dowolna

Mieszkania z aneksem Kołobrzeg - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

597 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

597 ogłoszeń

465 000 zł31 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 31 m2, położonego w prestiżowej inwestycji Wiedeński Park. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł25 m² 15 560 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczne Studio z Balkonem i Widokiem na Katedrę - Nowoczesna Przystań w Kołobrzegu cena: 389 000 pln Miejsce postojowe: 20 000 pln Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

450 000 zł36,98 m² 12 168,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu z 2022 roku w Kołobrzeg. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł48,48 m² 25 990,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| nowe 3 pokojowe, przestronne mieszkanie , które daje ogromne możliwości aranżacyjne. Mieszkanie znajduje się w wyjątkowej lokalizacji, gdzie wygodna przestrzeń i duży metraż to prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

749 000 zł53,60 m² 13 973,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w wysokim standardzie w Kołobrzegu, ul. Kolumba. Nieruchomość o powierzchni 53,80 m , znajdująca się w nowym budownictwie z 2024 roku, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Koralowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

599 000 zł38,77 m² 15 450,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowy apartament 10 minut spacerem od morza. o pow. 38,77 m2. Położony na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu Westin House Resort Kołobrzeg - oddanym do użytku w 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 800 zł36,30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesna architektura, wysokiej klasy materiały oraz piękne położenie przy samej plaży. Inwestycja jest usytuowana z dala od miejskiego zgiełku i tłumu turystów. Naturalne otoczenie,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł35,34 m² 16 100,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż atrakcyjny apartament w malowniczym Kołobrzegu, 500m do morza! w dzielnicy Podczele na ulicy Poleskiej. Ta nieruchomość oferuje 2 pokoje z pięknym, wyciszającym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyposażone i umeblowane mieszkanie 2 pokojowe + piwnica o łącznej pow. 40,19 m2. Mieszkanie zaprojektowane z myślą o wygodzie i funkcjonalności: jest czyste, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50,31 m² 15 881,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament dwupokojowy D307 z miejscem postojowym, zlokalizowany na 3 piętrze, znajdujący się w kompleksie Polanki Park w Kołobrzegu. Apartament wykończony i umeblowany, oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40,64 m² 15 994,09 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Inwestycja umiejscowiona jest na Wyspie Solnej , ok 1500 m od morza, w najbliższym sąsiedztwie Bazyliki Kołobrzeskiej , Starówki i rzeki Parsęty. Ścisłe centrum miasta, a jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

499 000 zł31,13 m² 16 029,55 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zainwestuj w komfort i wysoką rentowność nad morzem! Oferujemy wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament 1-pokojowy o powierzchni 31,13 m, położony w świetnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł22,89 m² 19 309,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy nowo powstałe apartamenty położone w spokojnej, nadmorskiej dzielnicy Kołobrzegu otoczonej lasami, ścieżkami rowerowymi oraz szerokimi plażami. Lokalizacja łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł41,30 m² 14 261,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

| szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 41,3 mkw. salon z aneksem kuchennym i jadalnią, łazienka, przedpokój czynsz administracyjny 750 zł wystawa okien na północ wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł28,27 m² 14 149,27 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Umeblowany apartament położony w czterogwiazdkowym hotelu diva spa w nadmorskiej miejscowości Kołobrzeg. Nasze biuro: kołobrzeg ul. Łopuskiego 40a, leszek Dąbrowski tel.   diva spa.

Szczegóły ogłoszenia

2 656 000 zł85,88 m² 30 926,87 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

| na sprzedaż apartament na Nadmorskich Tarasach w Kołobrzegu przy ul. Towarowej. Apartament 3 pokojowy. Strefa dzienna z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka. Jest w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

448 000 zł28,60 m² 15 664,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wykończony i w pełni wyposażony apartament w nowej inwestycji green port, położonej w ustronnej części Kołobrzegu, zaledwie 15 minut spacerem od plaży, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 012 zł42,98 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku pcc dla kupującego. Przedsprzedaż (początek budowy) - II etapu inwestycji mieszkaniowej w Kołobrzegu. Kolejny etap pięknego, nowego osiedla, budowanego przez solidnego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł58,62 m² 21 153,19 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament położony w 5-gwiazdkowym Marine Hotel w Kołobrzegu. Luksusowy, słoneczny , klimatyzowany apartament umeblowany i wyposażony w wysokim standardzie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł47,60 m² 18 697 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny apartament położony w w zachodniej części Kołobrzegu zaledwie 200m od morza. Os. Polanki Apartament został wykończony materiałami wysokiej jakości, oddany do użytkowania w 2018.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł48 m² 11 020,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nowa super cena! Na sprzedaż apartament dwupokojowy, znajdujący się w kompleksie hotelowym w Kołobrzegu. Kompleks hotelowy z recepcją, w którym znajduje się basen, spa, restauracja.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 900 zł34,28 m² 84,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj tam, gdzie natura spotyka luksus, westin House Ten apartament to propozycja dla osób, które szukają spokoju, komfortu i wyjątkowego miejsca do życia. Położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł39,37 m² 13 462,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Ładne mieszkanie 1-pokojowe z komórką lokatorską, balkonem położone na osiedlu "zielone Tarasy". Nasze biuro: kołobrzeg ul. Łopuskiego 40a, leszek Dąbrowski tel.   Nadmorskie osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł120 m² 6 667 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Klimatyczne cztery pokoje nad morzem. Stylowe mieszkanie w kamienicy. Jeżeli kochasz przestrzeń, a w dodatku cenisz sobie ciszę i spokój oraz bliski kontakt z naturą - ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łopuskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

3 300 zł65,41 m² 50,45 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ładne nowocześnie umeblowane mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy ppor. E. Łopuskiego. Mieszkanie znajduje się w ścisłym w centrum miasta na spokojnym, ogrodzonym osiedlu Platany. Os. Platany to.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł50,94 m² 11 778,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowa niższa cena Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepszych części Kołobrzegu przy porcie pasażerskim, zaledwie 150 metrów od plaży z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł81,61 m² 9 190,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe w Kołobrzegu Podczele Główne atuty nieruchomości: - duża powierzchnia 81,61 m - 4 ustawne pokoje funkcjonalny układ pomieszczeń - jasny.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł35 m² 21 971,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*podana cena jest kwotą brutto. Kwota zawiera vat 23% - możliwy do odliczenia.* Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo oddane do użytku i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

666 250 zł35,15 m² 18 954,48 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania jest piękne mieszkanie o powierzchni 35,15 metrów kwadratowych, składające się z dwóch pokoi, łazienki oraz obszernego tarasu, który oferuje widok na basen oraz na pobliski.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł38,39 m² 18 494,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

| szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 38,39 mkw. 2 pokoje, i piętro lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym i jadalnią, sypialni oraz łazienki balkon o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

974 797 zł37,32 m² 26 119,96 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament z ogródkiem 200 m od plaży | bez prowizji dla kupującego Inwestycja z 2023 r. | parter | prywatny ogródek Na sprzedaż elegancki, w pełni wyposażony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł38,80 m² 13 144,33 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy Państwu apartament w Aparthotelu Polonia-Etna, znajdującym się zaledwie 500m od morza, tuż przy Parku Teatralnym oraz Bindażu Grabowym w najlepszej dzielnicy Kołobrzegu! Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł48 m² 11 020,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Luksusowy apartament nad morzem | Hotel & Spa | Kołobrzeg Wyobraź sobie poranki z morskim powietrzem i spokojem, który daje tylko bliskość natury Ten apartament to nie tylko nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 866 zł48,39 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł30,29 m² 32 981,18 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Zachodni apartament z widokiem na morze w Kołobrzegu Wyjątkowy apartament w jednej z najlepszych kołobrzeskich lokalizacji - Seaside Park, zaledwie 50 metrów od plaży. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł14,33 m² 21 423,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę w Kołobrzegu, położoną na I piętrze w IV piętrowym bloku. Mieszkanie bardzo ciepłe. Czynsz wynosi tylko 234 zł, w tym ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,82 m² 11 883,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyobraź sobie poranki z kawą na dużym balkonie, zielony park zamiast ulicy i ciszę, którą naprawdę słychać. To mieszkanie zostało stworzone dla siebie bez kompromisów, z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł54 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 53 m2,położone zaledwie 300 m od plaży. Nieruchomość znajduje się w nowym, prestiżowym kompleksie apartamentowym,.

Szczegóły ogłoszenia

408 000 zł53,11 m² 7 682,17 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Nowa niższa cena: przestronne mieszkanie 700m od plaży zlokalizowane na Osiedlu Ogrody w Kołobrzegu. Usytuowane na parterze, posiadające dwa indywidualne wejścia. Składające się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

751 593 zł47,80 m² 15 723,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kołobrzeg na sprzedaż gotowy do zamieszkania lub do wynajmu, dochodowy apartament z możliwością odliczenia podatku 8 % vat oraz zaoszczędzenia 2 % na opłatach notarialnych z powodu braku.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł79 m² 7 848 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż klimatyczne, narożne mieszkanie znajdujące się na poddaszu na 2 piętrze w dwupiętrowym budynku z czerwonej cegły odrestaurowanym w 2011 r. Powierzchnia wynosi 79 m2 (52 m2.