dowolna

Mieszkania Kołobrzeg – oferty mieszkań na Pomorzu

896 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

896 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

650 000 zł64 m² 10 077,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie po remoncie. Wymieniona instalacja hydrauliczna i elektryczna. Jeden z pokoi z aneksem kuchennym (w realizacji), wcześniej kuchnia oddzielona ścianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Uzdrowiska,Kołobrzeg

699 000 zł37 m² 18 654,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupokojowy apartament kompleksie Bliżej Morza przy ulicy Kasprowicza w Kołobrzegu. Atrakcyjna lokalizacja turystyczna. Budynek położony jest w kameralnej części Uzdrowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gierczak

Śródmieście,Kołobrzeg

560 000 zł78 m² 7 151,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie z dużym tarasem i 2 balkonami na Starówce w centrum Kołobrzegu Na sprzedaż duże rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z księgą wieczystą z możliwością powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Ogrody,Kołobrzeg

1 325 000 zł70 m² 19 001,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż eleganckie, przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone nad morzem w spokojnej, nadmorskiej części Kołobrzegu zaledwie 10 minut spacerem od plaży wschodniej. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Podczele,Kołobrzeg

395 000 zł48 m² 8 156,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,43 m2 położne w Podczelu na zamkniętym osiedlu "feniks" przy ul.Poleskiej. Mieszkanie jednostronne,środkowe, częściowo wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Solne Zdroje,Kołobrzeg

649 125 zł29 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania nowiutki apartament typu studio z aneksem kuchennym i przestronnym 30 metrowym tarasem na 5 piętrze w samym sercu dzielnicy Uzdrowiskowej w Kołobrzegu na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Lęborskie,Kołobrzeg

395 000 zł55 m² 7 175,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mega okazja - 3 pokoje W kołobrzegu za 395 000 zł - jedynie 7176zł/mkw Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Kołobrzegu w cenie zdecydowanie poniżej wartości rynkowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klonowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 280 000 zł78 m² 16 456,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament Osiedle Polanki Kołobrzeg Oferuję na sprzedaż komfortowy apartament, znajdujący się w zielonej i spokojnej, zachodniej dzielnicy Kołobrzegu na Osiedlu Polanki ul. Klonowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprowicza

Uzdrowiska,Kołobrzeg

699 000 zł38 m² 18 521,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Kołobrzeg

530 000 zł48 m² 10 927,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

48,5 m w samym sercu Kołobrzeg Ul. Wąska 20 | Widok na miasto | Potencjał inwestycyjny To mieszkanie jest odpowiedzią na jedno konkretne pytanie: gdzie w Kołobrzegu lokalizacja zawsze się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Zamoście,Kołobrzeg

835 000 zł65 m² 12 763,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 65 m Mazowiecka Park, kołobrzeg Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na nowoczesnym osiedlu Mazowiecka Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unii Lubelskiej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

520 000 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Sprzedam piękne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta o łącznej powierzchni 52,10m2 do zamieszkania od zaraz. W skład mieszkania wchodzą: - dwa duże, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Solne Zdroje,Kołobrzeg

877 236 zł39 m² 22 609,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament z Dużym Słonecznym Balkonem Kołobrzeg, ul. Kasprowicza 20C Nowoczesne wnętrze zaprojektowane przez laba Design funkcjonalna przestrzeń, wysoka jakość wykończenia i wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kołobrzeg

Lęborskie,Kołobrzeg

690 000 zł35 m² 19 770,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowa oferta! Tylko w Naszym Biurze! Apartament po kapitalnym remoncie Kołobrzeg, ul. Towarowa 17 Na sprzedaż prezentujemy jednopokojowy apartament typu studio, w którym wydzielono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zamoście,Kołobrzeg

2 500 zł40 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje na wynajem klimatyzowane mieszkanie 2-pokojowe w Kołobrzegu przy ul. Wielkopolskiej z komórką lokatorską dlaczego wybrać to mieszkanie? Mieszkanie klimatyzowaneinternet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kołobrzeg

Śródmieście,Kołobrzeg

567 000 zł44 m² 12 886,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

44 m2 + komórka + garaż, 567 tys - Osiedle Wiśniowy Sad, kołobrzeg Na sprzedaż przepiękne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2 położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unii Lubelskiej

Solne Zdroje,Kołobrzeg

563 000 zł45 m² 12 511,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji-ul. Unii Lubelskiej. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kupiecka

Lęborskie,Kołobrzeg

389 000 zł46 m² 8 436,35 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To jest dobra oferta! Piękne zachody słońca, szum fal, śpiew mew i spacery brzegiem morza ? kiedy tyko masz na to ochotę ? To możliwe - wystarczy, że podejmiesz decyzję. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Wojska Polskiego

Śródmieście,Kołobrzeg

529 000 zł40 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kołobrzeg - 40 m2, 1 piętro, balkon, po generalnym remoncie - blisko morza! Na sprzedaż słoneczne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane przy Alei I Armii Wojska Polskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

415 000 zł46 m² 8 969,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Jeśli chcesz się przekonać czy to mieszkanie jest dla Ciebie, spotkajmy się niezobowiazujaco. Może akurat "zaiskrzy"! Na sprzedaż: mieszkanie 2 pokojowe, ul. Dworcowa 1 ***zakup bez prowizji*** Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelecka

Śródmieście,Kołobrzeg

475 000 zł70 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne 3 pokoje w centrum Kołobrzegu - 1 km od morza Cena: 475 000 zł Szukasz mieszkania nad morzem, w centrum miasta, z klimatem i niskimi kosztami utrzymania? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koniecpolskiego

Ogrody,Kołobrzeg

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na drugim piętrze w odnowionym bloku w spokojnej części Kołobrzegu przy ulicy Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Ogrody,Kołobrzeg

960 000 zł40 m² 23 940,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament w prestiżowym Marine Hotel w Kołobrzegu - doskonała Inwestycja z Widokiem na Morze Oferujemy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 40,1 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lęborskie,Kołobrzeg

567 000 zł63 m² 8 933,35 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie W centrum miasta, blisko starówki I niedaleko morza Główne atuty nieruchomości:spokojna lokalizacjadwustronne mieszkaniez salonu widok na zadbaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Solne Zdroje,Kołobrzeg

650 000 zł38 m² 16 891,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prywatny Apartament w Hotelu Diva spa Kołobrzeg Luksusowy apartament o powierzchni 38,48 m położony na 5. piętrze prestiżowego kompleksu hotelowo-apartamentowego Diva spa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Śródmieście,Kołobrzeg

589 000 zł52 m² 11 326,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż nowe, w pełni wyposażone, słoneczne mieszkanie o pow. użytkowej 47,71 m2 na osiedlu Mazowiecka Park w Kolobrzegu. Nieruchomość mieści się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sułkowskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 188 000 zł54 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Elitarny apartament w pierwszej linii nad morzem Kołobrzeg, ul. Sułkowskiego Wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią prestiż, komfort i prywatność. Oferujemy na sprzedaż dwupokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

381 672 zł39 m² 9 716,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja! Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

820 000 zł61 m² 13 471 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa cena! Mieszkanie 60,87 m2, 3 pokoje w centrum Kołobrzegu! Przedstawiamy Państwu nową inwestycję pod dachami, która powstaje w Kołobrzegu przy skrzyżowaniu ulic ppor. Edmunda Łopuskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Solne Zdroje,Kołobrzeg

661 080 zł35 m² 18 888 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Perłowa Przystań 2024 Nowoczesny Apartament w Kołobrzegu Wolny od zaraz W pełni wyposażony apartament Deluxe z balkonem i miejscem postojowym. Szczegóły Apartamentu: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

695 000 zł58 m² 12 056 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa cena! Mieszkanie 57,65 m2, 3 pokoje w centrum Kołobrzegu! Przedstawiamy Państwu nową inwestycję pod dachami, która powstaje w Kołobrzegu przy skrzyżowaniu ulic ppor. Edmunda Łopuskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Osiedle Bajkowe,Kołobrzeg

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle Bajkowe w Kołobrzegu. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone na parterze, o powierzchni użytkowej 54 m i dodatkową powierzchnią balkonową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Zamoście,Kołobrzeg

595 000 zł36 m² 16 319,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone w dobrej jakości sprzęt agd i rtv. Jeśli nie masz czasu na wykańczanie i urządzanie, ta oferta jest właśnie dla Ciebie otrzymujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grochowska

Lęborskie,Kołobrzeg

269 000 zł26 m² 10 228,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka - Kołobrzeg, ul. Grochowska 4e - Centrum, os. Lęborskie. Okazja! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,3 m2, położona na 1. piętrze w budynku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wschodnia

Ogrody,Kołobrzeg

1 100 000 zł74 m² 14 878,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament 74 m2 w Olympic Park Kołobrzeg - 200 metrów od morza! Widok na morze i miejsce postojowe Na sprzedaż przestronny apartament w najlepszej lokalizacji w Kołobrzegu Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

399 462 zł40 m² 9 964,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

628 534 zł42 m² 15 080 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru Znasz to uczucie, gdy budzisz się z promieniami słońca muskającymi twarz, a świeże morskie powietrze wypełnia przestrzeń? Właśnie takie poranki czekają na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wiedeńska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

479 900 zł31 m² 15 480,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania, zlokalizowanego w nowoczesnym apartamentowcu przy ulicy Wiedeńskiej w Kołobrzegu. Standard wykończenia i rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bogusława X

Lęborskie,Kołobrzeg

567 704 zł49 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 48,75 m2 W centrum kołobrzegu przy parku H. Dąbrowskiego! centrum park to nowe osiedle mieszkaniowe, które powstanie w Kołobrzegu przy ul. Bogusława X, w cichym.