dowolna

Nieruchomości Kołobrzeg - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 086 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 086 ogłoszeń

399 000 zł47,40 m² 8 417,72 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowy do wynajmu apartament 2-pokojowy 47,4 m - Kołobrzeg Podczele Na sprzedaż w pełni urządzony apartament o powierzchni 47,4 m położony w nadmorskiej części Kołobrzeg,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł56,50 m² 15 911 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż piękny, funkcjonalny i komfortowy apartament 3 pokojowy, z pełnym umeblowaniem oraz wyposażeniem. Apartament o powierzchni 56,5 m2, położony jest na 3 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł218 m² 5 504,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący położony na działce o powierzchni 1044m2 Nieruchomość położona w wyjątkowej i spokojnej okolicy, pięknie zagospodarowana w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł113,43 m² 7 749,27 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Oferta sprzedaży - mieszkanie dwupoziomowe | Kołobrzeg, ul. Helsińska Na sprzedaż - przestronne mieszkanie dwupoziomowe | Kołobrzeg, ul. Helsińska Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 430 000 zł145 m² 9 862 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Kołobrzeg oferujemy na sprzedaż ciepły i bardzo oszczędny - nowy, gotowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku. Zaletą domu jest to ze jest on energooszczędny tak jak dom pasywny. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł89,40 m² 6 487,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie, z tak zwaną duszą: 3- pokojowe o pow. 89,4 m2, położone na 2- piętrze w IV kondygnacyjnej odrestaurowanej przedwojennej kamienicy. Atrakcyjna lokalizacja na Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Są miejsca, do których przyjeżdża się na weekend. I są takie, z których po prostu nie chce się wyjeżdżać. Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 28,58 m położony.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł33,50 m² 9 402,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

[centrum] 2 pokoje przy Parku i Plaży - Dostępne dla cudzoziemców! Szukasz mieszkania w sercu miasta, które będzie świetną inwestycją lub Twoim prywatnym azylem nad morzem? Często słyszy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł33,22 m² 15 021,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż Apartament położony na prestiżowym osiedlu "polanki" w Kołobrzegu z kompleksem basenowym, sauną, salą zabaw dla dzieci oraz salą fitness. Mieszkanie znajduję się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł50,04 m² 9 372,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na 9 piętrze 11-piętrowego budynku w samym sercu Kołobrzegu, położonego w odległości jedynie 1,3 km od pięknej, szerokiej piaszczystej plaży, 2 km od molo,.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł64,14 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament usytuowany w nowym budynku na Wyspie Solnej. Doskonała lokalizacja, ekspozycje na południe- zachód. Dwa duże balkony, stan deweloperski - możliwość zamówienia wykończenia pod klucz, -.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł66,63 m² 9 455,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym i bezpiecznym osiedlu w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości: - niski czynsz 453 zł - cicha I spokojna okolica -.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł22,84 m² 15 674,26 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Twoje miejsce nad morzem pełne atrakcji! Szukasz apartamentu nad morzem, który będzie idealnym miejscem zarówno do wypoczynku, jak i inwestycji?.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł51,40 m² 6 906,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

| dwupokojowe mieszkanie, bardzo słoneczne i jasne, z balkonem i osobną kuchnią, w budynku po termomodernizacji z oknami pcv. Pokoje są duże i ustawne, obydwa.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł73,98 m² 9 056,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie II poziomowe z garażem blisko plaży i Centrum miasta Przestronne słoneczne i jasne mieszkanie 3 pokojowe w ścisłym Centrum przy jednej z głównych ulic miasta - przy.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł40,81 m² 16 663 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament z dużym zewnętrznym miejscem parkingowym na dwa samochody. Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowy apartament o pow. 40,81 m2, usytuowany na I piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł48,47 m² 15 267,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 48,47 m , położony na 3 piętrze prestiżowego kompleksu w samym sercu dzielnicy uzdrowiskowej. To lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł78 m² 16 282,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Centrum park | kołobrzeg Penthouse z dużym tarasem dachowym w centrum Kołobrzegu Na sprzedaż przestronny apartament o komfortowym układzie pomieszczeń (2 sypialnie) Najwyższe - 7 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł30,43 m² 14 131 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy apartament o pow. 30,43 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza. Apartament, położony w czterogwiazdkowym hotelu diva.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45 m² 15 533,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jeśli marzysz o zamieszkaniu nad morzem lub szukasz idealnej inwestycji wakacyjnej, ten apartament w Kołobrzegu, dzielnicy Podczele, jest dla Ciebie! Lokalizacja: apartament położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł66,04 m² 8 010,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66,04 m2, położone w doskonałej lokalizacji - zaledwie 600 metrów od morza oraz blisko centrum miasta. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł83,06 m² 7 404,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Idealne Mieszkanie dla szukających większych przestrzeni , dla rodziny z dziećmi lub osób, które potrzebują dodatkowego pomieszczenia na biuro, garderobę. 4 oddzielne pokoje, doskonały dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękne mieszkanie 2 poziomowe o powierzchni 118m2. Nieruchomość przepięknie usytuowana w zaciszu z jednocześnie bliskim dostępem do niezbędnej infrastruktury tj. market,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł49,01 m² 9 997,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nie umeblowane mieszkanie 2- pokojowe z balkonem, dwustronne, położone na I piętrze w budynku o niskiej IV piętrowej zabudowie bez windy. Atrakcyjna lokalizacja w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł64,51 m² 8 836 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Trzypokojowe mieszkanie W centrum kołobrzegu! Mamy do zaoferowania atrakcyjne, jasne i funkcjonalne mieszkanie, położone w samym sercu Kołobrzegu, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł48,50 m² 18 762,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą sprzedaży apartamentu położonego w samym sercu uzdrowiska Kołobrzeg. Apartament znajduje się w obiekcie Olimp I, który posiada strefę basenową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gotowy do prowadzenia działalności! Prezentujemy na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 70 m , idealnie przystosowany do prowadzenia nowoczesnej praktyki stomatologicznej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł250 m² 8 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w Kołobrzegu ul. Szczecińska (zieleniewo) główne atuty nieruchomości: - dom O powierzchni 250 m na dużej działce 1503 m - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

1 312 857 zł57,33 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Są miejsca, które nie muszą udowadniać prestiżu po prostu go czuć. Ten apartament w części apartamentowej Diune Hotel & Resort (standard 5)* to propozycja dla osób, które chcą mieć Bałtyk na.

Szczegóły ogłoszenia

715 900 zł34,86 m² 20 536,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy , luksusowy , dwupokojowy apartament na parterze w Kołobrzegu , położony w prestiżowej inwestycji, w pierwszej linii brzegowej naszego miasta. To połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł45,50 m² 10 967,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe po kapitalnym remoncie położone na Osiedlu Lęborskim. Nieruchomość usytuowana na parterze - w IV piętrowym budynku składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł117,54 m² 6 882,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Domy o funkcjonalnym układzie w zabudowie szeregowej w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu! Oferujemy domy szeregowe w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 100 mkw. Ta oferta stwarza.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł73,19 m² 8 061 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Lokal usługowy we wschodniej części kołobrzegu, blisko centrum! Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy znajdujący się we wschodniej części Kołobrzegu, który łączy w sobie to, co.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł52,70 m² 7 779,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie ul. Mazowiecka 38 Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Mazowieckiej 38. Lokal posiada własność spółdzielczą.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł2 356,27 m² 4 201,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 563 m²

Lokalizacja w rozwijającej się części miasta Nieruchomość położona przy ul. Sienkiewicza 12 zajmuje strategiczną pozycję w zachodniej części Kołobrzegu, w strefie intensywnie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł82 m² 8 475,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Przedstawiamy na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 82 m2, położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Kołobrzegu - Podczele, zaledwie kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

831 911 zł62,12 m² 13 392 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowe mieszkanie położone w pierwszej linii zabudowy zaledwie 70 m od plaży zlokalizowane w miejscowości Rogowo, 19 km od Kołobrzegu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł74,10 m² 13 481,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 74,10 m , usytuowane na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł38,17 m² 12 968,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Perłowa Przystań przy ulicy Sienkiewicza Główne atuty nieruchomości: cicha I spokojna lokalizacja12 minut od szerokiej, pięknej.