dowolna

Mieszkania z garażem Kołobrzeg - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wschodnia

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

970 000 zł30 m² 32 023,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament z widokiem na morze w Kołobrzegu Wyjątkowy apartament w jednej z najlepszych kołobrzeskich lokalizacji - Seaside Park, zaledwie 50 metrów od plaży. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

599 999 zł41 m² 14 581 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferujemy Państwu apartament 2-pokojowy o powierzchni 41,15 m2, znajdujący się na parterze w 4-piętrowym, nowowybudowanym apartamentowcu Baltic Marina Residence przy ul. Bałtyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszalińska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

540 000 zł44 m² 12 371,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie w nowym 4 piętrowym budynku z 2008 r z windą na terenie ogrodzonego Osiedla Wiśniowy Sad, oferowane do sprzedaży z komórką lokatorską oraz 15 m2 garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mazowiecka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

760 000 zł80 m² 9 539,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż atrakcyjne, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie (79,67m2) zlokalizowane na 2 piętrze III etapu Osiedla Bajkowego w Kołobrzegu. Przestronne, rozkładowe z widokiem na łąki oraz plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

766 700 zł81 m² 9 501 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Okazja - apartamenty można już obejrzeć Dwa połączone apartamenty, niezależne wejścia: 1- pokój z aneksem kuchennym (22,9m2) + sypialnia (11,6m2) + łazienka (4m2) 2- duży pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

597 000 zł56 m² 10 598 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Okazja - apartamenty można już obejrzeć * znakomita lokalizacja w Kołobrzegu- bezpośrednie sąsiedztwo portu jachtowego i Wyspy Solnej * 20 minut do morza i plaży Wyjątkowa okazja-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

815 010 zł81 m² 10 099 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

504 060 zł41 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni 40,65m w nowo wybudowanym i oddanym do użytkowania budynku mieszkalnym Baltic Marina Residence! Apartament mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

482 120 zł35 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament nad morzem W kołobrzegu oferujemy na sprzedaż apartament w nowo powstającej inwestycji przy ul. Bałtyckiej w zachodniej części Kołobrzegu. Realizacja obejmuje budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

554 000 zł47 m² 11 737 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

590 125 zł47 m² 12 503 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

902 761 zł82 m² 10 947,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

O inwestycji Apartament w centrum Kołobrzegu w rezydencji bogato wyposażonej w ekskluzywne udogodnienia, takie jak jacuzzi, sauny, fitness, reprezentacyjne lobby - wszystko co pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

882 294 zł60 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Blue Home Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować apartamenty inwestycyjne w Kołobrzegu baltic wave. Baltic Wave będzie jednym z najwyższych i najbardziej luksusowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiedeńska

Osiedle Europejskie,Kołobrzeg

380 000 zł112 m² 3 392,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Sprzedam Apartament 3 pokojowy 92 m2 wraz z garażem 20 m2; 2 mniejsze pokoje 1 bardzo duży salon, z którego można wydzielić samodzielne mieszkanie - kawalerkę. Na podłogach parkiet;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 500 zł58 m² 25,86 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażony apartament o powierzchni 58m2, a jego skład wchodzą: * przestronny salon (rozkładana sofa, szafka pod tv) * W pełni wyposażony aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 1 Maja

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

279 000 zł79 m² 3 516,51 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kołobrzeg - Mieszkanie 3 pokojowe o pow: 79.34 m2. Składające się z 3 pokoi , kuchni, łazienka z wc ( wana i kabina prysznicowa ), taras o pow: 14 m2. Pomieszczenia przynależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

187 000 zł36 m² 5 267,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe, w nowym budownictwie , na małym klimatycznym Osiedlu Kameralnym, teren posesji ogrodzony i bardzo ładnie zagospodarowany składającym się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mazowiecka

Osiedle Bajkowe,Kołobrzeg

580 000 zł120 m² 4 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Dwu-poziomowe mieszkanie w wysokim standardzie z własnym podwórkiem na ostatnim piętrze. Największe atuty mieszkania to: o 120 m2 otwartej przestrzeni użytkowej; o Innowacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fredry

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

285 000 zł29 m² 9 827,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Zielone Tarasy w Kołobrzegu w III etapie. mieszkanie zlokalizowane na III piętrze w pełni umeblowane z aneksem kuchennym szafą typ Komandor. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe (50m kw.) w pelni umeblowane mieszkanie z ogrodkiem (aneks kuchenny, sypialnia, przedpokoj, lazienka, garderoba), z garazem przy ulicy Ogrodowej do wynajecia od pazdziernika 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

279 000 zł106 m² 2 644,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania duże przestronne mieszkanie o powierzchni 105,5 m2 położone w bloku o niskiej zabudowie z osobnym wejściem z prywatnym odgrodzonym terenem zielonym.Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Podczele

Podczele,Kołobrzeg

598 000 zł147 m² 4 068,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe mieszkanie nad morzem! Sprzedam dwupoziomowe, nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe w nowym budownictwie, w dzielnicy Podczele, 400 m od morza. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiedeńska

Osiedle Europejskie,Kołobrzeg

410 000 zł91 m² 4 485,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kołobrzeg - Os. Europejskie ul. Wiedeńska. Nowe Mieszkanie 3 pokojowe o pow: 91.04 m2. Dwa balkony, okna pcv na trzy strony świata, podłogi parkiet, zabudowa kuchenna z wyposażeniem agd(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okopowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

235 000 zł39 m² 6 025,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Posiadam do sprzedania Apartament 39 m2 w nowym budynku (oddane pod koniec 2009 r.) przy ul. Okopowej 2c. Bezpośrednio - tel.   w godz. 15:00-20:00) Mieszkanie mieści się na II p. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mazowiecka

Osiedle Bajkowe,Kołobrzeg

315 000 zł88 m² 3 576,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Apartament Z garazem na sprzedaz! Osiedle Bajkowe, kolobrzeg. Mieszkanie w stanie deweloperskim na osiedlu strzezonym 24h. Osiedle w pelni ogrodzone. Bezpieczne, przyjazne i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wschodnia

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

640 000 zł50 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Chcielibyśmy zaproponować Państwu komfortowy apartament położony niespełna 100 metrów od piaszczystych plaż Morza Bałtyckiego. Apartament usytuowany jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe (50m kw.) w pelni umeblowane mieszkanie z ogrodkiem (aneks kuchenny, sypialnia, przedpokoj, lazienka, garderoba), z garazem przy ulicy Ogrodowej do wynajecia od 1.12.2012. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mazowiecka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

315 000 zł88 m² 3 576,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie Z garazem! Mieszkanie w stanie deweloperskim na osiedlu strzezonym. W cenie mieszkania o powierzchni 55.21m, garaz 17,25m polozony w kondygnacji podziemnej budynku, taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

273 000 zł54 m² 5 055,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprzedam ładne, jasne 2 pokojowe mieszkanie z garażem na parterze w nowym budownictwie, duży pokój z aneksem kuchennym, w łazience wanna i kabina prysznicowa, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

319 000 zł53 m² 6 018,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Lokal mieszkalny o pow. użytkowej 52,96 mkw oraz pomieszczenie przynależne garaż o powierzchni użytkowej 15 mkw, stanowiący przedmiot odrębnej własności wraz z udziałem w prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okopowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

260 000 zł38 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Posiadam do sprzedania Apartament 38 m2 w nowym budownictwie (oddane pod koniec 2009 r.) przy ul. Okopowej 2c. Mieszkanie mieści się na II p. Składa się z dwóch pokoi: salonu z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okopowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

295 000 zł39 m² 7 564,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Posiadam do sprzedania Apartament 39 m2 w nowym budownictwie (oddane w 2009 r.) przy ul. Okopowej 2c. Mieszkanie mieści się na II p. Składa się z dwóch pokoi (salonu oraz sypialni), aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fredry

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Nowy apartament z dużym balkonem. Słoneczny. Przestronny. Dla mieszkańców klub fitness. Na dachu apartamentowca ogród z leżakami do opalania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Uzdrowiska,Kołobrzeg

280 000 zł32 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Sprzedam bardzo atrakcyjny apartament (32m2) w stanie deweloperskim z balkonem (7m2) w hotelu 4* diva spa 150m od morza w Kołobrzegu na piętrze ostatnim 7/7 od strony północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne nowocześnie wykończone , umeblowane i wyposażone / w tym serwis obiadowy / mieszkanie. Łożko - sypialnia z dodatkową sofą dwuosobową. TV. Okna południowo - zachodnie. Do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Giełdowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

460 000 zł72 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kołobrzeg - centrum: mieszkanie 72m2 +taras +garaż duże komfortowe mieszkanie w nowej kamienicy na kołobrzeskiej starówce, blisko ratusza, katedry oraz galerii handlowej, 10-15 min. spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

400 000 zł96 m² 4 179,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Nowe ekologiczne osiedle mieszkaniowe ul. Srebrna. Lokal mieszkalny dwupoziomowy o pow użyt: 68.32 m2. ( po podłodze 95,8 m2 skosy .) położony na I i II piętrze , składający się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fredry

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

290 000 zł29 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Sprzedam komfortową kawalerkę W nowym apartamentowcu, pełna własność Z garażem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

500 000 zł67 m² 7 462,69 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

apartament w idealnym stanie do wynajęcia lub zamieszkania do zaraz, w pełni umeblowany, stan idealny, blisko portu, morza, centrum, polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cicha

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

412 500 zł55 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjny 2 pokojowy apartament, zlokalizowany w kołobrzeskim porcie, 50m od morza i latarni morskiej. Rok budowy 2004. Apartament 55m2 - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

240 000 zł53 m² 4 528 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane w bloku, na osiedlu Ogrody, około 700 m od morza. Mieszkanie rozkładowe, na dwie strony, o ekspozycji okien północ i południe. Na ścianach.