dowolna

Mieszkania Kołobrzeg – oferty mieszkań na Pomorzu

896 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

896 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pomorska

Śródmieście,Kołobrzeg

895 000 zł90 m² 9 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą tego wyjątkowego mieszkania, które może stać się Waszym wymarzonym domem bądź inwestycją w przyszłość. Atrakcyjna lokalizacja mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Śródmieście,Kołobrzeg

373 000 zł34 m² 10 970,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na pierwszym piętrze w centrum miasta! To mieszkanie o powierzchni użytkowej 34 m2 znajduje się w budynku z 1962 roku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unii Lubelskiej

Solne Zdroje,Kołobrzeg

563 000 zł45 m² 12 511,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji-ul. Unii Lubelskiej. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Mazowiecka

os. Bajkowe,Kołobrzeg

385 000 zł30 m² 13 050,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie (kawalerka 30m2) na sprzedaż w Kołobrzegu - osiedle Bajkowe. Blisko centrum i na plażę. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze 4-piętrowego budynku z 2021 roku. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Lęborskie,Kołobrzeg

689 000 zł42 m² 16 404,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Tylko U nas! gotowa inwestycja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Kołobrzegu + dochodowy mikro apartament! Dwie nieruchomości w cenie jednej! Oferujemy na sprzedaż unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Zamoście,Kołobrzeg

539 020 zł41 m² 13 098,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego. Piękne mieszkania w przedsprzedaży - ceny promocyjne! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,15 m2 z dużym balkonem o pow. około 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lwowska

Uzdrowiska,Kołobrzeg

498 000 zł40 m² 12 397,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjnym apartamentem położonym w kołobrzeskim Podczelu - prawdziwej oazie dla turystów poszukujących regenerującego wypoczynku nad morzem. Ta dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Solne Zdroje,Kołobrzeg

487 000 zł56 m² 8 743,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania w pożądanej lokalizacji, blisko morza, centrum i dworca? To właśnie tu ul. Piastowska 7 w Kołobrzegu. Najważniejsze atuty: dworzec pkp i pks zaledwie 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bałtycka

Zachodnia,Kołobrzeg

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem długoterminowy trzypokojowy lokal mieszkalny z miejscem postojowym w hali garażowej w Kołobrzegu 800 m - 15 minut spacerem do plaży 1200 m - 20 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

280 881 zł27 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkania 1-pokojowe oraz 2-pokojowe, z balkonami oraz na parterze z ogródkami, usytuowane w spokojnej okolicy, w nowo powstających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jedności Narodowej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

712 000 zł67 m² 10 676,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta bez podatku pcc dla kupującego! Ostatnie mieszkania! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 66,69 m2 z ogrodem, na pięknym, nowym osiedlu w części zachodniej Kołobrzegu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Zamoście,Kołobrzeg

698 470 zł58 m² 12 011,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego. Piękne mieszkania w przedsprzedaży - ceny promocyjne! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 58,15 m2 z dużym ogródkiem o pow. około 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

419 000 zł47 m² 8 991,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż przestronne, jasne i ciepłe mieszkanie 2 pokojowe, ok. 1000 m od morza! Część zachodnia Kołobrzegu, ul. Jedności Narodowej. Lokalizacja blisko centrum i plaży zachodniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Ogrody,Kołobrzeg

552 500 zł55 m² 10 133,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe W zielonej dzielnicy - ogrody - 10 minut od morza, w kołobrzegu! zainwestuj swój kapitał! idealne dla rodziny jak również pod wynajem blisko dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszalińska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

590 000 zł46 m² 12 851,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie około 900 m do morza, gotowe do zamieszkania, częściowo umeblowane. Mieszkanie o powierzchni 45,91 m, położone na II piętrze IV piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mazowiecka

Zamoście,Kołobrzeg

595 000 zł61 m² 9 754,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w jednej z atrakcyjniejszych lokalizacji w Kołobrzegu na osiedlu Bajkowym. Ta nieruchomość to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Ogrody,Kołobrzeg

435 000 zł63 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Okazja! 435 tys! 3 pokoje w Kołobrzegu! Zaledwie 10 minut spacerem do morza! Gotowe do wprowadzenia! 63mkw. 3 pokoje osobna kuchnia łazienka z wc przedpokój przestronny balkon 5 m2 piwnica 7 m2 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja św. Jana Pawła II

Śródmieście,Kołobrzeg

339 000 zł33 m² 10 180,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferuję przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 33,30 m2, położone w świetnej lokalizacji przy al. św. Jana Pawła II w Kołobrzegu. Szczegóły nieruchomości: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 500 zł76 m² 32,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam śliczne, bardzo funkcjonalne mieszkanie położone w samym centrum Kołobrzegu przy ul Armii Krajowej. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dostęp do wszelkich atrakcji miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Podczele,Kołobrzeg

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - hol, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Kuchnia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszalińska

Ogrody,Kołobrzeg

590 000 zł46 m² 12 851,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie po generalnym remoncie 1 km od plaży gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży świeżo wyremontowanego mieszkania o powierzchni 45,91.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kołobrzeg

Śródmieście,Kołobrzeg

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Samo serce kołobrzegu Opis nieruchomości: mieszkanie o pow. ok. 60 m2 ulokowane na 5 piętrze, blisko ścisłego centrum miasta, w pobliżu parki 10 min spacerem od przepięknej plaży. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Plażowa

Zachodnia,Kołobrzeg

830 000 zł46 m² 18 229,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedaż bez prowizji! Na sprzedaż: wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie ( 45,53 m2) z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie! Wspaniały widok na las nadmorski, 450 m od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Londyńska

Zamoście,Kołobrzeg

317 526 zł31 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez podatku pcc dla kupującego. Ostatnie mieszkanie w metrażu 31,13m2 II etapu inwestycji mieszkaniowej w Kołobrzegu. Kolejny etap pięknego, nowego osiedla, budowanego przez solidnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Solne Zdroje,Kołobrzeg

759 000 zł66 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga - wspaniała okazja na apartament przy morzu! Ten wyjątkowy apartament w Kołobrzegu może należeć do Ciebie! Mieszkanie mieści się w odnowionej kamienicy w Kołobrzegu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Solne Zdroje,Kołobrzeg

999 000 zł56 m² 17 868 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe, jasne i słoneczne, z pełnym umeblowaniem oraz wyposażeniem, w samym sercu dzielnicy nadmorskiej. Apartament o powierzchni 55 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lęborskie,Kołobrzeg

550 000 zł60 m² 9 205,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie przy kładce na strefę nadmorską 10 minut spacerem do plaży! Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

510 848 zł31 m² 16 640 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zakończona mieszkania gotowe do odbioru! West Park tu zaczyna się Twoja codzienność nad morzem Wyobraź sobie poranek. Otwierasz okno, a do środka wpada świeże, słone morskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lwowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Źródlana

Solne Zdroje,Kołobrzeg

585 000 zł41 m² 14 331,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2-pokojowe mieszkanie 600 m od morza i 700 m od rynku gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone w świetnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Podczele,Kołobrzeg

510 000 zł37 m² 13 669,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament z basenem i strefą relaksu Twój zarabiający azyl nad Bałtykiem! | 37,31 m | Kołobrzeg Podczele Szukasz apartamentu, który od pierwszego dnia zarabia na Ciebie i daje Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapleczna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

660 000 zł62 m² 10 732 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Duże mieszkanie w dobrej cenie! Mamy do zaoferowania zadbane, słoneczne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze, bardzo blisko centrum Kołobrzegu, w bloku mieszkalnym na ul. Zaplecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarnopolska

Podczele,Kołobrzeg

771 404 zł62 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,21 m2 z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się na Podczelu przy ul. Tarnopolskiej 3C w Kołobrzegu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bema

Ogrody,Kołobrzeg

540 000 zł49 m² 11 020,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Ogrody w Kołobrzegu, przy ul.Bema. Lokal mieszkalny o idealnej lokalizacji (ok. 700 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kołobrzeg

Uzdrowiska,Kołobrzeg

410 000 zł54 m² 7 649,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

3-pokojowe mieszkanie tuż przy Skwerze Pionierów Kołobrzegu idealne miejsce do życia lub inwestycji! Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 53,6 m, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Starówka,Kołobrzeg

615 000 zł60 m² 10 165,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Gotowe do zamieszkania lub wynajmu 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Bajkowym 60,5 m z tarasem 9m Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Kołobrzegu na zadbanym i strzeżonym osiedlu Bajkowym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Jerzego

Lęborskie,Kołobrzeg

545 000 zł61 m² 8 965,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu o pow. 60,79 m2 na 4 piętrze jedynie 1,5 km od morza! Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe przestrzenne, jasne i zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

849 000 zł46 m² 18 333 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3 pokoje, 46.31 M2 W CENTRUM KOŁOBRZEGU, Z TARASEM, MIEJSCEM POSTOJOWYM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ! Przedstawiamy komfortowe i przytulne mieszkanie, w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Koszalińska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

819 000 zł90 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Sprzedam słoneczne mieszkanie o bardzo wysokim standardzie, blisko do morza. W mieszkaniu są dwie łazienki, meble w zabudowie niemieckich firm, oświetlenie aqform, system nagłośnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bogusława X

Lęborskie,Kołobrzeg

414 450 zł39 m² 10 651,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

[rezerwacja oferty] nowe mieszkanie w centrum Kołobrzegu Dwupokojowy apartament w nowej inwestycji Centrum Park w Kołobrzegu Ścisłe centrum miasta, przy Parku im. gen. Jana Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sułkowskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

549 000 zł29 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Apartament z balkonem i bocznym widokiem na morze Diune Hotel & Resort, kołobrzeg Na sprzedaż oferuję elegancki apartament o powierzchni 29,28 m, położony na 5. piętrze prestiżowego.