dowolna

Mieszkania umeblowane Kołobrzeg - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

587 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

587 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giełdowa

Śródmieście,Kołobrzeg

380 000 zł35 m² 10 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy przestronne 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Giełdowej na pierwszym piętrze bloku. Mieszkanie jest słoneczne, złożone z przedpokoju, salonu (z balkonem), osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Lęborskie,Kołobrzeg

335 000 zł32 m² 10 534,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w bloku przy ul. Grochowskiej w Kołobrzegu, tuż przy parku G.J.H. Dąbrowskiego. Przytulne mieszkanie składające się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Giełdowa

Śródmieście,Kołobrzeg

299 000 zł32 m² 9 361,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Giełdowej na najwyższym piętrze bloku. Nieruchomość idealna dla rodziny lub pod wynajem. Mieszkanie jest bardzo słoneczne, złożone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

650 000 zł42 m² 15 591,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowo wykończony apartament z miejscem postojowym w inwestycji Baltic Marine Residence w Kołobrzegu Lokal ma powierzchnię 41,69 m2, w której skład wchodzą: - pokój dzienny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wschodnia

Ogrody,Kołobrzeg

825 000 zł44 m² 18 896 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Narożny apartament dwupokojowy w inwestycji Olympic Park w Kołobrzegu Lokal położony na szóstym - najwyższym piętrze, od strony wschodniej. Narożny balkon o pow. 8 m2 od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wyspa Solna,Kołobrzeg

550 000 zł38 m² 14 515,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferujemy piękny dwupokojowy apartament o powierzchni 37,89 m2, zlokalizowany na czwartym piętrze prestiżowego budynku Baltic Marina Residence. Apartament składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kołobrzeg

Solne Zdroje,Kołobrzeg

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu ofertę 3 pokojowego mieszkania, przy al. Wojska Polskiego w Kołobrzegu. Doskonała lokalizacja-blisko morza, centrum i rzeki. Mieszkanie idealne do zamieszkania na stałe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zamoście,Kołobrzeg

849 000 zł95 m² 8 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Piękne, nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 94,6m2 (powierzchnia wraz z pomieszczeniami przynależnymi, powierzchnia całkowita 116,76m2). Budynek nie posiada windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Towarowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

800 000 zł45 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Apartament w doskonałej lokalizacji-w porcie, przy samej Latarni morskiej- 200m i plaży. Zainwestuj i zarabiaj! Apartament jest gotowy do wynajmu-dostępny od zaraz! Zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kołobrzeg

Sianożęty,Kołobrzeg

567 000 zł35 m² 16 117,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Marzysz o porannej kawie na tarasie w ciszy, którą urozmaica tylko śpiew ptaków, szum fal morza i drzew sąsiadującego lasu i powiew świeżej nadmorskiej bryzy? Możesz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Uzdrowiska,Kołobrzeg

699 000 zł32 m² 21 735,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament w prestiżowej inwestycji Marine Hotel***** w Kołobrzegu, 20 metrów od morza! Apartament jednopokojowy o powierzchni 32,16 m2 Lokal położony na pierwszym piętrze 1, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 1 Maja

Zamoście,Kołobrzeg

770 000 zł79 m² 9 705,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z ogródkiem blisko centrum miasta. To eleganckie mieszkanie o powierzchni ponad 79 metrów kwadratowych oferuje dużo przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Zamoście,Kołobrzeg

770 000 zł79 m² 9 705,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Lęborskie,Kołobrzeg

415 000 zł35 m² 11 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyremontowane, 2 -pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku przy ul. Grochowskiej w Kołobrzegu, tuż przy parku G.J.H. Dąbrowskiego. Mieszkanie o bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kupiecka

Lęborskie,Kołobrzeg

509 000 zł60 m² 8 413,22 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Marzysz o przytulnym, ciepłym mieszkaniu w bardzo dobrej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Armii Wojska Polskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 700 zł32 m² 52,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na długi okres bardzo ładne jednopokojowe mieszkanie z odrębną wyposażoną, kuchnią, oraz balkonem od strony północno - zachodniej, położone na I piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybacka

Zachodnia,Kołobrzeg

599 000 zł39 m² 15 458 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowy apartament o pow. 38,75m2 plus loggia 7,5m2, zlokalizowany przy ulicy Rybackiej w budynku z 2019roku zrealizowanym w projekcie nawigator. Lokal całkowicie umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Ratuszowy

Starówka,Kołobrzeg

350 000 €153 m² 2 291 €/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Duże 5-cio pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie położone na 4 piętrze i poddaszu w stylowej kamienicy na kołobrzeskiej starówce. I poziom : pokój dzienny z kominkiem, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koniecpolskiego

Ogrody,Kołobrzeg

529 000 zł63 m² 8 374,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Obniżka ceny O 20 tys! przestronne mieszkanie 3-pokojowe W zielonej dzielnicy - ogrody - 15 minut od morza W kołobrzegu zainwestuj swój kapitał! idealne dla rodziny jak również pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Lęborskie,Kołobrzeg

337 000 zł32 m² 10 597,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane, 2 -pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w bloku przy ul. Grochowskiej w Kołobrzegu, tuż przy parku G.J.H. Dąbrowskiego. Przytulne mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kołobrzeg

Ogrody,Kołobrzeg

470 000 zł53 m² 8 899,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe W zielonej dzielnicy - ogrody - 15 minut od morza W kołobrzegu! zainwestuj swój kapitał! idealne dla rodziny jak również pod wynajem blisko dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Aleksandra Fredry

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

560 000 zł29 m² 19 553 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament typu studio W strefie uzdrowiskowej kołobrzegu! Przedstawiamy Państwu możliwość nabycia pięknego apartamentu typu studio o powierzchni 28,64m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wschodnia

Ogrody,Kołobrzeg

820 900 zł27 m² 30 213,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

[rezerwacja] Apartament z widokiem na morze w Seaside Park Kołobrzeg Bezpośredni widok na morze! Oferta biura balticport Nieruchomości Nadmorskie Położony na pierwszym piętrze apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Lęborskie,Kołobrzeg

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Gotowy do zamieszkania lokal w centrum Kołobrzegu. Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m , zlokalizowane przy ul. Złotej 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giełdowa

Śródmieście,Kołobrzeg

380 000 zł35 m² 10 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałtycka

Zachodnia,Kołobrzeg

449 000 zł31 m² 14 483,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecamy wygodny apartament w atrakcyjnej lokalizacji-blisko dzielnicy nadmorskiej - 2 pokoje, duży balkon, 1 piętro. Powierzchnia mieszkania wynosi 30,67 mkw - salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wschodnia

Ogrody,Kołobrzeg

499 000 zł62 m² 7 996,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe W zielonej dzielnicy! ogrody | 15 minut od morza W kołobrzegu idealne dla rodziny jak również pod wynajem blisko dzielnicy uzrowiskowej! Parter 62,40 m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

460 000 zł58 m² 7 903,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Super oferta cenowa! 460,000 zł 3 pokoje 58 M2 oferujemy na sprzedaż trzypokojowy lokal mieszkalny o pow. 58 m2 usytuowany w centrum Kołobrzegu przy ul. Gierczak - obok placu ratuszowego 1200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bałtycka

Zachodnia,Kołobrzeg

670 000 zł41 m² 16 246,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bez podatku pcc i prowizji! Do sprzedaży gustownie urządzony apartament 41m ,w Baltic Marina Residence usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie mariny i portu jachtowego na Wyspie Solnej, 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mazowiecka

Osiedle Bajkowe,Kołobrzeg

870 000 zł92 m² 9 456,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Ekskluzywny dwupoziomowy apartament w prestiżowym budynku na Osiedlu Bajkowym przy ulicy Mazowieckiej w Kołobrzegu. Ta unikatowa nieruchomość oferuje nie tylko doskonałą lokalizację, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

899 000 zł54 m² 16 516,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kołobrzeg ul. Bałtycka - nowy apartament ( lokal mieszkalny), 3pok. 54,43m2, duży taras + komórka lokatorska + miejsce parkingowe w garaży podziemnym. Plaża - 300m. Lokal w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Solne Zdroje,Kołobrzeg

540 000 zł28 m² 19 265 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż apartament 1 pokojowy położony w komfortowym apartamentowcu z windą znajdującym się przy parku nadmorskim przy ul. Kasprowicza 20a - 350 metrów od wybrzeża Morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kołobrzeg

Śródmieście,Kołobrzeg

380 000 zł40 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odkryj harmonię odpoczynku w ekskluzywnym apartamencie przy lesie i pozwól sobie na chwilę relaksu. Twój idealny przystanek na ucieczkę od codzienności, idealne miejsce na regenerację ciała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 790 000 zł70 m² 25 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

tel Obiekt jest wynajmowany przez cały rok dla turystów Na sprzedaż luksusowy apartament przy promenadzie w Kołobrzegu z niepowtarzalnym widokiem na port, promenadę, latarnię morską Gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

575 000 zł36 m² 16 174 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną zaledwie 900m od plaży na kameralnym osiedlu zamkniętym w zachodniej części miasta Lokalizacja apartamentowca zapewnia.