dowolna

Mieszkania w nowym bloku Kołobrzeg - Oferty sprzedaży lub najmu

523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

523 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Apartament 2-pokojowy, ul. Muszelkowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

735 000 zł44,60 m² 16 479,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Luksusowy Apartament 500m od plaży Gotowiec Inwestycyjny z Basenem i Spa! Szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie od pierwszego dnia? A może marzysz o własnej przystani nad.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł32 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kołobrzeg najpopularniejszy polski kurort nad Bałtykiem. To tutaj możesz połączyć przyjemność wypoczynku z pewną i dochodową inwestycją. O apartamencie Na sprzedaż nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł35,28 m² 15 873 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przytulne mieszkanie 2 pokoje, 35,28 m2 Z miejscem postojowym blisko morza! Mamy do zaoferowania przytulne mieszkanie w Kołobrzegu, w niedalekiej odległości od morza, parku oraz portu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

549 000 zł36,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klimatyczna kawalerka zlokalizowana w kołobrzeskim porcie, 50 metrów od plaży. Usytuowana na 5 piętrze, w budynku z windą i lokalami usługowymi na parterze. Przestronna,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

781 600 zł48,85 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Północ Nieruchomości o/zgorzelec oferuje na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej części Kołobrzegu na Wyspie Solnej. Lokal o powierzchni 48,85 m został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł20 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kołobrzeg Podczele - Kawalerka na sprzedaż - okazja. Kawalerka na sprzedaż w Kołobrzegu 800m2 od plaży. W pełni wyposażone gotowe do wynajmu/zamieszkania. Zadbane, praktyczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł61 m² 57,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem długoterminowy trzypokojowy lokal mieszkalny z miejscem postojowym w hali garażowej w Kołobrzegu 800 m - 15 minut spacerem do plaży 1200 m - 20 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł80 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta premium | I linia brzegowa | taras Z 80 m | kołobrzeg Są nieruchomości dobre. Są też takie, które budzą emocje od pierwszego kroku. Ta oferta należy do drugiej kategorii. Adres:.

Szczegóły ogłoszenia

854 000 zł48,98 m² 17 435,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Luksus, który ma sens. Inwestycja, która ma serce. Niektóre miejsca mają w sobie coś więcej niż tylko świetną lokalizację czy nowoczesne wyposażenie. Ten apartament to właśnie jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Łopuskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

679 000 zł43,32 m² 15 674,05 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Fantastyczna nieruchomość z widokiem na rzekę Parsętę Platany, kołobrzeg Ta 2 pokojowa nieruchomość o powierzchni 43,32 m, położona na ostatnim, 8 piętrze nowoczesnego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

679 000 zł34,62 m² 19 612,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kołobrzeg port, 2 pokoje przy Latarni Morskiej. Lokalizacja, która zarabia cały rok Na sprzedaż apartament inwestycyjny położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł52,44 m² 11 041,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Są mieszkania, które ogląda się tylko na zdjęciach i są takie, w których od razu można wyobrazić sobie codzienność. Przy ulicy Artyleryjskiej w Kołobrzegu znajduje się 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

362 600 zł36,26 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

To nie jest mieszkanie, które jakoś się urządzi to jest przestrzeń, którą od początku tworzysz po swojemu i właśnie w tym tkwi jego największa wartość. Na sprzedaż apartament.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł61,87 m² 10 990,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Niepowtarzalna oferta w spokojnej części Kołobrzegu przy ul. Witosa. Są nieruchomości, które się ogląda. I są takie, do których po prostu chce się wejść i zostać. To mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł44,50 m² 15 056 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament premium 2 pokoje, 44,50 M2 W centrum kołobrzegu Z loggią I komórką lokatorską! Mamy do zaoferowania komfortowe i przytulne mieszkanie w centrum Kołobrzegu na ul. E.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 136 zł38,40 m² 14 040 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu. Odbiory kwiecień 2026! Wild Pearl to prawdziwa perła Kołobrzegu zlokalizowana w prestiżowym miejscu, tuż przy Marinie Solnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł100,42 m² 10 953,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania ciepłe , nasłonecznione , mieszkanie od południowo zachodniej strony , 3 sypialnie , 2 łazienki , duży living room, duży taras 38 m2 , garaż podziemny pod mieszkaniem na 2 samochody 31m2.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł38,28 m² 17 894 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Komfortowy apartament 38,28 m2 nad morzem W strefie uzdrowiskowej! Przedstawiamy wyjątkowy apartament, którego atutem poza wysokim standardem wykończenia, jest bardzo dobra lokalizacja. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł70 m² 16 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowy apartament położony zaledwie 300 m od morza - to doskonałe miejsce na twoją inwestycję! Główne atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja - dzielnica zachodnia, dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł47,67 m² 14 033,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z miejscem parkingowym na osiedlu Mazowiecka Park w śródmieściu Kołobrzegu. Lokalizacja blisko ścisłego centrum, ok.2500 metrów od plaży. Usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł47,93 m² 15 647,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament z widokiem na morze! + dodatkowo możliwość kupna miejsca postojowego w hali garażowej pod budynkiem Nasze biuro: kołobrzeg ul. Łopuskiego 40a, leszek Dąbrowski tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany, ul. Kościuszki

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

399 000 zł30,07 m² 13 269,04 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament hotelowy 30,07 m z pełną obsługą | 250 m od plaży | Kołobrzeg, ul. Kościuszki Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy apartament hotelowy na rynku wtórnym, położony w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Apartament, ul. Sułkowskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

699 000 zł27,59 m² 25 335,27 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Cena w ofercie jest kwotą netto, należy doliczyć 23% Vat przy zakupie. Kupujący nie płaci pcc. Na sprzedaż wyjątkowy apartament z widokiem na morze, w prestiżowym pięciogwiazdkowym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35,15 m² 14 196,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rewelacyjna oferta sprzedaży 2 pokojowego w pełni umeblowanego i wyposażonego apartamentu o pow. 35,15 mkw, z dużym balkonem położonym na II piętrze budynku z 2016 roku. Nasze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 574 zł38,91 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj nad morzem - 2 pokoje w sercu Kołobrzegu Wyobraź sobie poranek, kiedy wychodzisz na balkon z kawą, a miasto dopiero budzi się do życia Kilka minut spaceru dzieli Cię od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł46,58 m² 10 197,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do nabycia słoneczne mieszkanie 2-pokojowe, w stanie deweloperskim na zamkniętym osiedlu, w gotowej inwestycji Nova Baltica, przy ul. Atyleryjskiej 22a. Lokal do własnej aranżacji. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

750 000 zł43,92 m² 17 076,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nie szukaj dalej :)! Tu znajdziesz idealne miejsce na wypoczynek lub pewnej inwestycji nad samym morzem. Ten apartament w prestiżowym kompleksie Olimpic Park przy ul. Wschodniej 18a spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy najem długoterminowy apartament trzypokojowy w nowoczesnym stylu na Wyspie Solnej zlokalizowany na inwestycji "platany" przy ul. Łopuskiego 29 C w Kołobrzegu - ok 500 m od portu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł55,49 m² 13 515,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

| dwupokojowe mieszkanie, z osobną kuchnią. Komfortowe, na zamkniętym Osiedlu Bursztynowym w Kołobrzegu. Usytuowanie narożne, w budynku z windą i dużym tarasem z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł32,86 m² 13 542,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

| jednopokojowy apartament, z łazienką i aneksem kuchennym. Słoneczny od rana, z dużymi przeszkleniami od wschodniej strony w sercu dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu, ok. 400m do.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł38,21 m² 25 647,74 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

| 2 pokojowy apartament w pełni umeblowany, z zewnętrznym miejscem postojowym w cenie! W pełni urządzony i funkcjonalny lokal ze słoneczną loggią, od zachodniej strony,.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł48,87 m² 19 950,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż apartament 48m2 + garaż - prestiżowe Osiedle Polanki Aqua w Kołobrzegu. Cena brutto Z garażem! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł30,55 m² 15 057,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

| oferujemy na sprzedaż piękne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30,55 m , położone w nowoczesnym budynku z zadbaną infrastrukturą wraz z miejscem postojowym w cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł37,83 m² 14 274,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż nieduży 2 - pokojowy apartament w pełni wyposażony, o powierzchni wpisanej w księdze wieczystej wraz z pom. gospodarczym 37,83 m2. Mieszkanie środkowe, położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 055 070 zł111,06 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 111,06 m przy ul. Budowlanej w Kołobrzegu mieście, które łączy nadmorski klimat z tętniącym życiem kurortu. Tu czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł28,52 m² 14 551,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 28,52 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym i sypialni, znajdujący się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł75,40 m² 15 251,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękny i nowoczesny 3-pokojowy apartament w Kołobrzegu w budynku z 2017 roku w kompleksie apartamentowców na prestiżowym Osiedlu Polanki Park, położony jedynie 300.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł42,23 m² 16 457,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament 2 pokojowy 300 m do plaży Apartament w nowym budynku z windą w idealnej lokalizacji do plaży Zachodniej tylko 300 m, w budynku jest basen i sauna, obok restauracja.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł22,89 m² 15 683,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Twoje miejsce nad morzem pełne atrakcji! Szukasz apartamentu nad morzem, który będzie idealnym miejscem zarówno do wypoczynku, jak i inwestycji?.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

590 000 zł33,66 m² 17 528,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament 33,66 m2, 2 pokoje nad morzem blisko strefy uzdrowiskowej! Komfortowy apartament, którego głównym atutem jest bardzo dobra lokalizacja. Opis lokalizacji: apartament zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

665 000 zł55,19 m² 12 049,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

To wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż znajduje się w Kołobrzegu, przy ulicy 1 Maja. Lokalizacja jest doskonałym wyborem zarówno dla osób poszukujących spokojnego miejsca do życia, jak i dla.