dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kołobrzeg - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

458 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

458 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Apartament 2-pokojowy, ul. Muszelkowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

735 000 zł44,60 m² 16 479,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Luksusowy Apartament 500m od plaży Gotowiec Inwestycyjny z Basenem i Spa! Szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie od pierwszego dnia? A może marzysz o własnej przystani nad.

Szczegóły ogłoszenia

781 600 zł48,85 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Północ Nieruchomości o/zgorzelec oferuje na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej części Kołobrzegu na Wyspie Solnej. Lokal o powierzchni 48,85 m został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

854 000 zł48,98 m² 17 435,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Luksus, który ma sens. Inwestycja, która ma serce. Niektóre miejsca mają w sobie coś więcej niż tylko świetną lokalizację czy nowoczesne wyposażenie. Ten apartament to właśnie jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Łopuskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

679 000 zł43,32 m² 15 674,05 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Fantastyczna nieruchomość z widokiem na rzekę Parsętę Platany, kołobrzeg Ta 2 pokojowa nieruchomość o powierzchni 43,32 m, położona na ostatnim, 8 piętrze nowoczesnego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

679 000 zł34,62 m² 19 612,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kołobrzeg port, 2 pokoje przy Latarni Morskiej. Lokalizacja, która zarabia cały rok Na sprzedaż apartament inwestycyjny położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,44 m² 11 422,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Są mieszkania, które ogląda się tylko na zdjęciach i są takie, w których od razu można wyobrazić sobie codzienność. Przy ulicy Artyleryjskiej w Kołobrzegu znajduje się 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Trzebiatowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

398 860 zł36,26 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

To nie jest mieszkanie, które jakoś się urządzi to jest przestrzeń, którą od początku tworzysz po swojemu i właśnie w tym tkwi jego największa wartość. Na sprzedaż apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

375 000 zł35 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferuję przytulne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Kołobrzegu przy ul. Grochowskiej. Lokal znajduje się na 3. piętrze zadbanego bloku (bez windy) Mieszkanie o powierzchni 35m.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł44,50 m² 15 056 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament premium 2 pokoje, 44,50 M2 W centrum kołobrzegu Z loggią I komórką lokatorską! Mamy do zaoferowania komfortowe i przytulne mieszkanie w centrum Kołobrzegu na ul. E.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 136 zł38,40 m² 14 040 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu. Odbiory kwiecień 2026! Wild Pearl to prawdziwa perła Kołobrzegu zlokalizowana w prestiżowym miejscu, tuż przy Marinie Solnej.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł32 m² 11 218,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży przytulnego apartamentu, w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu- podczele. Lokal znajduje się na czwartym, ostatnim piętrze budynku z 2000 roku. W budynku zamontowana nowa.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł38,28 m² 17 894 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Komfortowy apartament 38,28 m2 nad morzem W strefie uzdrowiskowej! Przedstawiamy wyjątkowy apartament, którego atutem poza wysokim standardem wykończenia, jest bardzo dobra lokalizacja. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł47,67 m² 14 033,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z miejscem parkingowym na osiedlu Mazowiecka Park w śródmieściu Kołobrzegu. Lokalizacja blisko ścisłego centrum, ok.2500 metrów od plaży. Usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł31,02 m² 15 473,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w kołobrzeskim porcie, 50 metrów od plaży. Usytuowane na 3 piętrze, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł43,71 m² 10 043,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Kołobrzegu przy ulicy Poleskiej. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w otoczeniu urokliwych terenów naturalnych, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł35,28 m² 15 873 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przytulne mieszkanie 2 pokoje, 35,28 m2 Z miejscem postojowym blisko morza! Mamy do zaoferowania przytulne mieszkanie w Kołobrzegu, w niedalekiej odległości od morza, parku oraz portu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł47,93 m² 15 647,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament z widokiem na morze! + dodatkowo możliwość kupna miejsca postojowego w hali garażowej pod budynkiem Nasze biuro: kołobrzeg ul. Łopuskiego 40a, leszek Dąbrowski tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł52,29 m² 10 135,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż dwupokojowe piękne i zadbane mieszkanie na IV piętrze budynku w samym centrum dzielnicy Kołobrzegu - Podczele, położone w odległości jedynie 850 m od pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł32,24 m² 16 997,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kołobrzeg | ul. Reymonta 3b | 2 pokoje | 32,24 m | balkon | prestiżowa lokalizacja przy plaży i deptaku Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne mieszkanie położone w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60,50 m² 7 933,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

| kołobrzeg - mieszkanie na sprzedaż. Na sprzedaż rozkładowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w samym centrum miasta - na urokliwej kołobrzeskiej starówce,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł41,78 m² 9 550,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Kołobrzeg | Mazowiecka 38 | 2 pokoje | Parametry nieruchomości: metraż: 41,87 m Układ: 2 pokoje Piętro: 2 Rok budowy: 1992 Parking: miejsce za bramą w cenie Czynsz: 860 zł na 4 osoby Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł39,44 m² 12 905,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie tuż przy promenadzie w Kołobrzegu! Zaledwie 200 m od morza! Mieszkanie 2 pokojowe, które świetnie sprawdzi się do indywidualnego wypoczynku oraz jako inwestycja pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

458 000 zł48,63 m² 9 418,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania w malowniczym Kołobrzegu. To doskonała okazja zarówno dla osób poszukujących własnego lokum jak.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł48,47 m² 8 665,15 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Są mieszkania, które oglądasz i są takie, w których zostajesz na dłużej przy oknie. To jest właśnie ten drugi przypadek. Na 10. piętrze, z balkonem, który otwiera przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35,15 m² 14 196,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rewelacyjna oferta sprzedaży 2 pokojowego w pełni umeblowanego i wyposażonego apartamentu o pow. 35,15 mkw, z dużym balkonem położonym na II piętrze budynku z 2016 roku. Nasze.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł37,06 m² 9 713,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe- możliwy zakup przez obcokrajowców! Główne atuty nieruchomości: - możliwość zakupu przez obcokrajowców - cicha I spokojna okolica -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 574 zł38,91 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj nad morzem - 2 pokoje w sercu Kołobrzegu Wyobraź sobie poranek, kiedy wychodzisz na balkon z kawą, a miasto dopiero budzi się do życia Kilka minut spaceru dzieli Cię od.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł46,58 m² 10 498,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do nabycia słoneczne mieszkanie 2-pokojowe, w stanie deweloperskim na zamkniętym osiedlu, w gotowej inwestycji Nova Baltica, przy ul. Atyleryjskiej 22a. Lokal do własnej aranżacji. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

750 000 zł43,92 m² 17 076,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nie szukaj dalej :)! Tu znajdziesz idealne miejsce na wypoczynek lub pewnej inwestycji nad samym morzem. Ten apartament w prestiżowym kompleksie Olimpic Park przy ul. Wschodniej 18a spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł55,49 m² 13 515,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

| dwupokojowe mieszkanie, z osobną kuchnią. Komfortowe, na zamkniętym Osiedlu Bursztynowym w Kołobrzegu. Usytuowanie narożne, w budynku z windą i dużym tarasem z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł38,21 m² 25 647,74 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

| 2 pokojowy apartament w pełni umeblowany, z zewnętrznym miejscem postojowym w cenie! W pełni urządzony i funkcjonalny lokal ze słoneczną loggią, od zachodniej strony,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47,10 m² 53,08 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| apartament w kompleksie hotelowym Polonia, 600 metrów od plaży, 100 metrów od przystani jachtowej. Lokal do wynajmu długoterminowego, minimum 12 miesięcy. Apartamentowiec Polonia, zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł37,60 m² 10 106,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

| 2 pokojowe mieszkanie z dużą oddzielną kuchnia w odnowionym bloku przy ulicy Trzebiatowskiej. Prężna wspólnota mieszkaniowa, w ostatnich latach wymieniono dach, instalacje, ocieplono.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł48,87 m² 19 950,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż apartament 48m2 + garaż - prestiżowe Osiedle Polanki Aqua w Kołobrzegu. Cena brutto Z garażem! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł37,60 m² 8 510,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku przy ulicy Grochowskiej. Mieszkanie, jednostronne, środkowe, ciepłe i słoneczne. Do lokalu przynależy piwnica. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł37,83 m² 14 274,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż nieduży 2 - pokojowy apartament w pełni wyposażony, o powierzchni wpisanej w księdze wieczystej wraz z pom. gospodarczym 37,83 m2. Mieszkanie środkowe, położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł28,52 m² 14 551,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 28,52 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym i sypialni, znajdujący się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł42,23 m² 16 457,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament 2 pokojowy 300 m do plaży Apartament w nowym budynku z windą w idealnej lokalizacji do plaży Zachodniej tylko 300 m, w budynku jest basen i sauna, obok restauracja.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

590 000 zł33,66 m² 17 528,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament 33,66 m2, 2 pokoje nad morzem blisko strefy uzdrowiskowej! Komfortowy apartament, którego głównym atutem jest bardzo dobra lokalizacja. Opis lokalizacji: apartament zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

740 000 zł48 m² 15 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament Olympic Park | 100 m od plaży | Balkon | Brak prowizji Na sprzedaż słoneczny, w pełni wyposażony apartament nad morzem, położony w prestiżowym kompleksie Olympic Park.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Apartament 2-pokojowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

825 000 zł48 m² 17 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament 48,3 m | Polanki Park | 350 m od plaży | Basen Komfortowy, w pełni wyposażony apartament położony w jednej z najbardziej cenionych inwestycji w Kołobrzegu.