dowolna

Mieszkania umeblowane Kołobrzeg - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

587 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

587 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

719 000 zł44 m² 16 219 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament 44,33 m2 nad morzem W strefie uzdrowiskowej! Oferujemy na sprzedaż apartament, którego atutem poza wysokim standardem wykończenia, jest bardzo dobra lokalizacja. Apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Aleksandra Fredry

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

690 000 zł47 m² 14 775,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Rodzinny apartament w Kołobrzegu, na pełnym zieleni osiedlu Zielone Tarasy Apartament dwupokojowy z komórką lokatorską o łącznej powierzchni 46,70 m2 (apartament 44,77 m2, komórka 1,93.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Armii Wojska Polskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

560 000 zł42 m² 13 381,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament dwupokojowy w centrum Kołobrzegu o powierzchni 41,85 m2 z balkonem, na 3 pietrze w 5 piętrowym budynku z windą z 2013 r. Usytuowany u zbiegu ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

221 000 zł17 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Apartament Spa w Kołobrzegu Wykończony luxusowe!- apartamenty w Kołobrzegu to kameralna inwestycja, która zlokalizowana jest w spokojnej zachodniej części Kołobrzegu. Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

825 000 zł47 m² 17 383 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 46 m kw. w apartamentowcu Platany w ścisłym centrum Kołobrzegu, na tzw. Wyspie Solnej pomiędzy rzeką Parsętą a Kanałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zachodnia,Kołobrzeg

599 000 zł37 m² 16 145,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży polecamy nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji blisko dzielnicy nadmorskiej - 2 pokoje, duży balkon, miejsce postojowe w hali garażowej. Mieszkanie mieści się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sułkowskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

700 000 zł27 m² 25 925 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament na sprzedaż w Kołobrzegu zadzwoń: boss House - biuro nieruchomości działającym na terenie Śląska oferta tylko W naszmy biurze. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

749 000 zł39 m² 19 329 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Kołobrzeg - czyli nadmorski kurort, gdzie na wakacje przyjeżdżają mieszkańcy całej Polski. Zrozumiałym jest, że nasze polskie wybrzeże to wymarzone miejsce dla wypoczynku dla singli, zakochanych, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 499 999 zł91 m² 16 525,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Jedyny taki apartament w kompleksie Polanki! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyjątkowego dwupoziomowego, narożnego apartamentu zlokalizowanego na ostatnim piętrze w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rodziewiczówny

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 806 132 zł37 m² 49 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mamy zaszczyt przedstawić unikatową ofertę w skali naszego kraju. Apartament znajduje się w najlepiej zlokalizowanym budynku nad polskim morzem. Jak wiadomo, jeśli chodzi o nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rodziewiczówny

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 591 989 zł37 m² 43 050 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sułkowskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 300 000 zł54 m² 23 857,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament dwu pokojowy, znajdujący się w kompleksie hotelowym o nazwie diune hotel & diune resort 5***** 20 m od szerokiej plaży. W obiekcie znajduje się strefa spa -basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rodziewiczówny

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 100 000 zł46 m² 45 652,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Aleksandra Fredry

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 080 000 zł50 m² 21 634,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament dwu pokojowy, znajdujący się w apartamentowej części 5***** Hotelu aquarius spa, połączony łącznikiem z hotelem. W obiekcie znajduje się strefa spa -basen z podgrzewana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

189 005 zł17 m² 10 989,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Apartament Spa w Kołobrzegu Wykończony luxusowe!-top! Apartamenty w Kołobrzegu to kameralna inwestycja, która zlokalizowana jest w spokojnej zachodniej części Kołobrzegu. Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Aleksandra Fredry

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 040 000 zł50 m² 21 001,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Muszelkowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

759 849 zł50 m² 15 335 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament dwupokojowy zlokalizowany na 2 piętrze, znajdujący się w kompleksie Polanki Park w Kołobrzegu. Ekspozycja: południe-zachód. Zaprojektowane z myślą o rodzinach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sułkowskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

999 000 zł41 m² 24 449,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybacka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

470 000 zł42 m² 11 281,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji blisko dzielnicy nadmorskiej.-2 pokoje, balkon, miejsce parkingowe. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w budynku z 2018 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morawskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

460 000 zł25 m² 18 370,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Apartament w inwestycji Radisson Resort Kołobrzeg Oferta biura balticport Nieruchomości Nadmorskie Oferta inwestycyjna - zostań właścicielem pokoju hotelowego i otrzymuj stały czynsz najmu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

399 000 zł34 m² 11 735,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyremontowane, 2 -pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku przy ul. Grochowskiej w Kołobrzegu, tuż przy parku G.J.H. Dąbrowskiego. Mieszkanie o bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja św. Jana Pawła II

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

449 000 zł47 m² 9 635 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! świetna lokalizacja! Słoneczne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,60 m2 położone na II piętrze w budynku IV piętrowym z lat 60-tych przy głównej ulicy Al.Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

395 000 zł33 m² 11 969,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie, położone bardzo blisko samego centrum Kołobrzegu. Mieszkanie o powierzchni 33 mkw znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kupiecka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

465 000 zł60 m² 7 744 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 60,5 m2, 3 pokoje, blisko centrum kołobrzegu oraz strefy uzdrowiskowej. Mamy do zaoferowania mieszkanie w Kołobrzegu w niedalekiej odległości od centrum miasta czy strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

950 000 zł85 m² 11 176,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferuję na sprzedaż nowoczesny, komfortowy apartament położony w Kołobrzegu, w zachodniej części miasta, 400 metrów od plaży. Apartament dwupoziomowy o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Aleksandra Fredry

Uzdrowiska,Kołobrzeg

699 000 zł55 m² 12 647 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego apartamentu na osiedlu Zielone Tarasy w Kołobrzegu. Apartament 2-pokojowy: pokój dzienny, kuchnia, sypialnia, przedpokój i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Kołobrzeg

435 000 zł33 m² 13 166 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja* oferujemy na sprzedaż dwupokojowy lokal mieszkalny w pełni urządzony i umeblowany z komórką lokatorską gotowy do zamieszkania! Usytuowany w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja św. Jana Pawła II

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

319 000 zł34 m² 9 474 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż kawalerkę idealną dla osób ceniących dobrą lokalizację - w ścisłym centrum miasta i jednocześnie blisko do morza- zaledwie 1 km! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Różana

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

550 000 zł57 m² 9 637 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowy lokal mieszkalny o pow. 57,07 m2 z balkonem o pow. 4,5 m2 położony na parterze trzypiętrowego budynku wielorodzinnego wybudowanego w 2003 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

580 000 zł28 m² 20 692 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż apartament 1 pokojowy położony w komfortowym apartamentowcu z windą znajdującym się przy parku nadmorskim przy ul. Kasprowicza 20a - 350 metrów od wybrzeża Morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zieleniewo

Zieleniewo,Kołobrzeg

285 000 zł35 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na osiedlu domków w stylu kanadyjskim w Zieleniewie Przestronne mieszkanie 1 pokojowe zlokalizowane na I piętrze na osiedlu domów wielorodzinnych w stylu kanadyjskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

990 000 zł50 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 50 m2 zlokalizowany w wyjątkowej lokalizacji, klasa obiektu oraz niepowtarzalny klimat dawnego kapitanatu to oferta dla tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

587 000 zł42 m² 13 976,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Jednopokojowy apartament z balkonem w hotelu Royal Tulip Sand Kołobrzeg. Położony na I piętrze blisko wind łatwo dostępny pokój o powierzchni 42m.kw. dodatkowo uatrakcyjnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Muszelkowa

Zachodnia,Kołobrzeg

644 934 zł46 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Piękny apartament w Kołobrzegu w obiekcie Polanki Park. Oferta od osoby prywatnej. Apartament zakupiony na jdg. Do ceny należy doliczyć podatek vat w wysokości 23%. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szpitalna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 500 zł42 m² 59,75 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na Wyspie Solnej ul. Szpitalna w Kołobrzegu. Lokal mieszkalny znajduje się na pierwszym piętrze w apartamentowcu z 2020 roku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wschodnia

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

749 000 zł30 m² 24 686,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament z widokiem na morze w Seaside Park Kołobrzeg Oferta biura balticport Nieruchomości Nadmorskie Przedstawiamy atrakcyjny lokal apartamentowy w Kołobrzegu, 50 metrów od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kościuszki

Uzdrowiska,Kołobrzeg

885 000 zł43 m² 20 581,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż oferujemy Państwu słoneczny, piękny i przestronny apartament o powierzchni 43 m2 usytuowany w obiekcie położonym w sercu uzdrowisk - przy ul. Kościuszki 5, 250 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

189 000 zł17 m² 11 001,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Apartament Spa w Kołobrzegu Wykończony luxusowe!-top Apartamenty w Kołobrzegu to kameralna inwestycja, która zlokalizowana jest w spokojnej zachodniej części Kołobrzegu. Niedalekie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

890 000 zł73 m² 12 122 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż apartament 3 pokoje z miejscem postojowym zewnętrznym w prestiżowym nowoczesnym apartamentowcu z windą "wyspa solna" II etap przy ul. Szpitalnej 9 w Kołobrzegu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wschodnia

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

799 000 zł44 m² 18 221,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wygodny apartament dwupokojowy blisko morza w Kołobrzegu - Olympic Park Apartament o łącznej powierzchni 43,85 m2, na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

459 000 zł33 m² 13 771,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam przytulny apartament o łącznej powierzchni 33,33 m2 znajdujący się na I piętrze czterokondygnacyjnego (z windą) apartamentowca Kapitański Mostek z 2021 roku. W skład.