Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, ul. Budowlana

Budowlana, Kołobrzeg, zachodniopomorskie

  • 355 000 zł
  • 48 m²
  • 7 395,83 zł/m²

Mieszkanie, ul. Budowlana

Budowlana, Kołobrzeg, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
30 lipca 2022

355 000 zł

48 m²

7 395,83 zł/m²

Mieszkanie, ul. Budowlana

Zaktualizowane: 30 lipca 2022

355 000 zł 48 m² 7 395,83 zł/m²

Piętro:
3/10
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

3/10

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 355 000 zł (7 395,83 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 48 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   instalacje: nierozprowadzone; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/10, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia (5 m², zabudowana), piwnica 2 m²
  • Czynsz: 500 zł
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: gaz, siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 30.07.2022

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dzień dobry

Sprzedam prywatnie 2 pokojowe słoneczne mieszkanie z dużym balkonem w centrum Kołobrzegu przy ulicy Budowlanej 13 usytuowane na 3 pietrze w bloku z windą.
Mieszkanie składa się z:
- dużego pokoju z wyjściem na balkon
- pokoju
- osobnej kuchni z oknem
- łazienki
- wc

Dostępne od ręki
Ogrzewanie i woda ciepła z sieci miejskiej
Mieszkanie do remontu
Czynsz Ok 500 zł
Forma własność (...)

Kontakt

Agent

Piotr

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość