Apartament, ul. Portowa

Portowa, Kołobrzeg, zachodniopomorskie

  • 730 000 zł
  • 38 m²
  • 19 210,53 zł/m²

Zdjęcie

Jarosław Bednare...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Portowa

Portowa, Kołobrzeg, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

730 000 zł

38 m²

19 210,53 zł/m²

Apartament, ul. Portowa

Zaktualizowane: 18 maja 2026

730 000 zł 38 m² 19 210,53 zł/m²

Piętro:
3/11
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2000
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

3/11

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2000

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 730 000 zł (19 210,53 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 38 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2000
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/11, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 750 zł
  • Media: ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Angel Estate, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 317/17760/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz komfortowego mieszkania nad morzem idealnego do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania!

Najważniejsze atuty nieruchomości:
- 2 funkcjonalne pokoje
- 38 m² nowoczesnej przestrzeni
- 3 piętro w apartamentowcu
- Jasne i przytulne wnętrze gotowe do wprowadzenia
- Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum Kołobrzegu
- Zaledwie 200 metrów od plaży i morza

Mieszkanie zostało (...)

Agent

Jarosław Bednarek

791 526...

791 526 678

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

791 526...

791 526 678

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.