dowolna

Mieszkania w nowym bloku Kołobrzeg - Oferty sprzedaży lub najmu

523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

523 ogłoszenia

630 000 zł45,19 m² 13 941,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zamknięte, monitorowane Osiedle Feniks w Kołobrzegu Mieszkanie dwu pokojowe w pełni umeblowane i wyposażone o pow. 45,19 m2, z dużym balkonem. Bardzo ładny widok z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

499 000 zł31,13 m² 16 029,55 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zainwestuj w komfort i wysoką rentowność nad morzem! Oferujemy wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament 1-pokojowy o powierzchni 31,13 m, położony w świetnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł61,04 m² 22 116,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży prestiżowego mieszkania usytuowanego w Kołobrzegu-Podczelu w samym sercu kołobrzeskiego Ekoparku. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł35,34 m² 16 100,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż atrakcyjny apartament w malowniczym Kołobrzegu, 500m do morza! w dzielnicy Podczele na ulicy Poleskiej. Ta nieruchomość oferuje 2 pokoje z pięknym, wyciszającym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

625 000 zł57 m² 10 964,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w idealnej lokalizacji. Nieruchomość usytuowana około 1 km od centrum miasta. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni łącznej 57m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł69,01 m² 13 041,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m , zlokalizowane na zamkniętym osiedlu w nowoczesnej części Kołobrzegu, z szybkim dostępem do centrum i morza. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł38 m² 15 763 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania piękny apartament z dużym tarasem - 11m/2 oraz własnym ogródkiem - trawnikiem o pow. 37m/2 Lokal znajduje się na wysokim parterze ( około 1,5 m nad ziemią ) w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł59,60 m² 14 093,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Są adresy, które kupuje się nie tylko dla metrażu, ale przede wszystkim dla stylu życia. Młyńska 10 to wyjątkowa lokalizacja w samym centrum Kołobrzegu tuż przy Parsęcie, kilka minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł41,02 m² 17 040,47 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Kołobrzegu idealne jako inwestycja lub weekendowy apartament nad morzem! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z miejscem w hali garażowej W cenie,.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł40,97 m² 14 888,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w Kołobrzegu przy ul. Wylotowej jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji nad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wydmowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 050 000 zł38 m² 27 631,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament nad morzem Tu cisza, komfort i morze spotykają się w jednym miejscu. Poranna kawa na balkonie, kiedy w tle słychać szum fal, a powietrze pachnie jodem to idealne warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł19,17 m² 16 640,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Jeśli szukasz wakacyjnego apartamentu dla siebie, który jednocześnie może generować zyski przez cały rok, to właśnie znalazłeś idealną nieruchomość. Oferuję na sprzedaż jasne i wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

999 000 zł69,90 m² 14 291,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta skierowana do inwestora, apartament o powierzchni 69,90m2 położony na nowoczesnym zamkniętym osiedlu zaledwie 600m od morza, podzielony na 2 niezależne apartamenty 2-pokojowe gotowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł27 m² 23 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu na ostatnim piętrze z tarasem w inwestycji bivalvi w samym sercu Kołobrzegu tuż przy plaży! Proponujemy Państwu zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł38,79 m² 13 121,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przyjdź i zobacz osobiście! Dzień otwarty: sobota, 16 maja 2026r. od 10:00 do 13:00 Lokalizacja tuż przy plaży gwarantuje możliwość czerpania zysków z wynajmu mieszkania wczasowiczom.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł54,27 m² 24 875,62 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Cena 1 350 000 zł to kwota netto, należy doliczyć 23% vat, brutto jest to kwota 1 660 500 zł.! lokalizacja, pierwsza linia, 10M do plaży, wachlarz udogodnień! Mamy do zaoferowania pakiet dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł30,40 m² 29 572,37 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament w cenionym obiekcie Seaside Park w Kołobrzegu Na sprzedaż komfortowy apartament w pierwszej linii zabudowy przy morzu Piętro 6/6, strona wschodnia Boczny widok na morze!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 070 zł39,90 m² 10 302,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,82 m² 11 883,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyobraź sobie poranki z kawą na dużym balkonie, zielony park zamiast ulicy i ciszę, którą naprawdę słychać. To mieszkanie zostało stworzone dla siebie bez kompromisów, z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł54,27 m² 24 875,62 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64,10 m² 12 464,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

! nowa cena! Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 64,10 m , położony w prestiżowej inwestycji "wyspa Solna" z 2018 roku. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł42,37 m² 17 677,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament w Kołobrzegu, w kompleksie apartamentowym Polanki z basenem zewnętrznym, położony jedynie 300 metrów od plaży. Wyjątkowy, nowoczesny i zadbany 2-pokojowy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł35,03 m² 19 897,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie 2-pokojowy apartament o powierzchni 35,03 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym i sypialni, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł34,84 m² 20 924,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjny apartament ok. 500 m od morza w nowo wybudowanej inwestycji perłowa przystań z 2024 roku. Gotowy produkt inwestycyjny z możliwością odliczenia podatku vat w wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł33,69 m² 15 731,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z pięknym, prywatnym ogródkiem o pow. 25 m . Położona przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł49,09 m² 15 889,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Kołobrzeg na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,09 m2, usytuowane na osiedlu Zielone Tarasy z wyjątkową lokalizacją tuż przy parku nadmorskim, zaledwie 700 m od morza i ok.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł38,41 m² 12 991,41 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Niezwykle atrakcyjny, gustownie urządzony apartament położony w czterogwiazdkowym hotelu diva spa w nadmorskiej miejscowości Kołobrzeg. Diva spa to nowoczesny i ekskluzywny hotel.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł97 m² 8 247,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe mieszkanie ( 97 m2 powierzchni użytkowej wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych ) blisko morza - Kołobrzeg ul. Okopowa. Są mieszkania "do mieszkania" i są takie , do.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

667 000 zł43 m² 15 511,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokal mieszkalny w apartamentowcu Westin House Resort Kołobrzeg spa Nowoczesny apartament w budynku z 2022 roku, położony przy ul. Koralowej idealny zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 280 zł37,20 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez podatku pcc dla kupującego. Przedsprzedaż (początek budowy) - II etapu inwestycji mieszkaniowej w Kołobrzegu. Kolejny etap pięknego, nowego osiedla, budowanego przez solidnego,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł33,69 m² 15 731,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

539 970 zł26,68 m² 20 238,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Cena netto: 439 000 zł + 23% vat (100 970), który można odliczyć! Łączna cena brutto: 539 970 zł. Wyjątkowy apartament - idealna inwestycja blisko morza I natury Lokalizacja: podczele,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Łopuskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

689 000 zł46,12 m² 14 939,29 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni łącznej 46,12 m2, położony w wyjątkowej lokalizacji - między rzeką Parsętą a Kanałem drzewnym, na osiedlu platany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Kolumba

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 521 571 zł164,20 m² 9 266,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Osiedle Kolumba w Kołobrzegu to wyjątkowa inwestycja łącząca nowoczesną architekturę, minimalizm oraz najwyższy standard wykończenia. Położone w spokojnej, zielonej okolicy, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł46,03 m² 21 703,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Piękny i nowoczesny 2-pokojowy apartament w Kołobrzegu na Osiedlu Polanki Park 300 m od plaży! Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w nowym budownictwie z 2017 roku, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł30,26 m² 28 420,36 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Seaside Park Kołobrzeg - najlepszy adres! Apartament z widokiem na morze i miejscem postojowym w cenionej inwestycji Seaside Park, położonej bezpośrednio przy Promenadzie Nadmorskiej, 50.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,16 m² 10 188,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kołobrzeg | Osiedle Europejskie ul. Helsińska 6b 32,93 m + piwnica 6,23 m | 3/3 piętro bez windy ( Rozmowy o windę odbędą się dnia 3.03.2026) | duży balkon | miejsce parkingowe To.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł42 m² 16 904,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż ładny 2 pokojowy apartament o pow. 42 m2, usytuowany na II piętrze w 4-piętrowym budynku z windą z 2022 r. Budynek Baltic Marina Residence znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł38,20 m² 13 848,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Obniżona, bardzo atrakcyjna cena! Do sprzedaży apartament w największym nadmorskim kurorcie w Kołobrzegu, w obiekcie pięciogwiazdkowym, w zachodniej części miasta. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł39,35 m² 14 205,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,35m2 położone w pobliżu Centrum Miasta. Idealna lokalizacja osiedle "nova Baltica" ulica Artyleryjska. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38,30 m² 18 250,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowy Apartament w Sercu Dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu 300 m od Plaży! Adres: ul. Kasprowicza 20b, kołobrzeg. Miejsce postojowe zewnętrzne dodatkowo płatne 100.000 zł Piętro: 4.