Mieszkanie, ul. Koniecpolskiego

Koniecpolskiego, Ogrody, Kołobrzeg, zachodniopomorskie

  • 499 000 zł
  • 51,72 m²
  • 9 648,11 zł/m²

Zdjęcie

Mirosław Dąbrows...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Koniecpolskiego

Koniecpolskiego, Ogrody, Kołobrzeg, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

499 000 zł

51,72 m²

9 648,11 zł/m²

Mieszkanie, ul. Koniecpolskiego

Zaktualizowane: 13 maja 2026

499 000 zł 51,72 m² 9 648,11 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1992
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
nowe wykończone

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1992

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

nowe wykończone

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 499 000 zł (9 648,11 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 51,72 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: nowe wykończone
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1992
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia
  • Czynsz: 880 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe, z balkonem i piwnicą o powierzchni 51,72 m2 , położone na 4 piętrze budynku bez windy
Budynek IV kondygnacyjny, rok budowy lata 90-te , położony w Kołobrzegu na osiedlu Ogrody , usytuowany w atrakcyjnej jej części .

Po sąsiedzku: parking, w otoczeniu niska zabudowa budynków mieszkalnych, kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy, dyskonty spożywcze , plac zabaw dla dzieci , boiska , zewnętrzna siłownia, park nadmorski, ok. 800 m do morza. (...)

Agent

Mirosław Dąbrowski

94 353 19...

94 353 19 60

605 243 417

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mirosław Dąbrowski

94 353 19...

94 353 19 60

605 243 417

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.