł56 m² 8 339,31 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość nabycia przez osoby Z ukrauny przestronne mieszkanie 2-pokojowe W zielonej dzielnicy - ogrody - 15 minut od morza W kołobrzegu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kołobrzeg

Lęborskie,Kołobrzeg

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przytulne, słoneczne 2- pokojowe mieszkanie na Grochowskiej w Kołobrzegu Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2, położone na czwartym piętrze ( w planach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Lęborskie,Kołobrzeg

370 000 zł38 m² 9 762,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37,90 m , położone przy ul. Grochowskiej, w bliskim Centrum Kołobrzegu. Lokal znajduje się na III piętrze budynku mieszkalnego z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

485 000 zł47 m² 10 319,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m . Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze bloku, a okna wychodzą na trzy strony, co zapewnia dużo naturalnego światła. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koniecpolskiego

Ogrody,Kołobrzeg

469 000 zł56 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlana

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

445 000 zł48 m² 9 270,83 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wygodne mieszkanie w samym centrum Kołobrzegu po generalnym remoncie, gotowe za zamieszkania. Nieruchomość ta łączy w sobie funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Lęborskie,Kołobrzeg

339 000 zł46 m² 7 323,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Kołobrzegu widok na panoramę miasta! Oferujemy na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlana

Śródmieście,Kołobrzeg

469 000 zł50 m² 9 372,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu 2-pokojowego mieszkania na 10 piętrze 11-piętrowego budynku w samym sercu Kołobrzegu, położonego w odległości jedynie 1,3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięzców

Solne Zdroje,Kołobrzeg

393 000 zł28 m² 13 936,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Słoneczna, przestronna kawalerka z balkonem. 500m do morza! Mieszkanie 1 pokojowe w centrum miasta o powierzchni 28,20m2. Kuchnia z oknem jest otwarta na salon. Wyposażona w meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Kołobrzeg

580 000 zł64 m² 9 056,84 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie W centrum miasta, blisko starówki Główne atuty nieruchomości: cicha I spokojna lokalizacja dwustronne mieszkanie do plaży zaledwie ok. 1,3 km zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Podczele,Kołobrzeg

690 000 zł72 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie Kołobrzeg, podczele, ul. Wileńska 7 Na sprzedaż oferuję mieszkanie po gruntownym remoncie położone w urokliwej i spokojnej dzielnicy Podczele w Kołobrzegu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Solne Zdroje,Kołobrzeg

487 000 zł56 m² 8 743,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania w pożądanej lokalizacji, blisko morza, centrum i dworca? To właśnie tu ul. Piastowska 7 w Kołobrzegu. Najważniejsze atuty: dworzec pkp i pks zaledwie 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Lęborskie,Kołobrzeg

385 000 zł55 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane przy ul. Złotej na 4 piętrze bloku (z windą). Mieszkanie jest słoneczne, złożone z przedpokoju, salonu (z balkonem),.