dowolna

Mieszkania w nowym bloku Kołobrzeg - Oferty sprzedaży lub najmu

522 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

522 ogłoszenia

599 000 zł38,44 m² 15 582,73 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w 4* hotelu Diva spa w Kołobrzegu przy ulicy Kościuszki, zaledwie kilka kroków od morza w dzielnicy uzdrowiskowej. Apartament o powierzchni 38,44.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł48,46 m² 16 095,75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę dwupokojowego apartamentu położonego na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu olympic park, w odległości zaledwie 200 m od morza i pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł31,67 m² 12 946,01 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Apartament z balkonem w pełni wyposażony, w obiekcie sanatoryjno-wypoczynkowym diva spa ****uzdrowiskowa dzielnica Kołobrzegu ul. Kościuszki Atrakcyjny, przestronny, urządzony apartament 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 926 zł42,99 m² 10 000,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

730 000 zł47,98 m² 15 214,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

| dwupokojowy apartament z widokiem na morze! W pakiecie z wyposażeniem, umeblowany: w sypialni wygodne łóżko, komoda i pojemna szafa w zabudowie na całej ścianie, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł61,24 m² 13 879,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jedna z najlepszych lokalizacji w mieście! Do sprzedaży mieszkanie w Kołobrzegu na ul. Jagiellońskiej, 3 - pokojowe, umeblowane i wyposażone o wysokim standardzie, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł57 m² 19 298,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do morza tylko 500 m2. Kołobrzeg osiedla Polanki na sprzedaż apartament 2 pok. o pow. 57 m2, położony na 1 kondygnacji z balkonem wraz z przynależną komórką oraz dużym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament wysoki standard

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

425 000 zł27,91 m² 15 228 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Komfortowy apartament studio 27,91 m2 W centrum kołobrzegu! Oferujemy na sprzedaż przytulny i komfortowy lokal mieszkalny położony na 1. piętrze w apartamentowcu z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł39,69 m² 15 721,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie blisko morza w Kołobrzegu Oferujemy przytulne,w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 39,69 m2, położone w nowoczesnym budynku w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł43,62 m² 14 786,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament o powierzchni 43,62 mkw składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, korytarza oraz dużego i słonecznego balkonu. Wykończony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł31,99 m² 17 818,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Komfortowy apartament w doskonałej lokalizacji, odległość od morza zaledwie 300m! Na sprzedaż gustownie urządzony jednopokojowy apartament o pow. 31,99 m2 z dużym balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36 m² 15 805,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo, gratulujemy doskonałego gustu. Oferta, z którą się zaraz zapoznacie niewątpliwie zaostrzy Wasz apetyt na zakup mieszkania w jednej z najpiękniejszych miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

772 358 zł40 m² 19 308,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament inwestycyjny lub dla siebie | Kasprowicza 20b/9a, kołobrzeg Powierzchnia: 40 m Cena: 950 000 zł brutto (w tym 23% vat) Cena netto: 772 358 zł Cena 850 000 zł zakupu przez osobę fizyczną.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,12 m² 13 815,06 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Diva spa 4 | 36 m na szóstym piętrze. Pełne wyposażenie, infrastruktura hotelowa, 250 metrów od plaży. Gotowy jako drugi dom lub jako inwestycja z aktywnym profilem na . Są.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł50 m² 16 780 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie - inwestycja Platany, ul. Łopuskiego, kołobrzeg Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł41,97 m² 20 467 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Diune hotel 5* | prywatny apartament | kołobrzeg Na sprzedaż komfortowy, 2-pokojowy apartament położony w prestiżowym kompleksie Diune Hotel & Resort, tuż przy samej plaży. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł45,56 m² 23 046,53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy apartament z tarasem dachowym w inwestycji Olympic Park w Kołobrzegu 200 metrów od morza Dwupokojowy apartament, idealny pod inwestycję Lokal położony na szóstym - najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35,51 m² 16 868,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Szukasz idealnego miejsca na wakacyjny odpoczynek lub pewnej inwestycji nad Bałtykiem? Prezentujemy słoneczny apartament o powierzchni 35,51 m2, położony w prestiżowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł40,21 m² 14 051,23 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w Kołobrzegu, położony na zamkniętej, prestiżowej inwestycji Perłowa Przystań z 2021 roku. To kameralne osiedle o wysokim standardzie, idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 337 159 zł72,83 m² 18 360 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny apartament z tarasem widokowym zlokalizowany w sercu kołobrzeskiej starówki. Wnętrze apartamentu zaprojektowane wg nowoczesnego designu - "boho glam".

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł57,65 m² 12 055,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cena zgodna z ofertą Dewelopera Koniecznie zapytaj o cenę! Klient nie płaci prowizji do biura! Brak podatku pcc - mieszkanie deweloperskie rs Real Estate Szczecin ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł104 m² 15 865,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 104 m, który tworzy dwa niezależne lokale mieszkalne. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym, nowoczesnym budynku Baltic.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

949 000 zł48,71 m² 19 482,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam luksusowy apartament w Kołobrzegu na osiedlu Aqua Polanki. W skład mieszkania wchodzi: piękny salon , kuchnia, łazienka z wc , balkon typu loggia, garderoba. W apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 280 000 zł77,78 m² 16 456,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament Osiedle Polanki Kołobrzeg Oferuję na sprzedaż komfortowy apartament, znajdujący się w zielonej i spokojnej, zachodniej dzielnicy Kołobrzegu na Osiedlu Polanki ul. Klonowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 656 000 zł85,88 m² 30 926,87 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

| na sprzedaż apartament na Nadmorskich Tarasach w Kołobrzegu przy ul. Towarowej. Apartament 3 pokojowy. Strefa dzienna z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka. Jest w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł50,01 m² 19 576,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na Sprzedaż nowoczesny Apartament w bliskiej odległości do morza (około 500 metrów) na zamkniętym osiedlu, z dostępem do placu zabaw i basenem. Apartament znajduje się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 900 zł34,28 m² 84,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj tam, gdzie natura spotyka luksus, westin House Ten apartament to propozycja dla osób, które szukają spokoju, komfortu i wyjątkowego miejsca do życia. Położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł56,50 m² 14 141,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż cesja praw z umowy deweloperskiej dwóch apartamentów inwestycyjnych w prestiżowym kompleksie Harmony Resort Kołobrzeg. Cesja 799 000 zł + 752 594 zł do dewelopera Kupujący nabywa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 165 zł46,84 m² 15 375 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Luksus przy Marinie. Kilka minut od morza. Drugiej takiej inwestycji w Kołobrzegu nie będzie. To moment, w którym warto wejść. Wild Pearl to projekt dla osób, które wiedzą, gdzie lokuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

499 000 zł31,13 m² 16 030 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament W obiekcie hotelowym! Lokalizacja Apartament znajduje się we wschodniej części Kołobrzegu w strefie uzdrowiskowej. Nieruchomość zlokalizowana w 4-gwiazdkowym hotelu diva.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Wschodnia

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

830 000 zł44,27 m² 18 748,59 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

| zadbany słoneczny apartament, z tarasem na wschodnio-południową stronę. Jasny, czysty, świeży. W pełni urządzony i wyposażony w sprzęt agd, pralkę, zmywarkę i dwa.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł25,16 m² 20 469 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Tylko w Nest Brokers Estate Agency Do sprzedania apartament o powierzchni 25,16 m2 zlokalizowany w uzdrowiskowej części Kołobrzegu 5 minut spacerem od plaży. Lokal w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł28,85 m² 20 762,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania nowiutki apartament typu studio z aneksem kuchennym i przestronnym 30 metrowym tarasem na 5 piętrze w samym sercu dzielnicy Uzdrowiskowej w Kołobrzegu na ul.

Szczegóły ogłoszenia

586 719 zł42,21 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2 pokojowe w dzielnicy Zachodniej - 1.500 m do plaży Mieszkanie w budynku z windą w dobrej lokalizacji w dzielnicy Zachodniej, na zamkniętym osiedlu z basenem.

Szczegóły ogłoszenia

1 197 000 zł70,55 m² 16 966,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament z tarasem dachowym i widokiem na port - Kołobrzeg Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 70,55 m2, położona na ostatnim (czwartym) piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Konopnickiej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 027 000 zł39 m² 26 333 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartamnet 39,00 m2 W strefie uzdrowiskowej kołobrzegu! Przedstawiamy komfortowy apartament w nowo powstałej inwestycji whiteblue, w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, w samym środku.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł74 m² 10 675,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - ciepłe, słoneczne, blisko morza i centrum Oferujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w nowoczesnym, zamkniętym osiedlu. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł74,62 m² 10 586,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne i jasne mieszkanie 3-pokojowe położone w Kołobrzegu przy ul. Gryfitów nr. 3 w nowoczesnej inwestycji Oaza z 2011 roku. Mieszkanie oddalone jest od.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100,94 m² 9 807,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny dwupoziomowy czteropokojowy na trzecim piętrze z przestronnym słonecznym tarasem na Osiedlu Bajkowym 2500 m - 30 minut spacerem do plaży. 2000 m - 20.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł26,81 m² 14 919,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Apartament jednopokojowy położony zaledwie 200 m od morza w czterogwiazdkowym obiekcie diva, w nadmorskiej miejscowości Kołobrzeg! Praktycznie urządzony - wszystko wliczone w cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł36,46 m² 16 319,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone w dobrej jakości sprzęt agd i rtv. Jeśli nie masz czasu na wykańczanie i urządzanie, ta oferta jest właśnie dla Ciebie otrzymujesz.