dowolna

Mieszkania Kołobrzeg – oferty mieszkań na Pomorzu

897 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

897 ogłoszeń

Apartament umeblowany, ul. Kościuszki

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

450 000 zł26,80 m² 16 791,04 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Szukasz gotowego miejsca nad morzem, do którego po prostu wchodzisz z walizką, a Twoim jedynym zmartwieniem jest krótki spacer na plażę? Oferujemy na sprzedaż komfortowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 838 zł41,22 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 633 513 zł63,07 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 228 zł41,22 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

718 000 zł48,20 m² 14 896,27 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dochodowy apartament 2-pokojowy w kompleksie apartamentowym Olympic Park, 150 metrów od plaży. Apartament mieści się na 1 piętrze (ekspozycja okien: południe). W skład apartamentu wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł40 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu nowoczesny apartament o powierzchni 40m2 na zamkniętym osiedlu perłowa przystań, przy ulicy Sienkiewicza. Mieszkanie znajduje się na parterze, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł52,40 m² 16 793,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przytulny i przestronny apartament o powierzchni 52,4 m2, położony na 1 piętrze z windą. Lokal znajduje się od wewnętrznej, cichej strony inwestycji, co zapewnia spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 136 zł38,40 m² 14 040 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu Wild Pearl to prawdziwa perła Kołobrzegu zlokalizowana w prestiżowym miejscu, tuż przy Marinie Solnej i kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł38,39 m² 13 519,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 000 zł52,97 m² 11 780,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, pomieszczenia przynależnego na strychu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł38,48 m² 13 747,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł81 m² 8 209,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - przytulne i przestronne mieszkanie blisko morza | Podczele Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 81 m2, położone w Kołobrzegu - dzielnica Podczele, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł25,16 m² 20 469 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Tylko w Nest Brokers Estate Agency Do sprzedania apartament o powierzchni 25,16 m2 zlokalizowany w uzdrowiskowej części Kołobrzegu 5 minut spacerem od plaży. Lokal w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Podczele,Kołobrzeg

799 000 zł112,15 m² 7 124,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania z zaadaptowanym strychem - położonego w dzielnicy Podczele Wschodnia część Kołobrzegu, ul. Lwowska.To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł118 m² 8 050,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękne mieszkanie 2 poziomowe o powierzchni 118m2. Nieruchomość przepięknie usytuowana w zaciszu z jednocześnie bliskim dostępem do niezbędnej infrastruktury tj. market,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

640 000 zł38,45 m² 16 644,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż elegancki apartament 2-pokojowy przy ul. Bałtyckiej 11 w Kołobrzegu! Ten nowoczesny i stylowy lokal to idealna propozycja dla poszukujących komfortowego miejsca nad morzem lub pewnej.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł37,29 m² 11 933,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w zacisznej lokalizacji na osiedlu "fale Bałtyku". W skład mieszkania o powierzchni 37,29m2 wchodzą; - salon + kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 345 zł35,55 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego lokalu inwestycyjnego składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 895 zł35,55 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 795 zł35,55 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego lokalu inwestycyjnego składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł27,62 m² 13 939,17 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zainwestuj w komfort i wysoką rentowność! Oferujemy wyjątkowy, kompletnie wyposażony apartament 1-pokojowy o powierzchni ok. 27,62 m w prestiżowym obiekcie Hotelu Diva spa**.

Szczegóły ogłoszenia

2 347 000 zł100,17 m² 23 430,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament w 5***** Hotelu aquarius spa Oaza kolorów i luksusu nad Morzem Bałtyckim Powierzchnia: 100,17 m Piętro: 1 Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym - 2 sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł38,45 m² 23 381,01 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Są nieruchomości, które po prostu mają parametry Światło o poranku wpada od południowego wschodu. Balkon jest naturalnym przedłużeniem salonu i sypialni. Metraż jest dokładnie taki, jaki.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe, o pow. 100 m2, położone na 3 piętrze. Mieszkanie składa się z dużego pokoju dziennego z oddzielną kuchnią i jadalnią oraz 3 sypialni, na.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł42,94 m² 13 158 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 42,94m2, dwa pokoje, blisko morza I centrum kołobrzegu! Mamy do zaoferowania słoneczne mieszkanie w Kołobrzegu w niedalekiej odległości od morza, parku oraz portu rybackiego czy.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł52,36 m² 8 307,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Ogrody Główne atuty nieruchomości: cicha I spokojna lokalizacja słoneczne mieszkanie częściowo wyposażone loggia Z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł26,81 m² 14 919,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Apartament jednopokojowy położony zaledwie 200 m od morza w czterogwiazdkowym obiekcie diva, w nadmorskiej miejscowości Kołobrzeg! Praktycznie urządzony - wszystko wliczone w cenę.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł81,28 m² 5 819,39 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,28 m2 położone w Kołobrzegu - dzielnica Podczele, w spokojnej i zielonej części miasta. Zaledwie 800 metrów od morza - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł28,64 m² 15 013,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta bez podatku 2% pcc. Ostatnie apartamenty! Inwestycja po odbiorze. Do sprzedaży apartament 1 pokojowy z podwójnym łóżkiem hotelowym i z dwuosobową dostawką, z łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł46,46 m² 16 358,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj W kołobrzegu - twój nowy adres - młyńska 10. Polecamy 2 pokojowy apartament w Kołobrzegu, usytuowany w eleganckim i zadbanym nowym apartamentowcu. Miejsce urokliwe, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł90,70 m² 13 208,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Luksusowy apartament dwupoziomowy | Royal Tulip Sand | 90,7 m + taras | topowa lokalizacja blisko morza Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament nr 410, położony na 4. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł38,05 m² 18 396,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tyko u nas! Komfortowy 2 pokojowy apartament! Lokal położony jest na zamkniętym i monitorowanym osiedlu - w samym sercu strefy uzdrowiskowej miasta. Do dyspozycji gości na terenie kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł66,63 m² 9 455,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym i bezpiecznym osiedlu w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości: - niski czynsz 453 zł - cicha I spokojna okolica -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł112,37 m² 8 000,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż atrakcyjne, duże i przestronne mieszkanie zlokalizowane w centrum Kołobrzegu, w pobliżu Katedry i Ratusza Miejskiego. To doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł28,01 m² 15 351,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta bez podatku 2% pcc. Ostatnie apartamenty! Inwestycja po odbiorze. Do sprzedaży apartament 1 pokojowy z podwójnym łóżkiem hotelowym (bez dostawki), z łazienką, przedpokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł29,28 m² 20 116,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 29,28 m, położony w najbardziej prestiżowej części Kołobrzegu w pierwszej linii brzegowej, w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100,94 m² 9 807,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny dwupoziomowy czteropokojowy na trzecim piętrze z przestronnym słonecznym tarasem na Osiedlu Bajkowym 2500 m - 30 minut spacerem do plaży. 2000 m - 20.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 268 000 zł51 m² 24 862,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament na ul. Bałtyckiej 6, kołobrzeg z prywatnym tarasem na dachu z jacuzzi oraz miejscem w hali garażowej! Na sprzedaż oferuję elegancki, nowoczesny apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapleczna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

620 000 zł61,50 m² 10 081,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, gotowe do zamieszkania w Kołobrzegu na osiedlu Millenium przy ul. Zaplecznej. Dużym atutem nieruchomości jest b. dobra lokalizacja w zasięgu krótkiego.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł62,13 m² 8 514,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Kołobrzeg doskonała lokalizacja blisko morza, starówki i dworca pkp Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Kołobrzegu, przy ul. Jagiellońskiej w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł32,48 m² 16 009,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż w pełni wyposażony apartament położony ok. 600m do morza! Apartament atrakcyjnie zlokalizowany przy ul. Bałtyckiej blisko morza oraz centrum. Ogromnym atutem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł60,40 m² 9 768,21 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,4 m , z przepięknym widokiem, położone na 5. piętrze bloku z 1975 roku przy ul. Ratuszowej 5 w samym sercu Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł53,51 m² 13 249,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokojowy apartament z balkonem oraz komórką lokatorską/ blisko morza Zielone Tarasy to osiedle które cieszy się dużą popularnością zarówno wśród mieszkańców jak i wypoczywających.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł75,20 m² 10 372 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Słoneczne, bardzo ładne i atrakcyjne mieszkanie na kołobrzeskiej Starówce, ok 50 m od Ratusza (ok 950 m od morza). Pokój dzienny : panele, okna pcv + rolety, tynk gipsowy (malowany farbą.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł146 m² 6 506,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne, ciepłe dwupoziomowe mieszkanie w cichej oraz urokliwej części miasta Nieruchomość nie wymaga nakładów finansowych, położona na osiedlu zamkniętym o kanadyjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł35,30 m² 15 722,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe w Podczelu, zielonej i spokojnej dzielnicy Kołobrzegu Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze nowoczesnego, zamkniętego i strzeżonego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Gierczak

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 090 000 zł89,64 m² 12 159,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane w sercu Kołobrzegu - przy Placu Ratuszowym. Nieruchomość o powierzchni 89,64 m2 składa się.