Mieszkanie

1 Maja, Zamoście, Kołobrzeg, zachodniopomorskie

  • 665 000 zł
  • 55,19 m²
  • 12 049,28 zł/m²

Zdjęcie

OPTIMA

Skontaktuj się

Mieszkanie

1 Maja, Zamoście, Kołobrzeg, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

665 000 zł

55,19 m²

12 049,28 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 15 maja 2026

665 000 zł 55,19 m² 12 049,28 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2012
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2012

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 665 000 zł (12 049,28 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 55,19 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: rok budowy: 2012 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 811 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

To wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż znajduje się w Kołobrzegu, przy ulicy 1 Maja. Lokalizacja jest doskonałym wyborem zarówno dla osób poszukujących spokojnego miejsca do życia, jak i dla rodzin z dziećmi. Lokal charakteryzuje się przestronnym układem pomieszczeń. Wnętrze zostało zaprojektowane z dbałością o szczegóły, a jego funkcjonalność sprawia, że codzienne życie staje się łatwiejsze i bardziej komfortowe. (...)

Agent

OPTIMA

690 557...

690 557 000

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

OPTIMA

690 557...

690 557 000

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości