dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kołobrzeg - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

458 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

458 ogłoszeń

680 000 zł71,32 m² 9 534 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne i komfortowe mieszkanie blisko morza w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu - Podczele. Duży metraż ( 71,32 m/2 ) a tylko dwa pokoje - to swoboda i przestrzeń. Bardzo duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł54,27 m² 24 875,62 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Cena 1 350 000 zł to kwota netto, należy doliczyć 23% vat, brutto jest to kwota 1 660 500 zł.! lokalizacja, pierwsza linia, 10M do plaży, wachlarz udogodnień! Mamy do zaoferowania pakiet dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł34,84 m² 20 924,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjny apartament ok. 500 m od morza w nowo wybudowanej inwestycji perłowa przystań z 2024 roku. Gotowy produkt inwestycyjny z możliwością odliczenia podatku vat w wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 280 zł37,20 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez podatku pcc dla kupującego. Przedsprzedaż (początek budowy) - II etapu inwestycji mieszkaniowej w Kołobrzegu. Kolejny etap pięknego, nowego osiedla, budowanego przez solidnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

999 000 zł46,03 m² 21 703,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Piękny i nowoczesny 2-pokojowy apartament w Kołobrzegu na Osiedlu Polanki Park 300 m od plaży! Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w nowym budownictwie z 2017 roku, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł42 m² 16 904,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż ładny 2 pokojowy apartament o pow. 42 m2, usytuowany na II piętrze w 4-piętrowym budynku z windą z 2022 r. Budynek Baltic Marina Residence znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38,30 m² 18 250,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowy Apartament w Sercu Dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu 300 m od Plaży! Adres: ul. Kasprowicza 20b, kołobrzeg. Miejsce postojowe zewnętrzne dodatkowo płatne 100.000 zł Piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł38,44 m² 15 582,73 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w 4* hotelu Diva spa w Kołobrzegu przy ulicy Kościuszki, zaledwie kilka kroków od morza w dzielnicy uzdrowiskowej. Apartament o powierzchni 38,44.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł48,46 m² 16 095,75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę dwupokojowego apartamentu położonego na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu olympic park, w odległości zaledwie 200 m od morza i pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 926 zł42,99 m² 10 000,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

772 358 zł40 m² 19 308,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament inwestycyjny lub dla siebie | Kasprowicza 20b/9a, kołobrzeg Powierzchnia: 40 m Cena: 950 000 zł brutto (w tym 23% vat) Cena netto: 772 358 zł Cena 850 000 zł zakupu przez osobę fizyczną.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł50 m² 16 780 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie - inwestycja Platany, ul. Łopuskiego, kołobrzeg Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł79,12 m² 7 570,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wyjątkowe 2 - pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w samym centrum miasta Kołobrzeg! Główne atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja - centrum miasta - położone zaledwie 800.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł45,56 m² 23 046,53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy apartament z tarasem dachowym w inwestycji Olympic Park w Kołobrzegu 200 metrów od morza Dwupokojowy apartament, idealny pod inwestycję Lokal położony na szóstym - najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

949 000 zł48,71 m² 19 482,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam luksusowy apartament w Kołobrzegu na osiedlu Aqua Polanki. W skład mieszkania wchodzi: piękny salon , kuchnia, łazienka z wc , balkon typu loggia, garderoba. W apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł56,50 m² 14 141,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż cesja praw z umowy deweloperskiej dwóch apartamentów inwestycyjnych w prestiżowym kompleksie Harmony Resort Kołobrzeg. Cesja 799 000 zł + 752 594 zł do dewelopera Kupujący nabywa.

Szczegóły ogłoszenia

389 900 zł35,60 m² 10 952,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o pow. 35,60 m2 , dwupokojowe , położone na II piętrze w budynku , w ścisłym centrum Kołobrzegu. Atuty : Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,40 m² 8 908,73 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - Kołobrzeg, przy Parsęcie Na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 48,5 m2, położone na 10. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł34 m² 12 617,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, wyremontowane, 2 -pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku przy ul. Grochowskiej w Kołobrzegu, tuż przy parku G.J.H. Dąbrowskiego. Mieszkanie o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

586 719 zł42,21 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2 pokojowe w dzielnicy Zachodniej - 1.500 m do plaży Mieszkanie w budynku z windą w dobrej lokalizacji w dzielnicy Zachodniej, na zamkniętym osiedlu z basenem.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Konopnickiej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 027 000 zł39 m² 26 333 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartamnet 39,00 m2 W strefie uzdrowiskowej kołobrzegu! Przedstawiamy komfortowy apartament w nowo powstałej inwestycji whiteblue, w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, w samym środku.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł40,86 m² 21 512,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w luksusowym kompleksie Diune Hotel***** & Resort Lokalizacja: pierwsza linia zabudowy, 20m od plaży, uzdrowiskowa część Kołobrzegu Powierzchnia: 40,86 m Piętro: 1 Balkon: tak.

Szczegóły ogłoszenia

936 000 zł58,50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie 58,50 M2 blisko morza I portu w kołobrzegu! Przedstawiamy komfortowe i gotowe do zamieszkania mieszkanie, w wyjątkowej lokalizacji, bardzo blisko morza, portu.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł49,53 m² 12 012,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe, umeblowane mieszkanie 2-pokojowe 500m od plaży, na nadmorskim osiedlu Feniks w Podczelu. Składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł35 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twoja Własna Przystań w Kołobrzegu - miejsce, w którym czas zwalnia. Czy wyobrażasz sobie poranki, w których budzisz się ze świadomością, że morze znajduje się zaledwie kilka chwil.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Lokalizacja premium serce kołobrzegudwa lokale mieszkalne w jednej kw jedna cena! Idealne pod inwestycję krótkoterminową lub długoterminowy najem! Oferujemy unikalną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł44,48 m² 10 768,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Są mieszkania, które wymagają remontu, czasu i kolejnych wydatków. A są też takie, do których można wejść od razu i po prostu zacząć nowe życie nad morzem. To właśnie jedna.

Szczegóły ogłoszenia

573 900 zł38,26 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży luksusowe mieszkanie z parkingiem w inwestycji Westin House w największym uzdrowisku i kurorcie nad morzem - Kołobrzegu. Pełna własność, wraz z częścią gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł47,66 m² 14 456,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Poranek wpada tu przez południowe okna. Na balkonie kawa smakuje trochę wolniej niż zwykle. Na dole dzieci bawią się na nowoczesnym placu zabaw, wokół dużo zieleni, cisza i ten komfort, że.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł42,09 m² 14 255,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Znajdź swoje miejsce na ziemi w Podczelu! Marzysz o spokojnym zakątku, gdzie z balkonu słychać szum fal, a wokół roztacza się zieleń i cisza? Ta nieruchomość przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł28,55 m² 13 625,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament w Kołobrzegu z basenem i spa - gotowy do wynajmu! Idealny jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy - mieszkanie już funkcjonuje w systemie Klimatyzowany apartament.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34,08 m² 16 109,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecamy Państwu 2 pokojowy apartament na osiedlu Feniks w kameralnej i ekskluzywnej dzielnicy Kołobrzegu. Do nieruchomości przynależy udział w części wspólnej - basen zewnętrzny,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł47,98 m² 15 214,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

| dwupokojowy apartament z widokiem na morze! W pakiecie z wyposażeniem, umeblowany: w sypialni wygodne łóżko, komoda i pojemna szafa w zabudowie na całej ścianie, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

590 000 zł36,82 m² 16 023,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż położonego w Kołobrzegu z widokiem na rzekę Parsętę oraz starówkę. Ten nowoczesny apartament znajduje się w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł39,62 m² 14 891,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż ofertę bardzo atrakcyjnego 2 - pokojowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 39,62 m2 z balkonem położonego na parterze , nowego budynku z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł39,57 m² 15 137,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Bałtyckiej w budynku z siłownią i dwoma saunami! Główne atuty nieruchomości: mieszkanie W spokojnej lokalizacji do plaży ok 1,3 km.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł33,84 m² 16 548,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ten atrakcyjny, w pełni umeblowany i wyposażony 2-pokojowy apartament o powierzchni 33,84 m2, z balkonem, znajduje się na IV piętrze czteropiętrowego budynku i oferuje piękny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł31,93 m² 12 496,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Kołobrzegu przy ulicy Wylotowej. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego lokum w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł38,54 m² 15 153,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przytulne w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe położone w budynku z 2020 roku przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu. Znajduje się w doskonałej lokalizacji - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł40,40 m² 11 856,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Jeśli chcesz mieszkania, w którym od razu czujesz spokój i porządek, to ta oferta jest dla Ciebie. Dostajesz jasne wnętrze, przemyślany układ, balkon i komfort ostatniego piętra bez.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł40 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kołobrzeg - 40 m2 | 1. piętro | Balkon | Po generalnym remoncie - blisko morza Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 40 m2, położone przy Alei I Armii Wojska Polskiego - jednej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij