dowolna

Nieruchomości Kołobrzeg - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 086 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 086 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

360 000 zł30,82 m² 11 680,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne dwupoziomowe mieszkanie w centrum Kołobrzegu! Główne atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja - 5 minut od starówki - do plaży zaledwie 1000 M - możliwość zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Obozowa

Zamoście Kołobrzeg

799 000 zł72,63 m² 11 000,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Niskie koszty utrzymania nowoczesność z widokiem na oszczędność Czy to możliwe aby ogrzewanie Twojego mieszkania było prawie za darmo*? tak! Pozwoli na to magazyn energii i fotowoltaika.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Obozowa

Zamoście Kołobrzeg

849 000 zł81,08 m² 10 471,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Obozowa

Zamoście Kołobrzeg

849 000 zł81,81 m² 10 377,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:zrealizowana

o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

| oferujemy na sprzedaż piękne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30,55 m , położone w nowoczesnym budynku z zadbaną infrastrukturą wraz z miejscem postojowym w cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł37,60 m² 8 510,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku przy ulicy Grochowskiej. Mieszkanie, jednostronne, środkowe, ciepłe i słoneczne. Do lokalu przynależy piwnica. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł37,83 m² 14 274,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż nieduży 2 - pokojowy apartament w pełni wyposażony, o powierzchni wpisanej w księdze wieczystej wraz z pom. gospodarczym 37,83 m2. Mieszkanie środkowe, położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 055 070 zł111,06 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 111,06 m przy ul. Budowlanej w Kołobrzegu mieście, które łączy nadmorski klimat z tętniącym życiem kurortu. Tu czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 939 zł42,85 m² 8 726,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 598 zł33,80 m² 8 863,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 075 zł40,14 m² 9 119,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł28,52 m² 14 551,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 28,52 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym i sypialni, znajdujący się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł75,40 m² 15 251,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękny i nowoczesny 3-pokojowy apartament w Kołobrzegu w budynku z 2017 roku w kompleksie apartamentowców na prestiżowym Osiedlu Polanki Park, położony jedynie 300.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł440 m² 4 204,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Szukasz komfortowego domu nad morzem z nieograniczonymi możliwościami? Oferowana nieruchomość spełni twoje oczekiwania. To najlepsza lokalizacja w Kołobrzegu. Do sprzedania jest komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł42,23 m² 16 457,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament 2 pokojowy 300 m do plaży Apartament w nowym budynku z windą w idealnej lokalizacji do plaży Zachodniej tylko 300 m, w budynku jest basen i sauna, obok restauracja.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł136 m² 8 088,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Twój azyl w Kołobrzegu Ostatnia szansa na dom w cenie mieszkania! Szukasz miejsca, gdzie zapach morskiej bryzy łączy się ze świętym spokojem własnego ogrodu? Przy ul. Sapiehy czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł33,66 m² 17 528,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament 33,66 m2, 2 pokoje nad morzem blisko strefy uzdrowiskowej! Komfortowy apartament, którego głównym atutem jest bardzo dobra lokalizacja. Opis lokalizacji: apartament zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Kolumba

Radzikowo Kołobrzeg

1 350 000 zł169,57 m² 7 961,31 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, z własnym ogródkiem i garażem, zlokalizowany przy ul. Kolumba w Kołobrzegu. Osiedle Kolumba by Saltic to wyjątkowe osiedle 16 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Kolumba

Radzikowo Kołobrzeg

1 650 000 zł165,81 m² 9 951,15 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Kolumba

Radzikowo Kołobrzeg

1 350 000 zł169,16 m² 7 980,61 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł55,40 m² 8 826,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3-pokojowe zadbane mieszkanie na IV piętrze budynku w samym centrum miasta, położone w odległości jedynie 1,3 km od pięknej i szerokiej piaszczystej plaży! To ciekawe,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł39,25 m² 15 261,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż elegancki, świeżo wykończony apartament 2-pokojowy w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku w Kołobrzegu. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł55,50 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz ustawnego, 3-pokojowego mieszkania, ale nie chcesz przepłacać za remont zrobiony pod czyjś gust? Zależy Ci na wyciągnięciu maksimum z metrażu i szybkim dostępie do mieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł22,89 m² 15 683,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Twoje miejsce nad morzem pełne atrakcji! Szukasz apartamentu nad morzem, który będzie idealnym miejscem zarówno do wypoczynku, jak i inwestycji?.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Północ Nieruchomości o/zgorzelec oferuje na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej części Kołobrzegu na Wyspie Solnej. Lokal o powierzchni 48,85 m został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł39,20 m² 14 795,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament premium | Kołobrzeg | ul. Artyleryjska 22b Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w nowoczesnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Artyleryjskiej 22b w Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł270 m² 5 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:639 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w zachodniej części Kołobrzeg, w spokojnej i bardzo dobrze ocenianej dzielnicy Radzikowo. Oferta skierowana jest zarówno do osób.

Szczegóły ogłoszenia

994 500 zł48,60 m² 20 462,96 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Apartament znajduje się w Kołobrzegu w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu parku, portu i promenady. Plaża oddalona jest o około 500 m i można do niej wygodnie dojść.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł55,19 m² 14 042,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

To wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż znajduje się w Kołobrzegu, przy ulicy 1 Maja. Lokalizacja jest doskonałym wyborem zarówno dla osób poszukujących spokojnego miejsca do życia, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł58,60 m² 9 197,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe - możliwy zakup przez obcokrajowców! Nie szukaj dalej, oferta tylko u nas! Główne atuty nieruchomości: - możliwość zakupu przez.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47 m² 12 744,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Są mieszkania, które od pierwszego wejścia dają poczucie porządku, światła i spokoju. Przy ul. Łopuskiego w Kołobrzegu powstała przestrzeń zaprojektowana nowocześnie, ale bez chłodu -z.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł58,60 m² 9 197,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł68,79 m² 8 140,72 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Kołobrzeg ul Myśliwska. 1200 metrów do morza. Spółdzielczo - Własnościowe. Mieszkanie 3 pokojowe rozkładowe o pow. 68,79 m2. Składające się z pokoju dziennego z balkonem , 2.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54,50 m² 14 660,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Są miejsca, do których przyjeżdża się na weekend, a są takie, z których nie chce się wyjeżdżać. Ten apartament w Polanki Park łączy spokój nadmorskiego parku, bliskość plaży.

Szczegóły ogłoszenia

866 000 zł61,50 m² 14 081,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zamieszkaj kilka kroków od portu i latarni morskiej w Kołobrzegu! Są miejsca, które od pierwszego momentu dają poczucie przestrzeni, światła i wyjątkowego klimatu. Tak właśnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł76 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwa apartamenty w Kołobrzegu, o powierzchni 39 oraz 37 m2, znajdujące się w zachodniej części miasta, przy ul. Rybackiej 12. Apartamenty mieszczą się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł62 m² 9 112,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Okazja - mieszkanie W samym centrum kołobrzegu, ul. Rzeczna Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe położone w świetnej lokalizacji - w samym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł46,70 m² 8 329,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone na Osiedlu Lęborskim. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze - w IV piętrowym budynku składa się z: - pokoju dziennego z połączoną kuchnią - 2.