dowolna

Nieruchomości Kołobrzeg - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 088 ogłoszeń

910 000 zł48,50 m² 18 762,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą sprzedaży apartamentu położonego w samym sercu uzdrowiska Kołobrzeg. Apartament znajduje się w obiekcie Olimp I, który posiada strefę basenową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł125 m² 7 192 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowoczesny parterowy dom wolnostojący z dużą działką komfort, przestrzeń i funkcjonalność Na sprzedaż atrakcyjny dom parterowy o powierzchni użytkowej 100 m z garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł125 m² 7 520 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Nowoczesny parterowy dom wolnostojący z dużą działką komfort, przestrzeń i funkcjonalność Na sprzedaż atrakcyjny dom parterowy 1523 o powierzchni użytkowej 100 m z garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł125 m² 7 520 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Nowoczesny parterowy dom wolnostojący z dużą działką komfort, przestrzeń i funkcjonalność Na sprzedaż atrakcyjny dom parterowy 1525 o powierzchni użytkowej 100 m z garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

650 000 zł34,59 m² 18 792 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowy apartament o pow. 34,59 m2, usytuowany na IV piętrze w 4-piętrowym budynku apartamentowym Baltic Marina Residence przy ul. Bałtyckiej z windą 2022.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w samym sercu kołobrzeskiej Starówki! Jest to zlokalizowany w samym centrum miasta przy ratuszu i katedrze lokal handlowy o powierzchni 44,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł38,45 m² 23 381,01 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Są nieruchomości, które po prostu mają parametry Światło o poranku wpada od południowego wschodu. Balkon jest naturalnym przedłużeniem salonu i sypialni. Metraż jest dokładnie taki, jaki.

Szczegóły ogłoszenia

974 797 zł37,32 m² 26 119,96 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament z ogródkiem 200 m od plaży | bez prowizji dla kupującego Inwestycja z 2023 r. | parter | prywatny ogródek Na sprzedaż elegancki, w pełni wyposażony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

832 156 zł49,24 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego lokalu inwestycyjnego składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 795 zł35,55 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego lokalu inwestycyjnego składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 895 zł35,55 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł33,84 m² 14 745,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Apartament 1 pok. o pow. 33,84 m2, usytuowany w Kołobrzegu przy ul. Reymonta. Lokal znajduje się na III piętrze w budynku apartamentowo -handlowym, wybudowanym w 2000 roku bez windy. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

12 200 000 zł2 460 m² 4 959,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta inwestycyjna Kołobrzeg - Podczele - 40 m od morza Dwie działki w pierwszej linii brzegowej Bałtyku z obowiązującym pozwoleniem na budowę. Powierzchnia łączna działek 2460 mkw 67.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł34,82 m² 16 628,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe położone w malowniczej okolicy Kołobrzegu. Nieruchomość o powierzchni 35 m , jest w pełni wyposażona, gotowa do wprowadzenia. Główne.

Szczegóły ogłoszenia

772 358 zł40 m² 19 308,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament inwestycyjny lub dla siebie | Kasprowicza 20b/9a, kołobrzeg Powierzchnia: 40 m Cena: 950 000 zł brutto (w tym 23% vat) Cena netto: 772 358 zł Cena 850 000 zł zakupu przez osobę fizyczną.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59 m² 10 152,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Zaplecznej w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości: - świeżo po remoncie - nowa kuchnia W zabudowie -.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł68,76 m² 14 965,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Inwestycja Premium Nad Morzem: gotowy, stabilny Dochód! Apartament Hotelowy z Antresolą w Royal Tulip Sand Kołobrzeg***** Kluczowe Atuty Oferty: gotowa Inwestycja: stały, pewny dochód.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 600 zł41,35 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 984 zł43,58 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 082 zł59,86 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Atrakcyjne i słoneczne mieszkanie - 3 pokojowe o pow. ok 74 m2 zlokalizowane na I piętrze w budynku o niskiej zabudowie (bez windy) wybudowanym w 2003 roku - dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł40,92 m² 16 373,41 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas! Atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w sercu Kołobrzegu, przy ulicy Szpitalnej 10. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie komfort, nowoczesność oraz doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł314 m² 7 961,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 194 m²

Dwulokalowy dom z pięknym ogrodem, tylko 4 km od morza - Niekanin, gmina Kołobrzeg Na sprzedaż komfortowy dom dwurodzinny o powierzchni użytkowej 278 m2, każdy z lokali ma pow. użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59 m² 10 152,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł63,40 m² 9 779,18 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

NA sprzedaż komfortowe mieszkanie 1km od morza! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części Kołobrzegu - przy ul. Wschodniej zaledwie ok. 1 km od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł92 m² 7 282,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Ładne, duże mieszkanie 4-ro pokojowe usytuowane na czwartym piętrze w cztero-piętrowym budynku w samym centrum Kołobrzegu - "nowa Starówka" Budynek bardzo dobrze zarządzany - odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł34,11 m² 14 658,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kołobrzeg, ul. Plażowa 6b Jeśli szukasz miejsca nad morzem, gdzie naprawdę można odpocząć tu wszystko jest na swoim miejscu. Bliskość plaży, otoczenie lasu i spokojna okolica tworzą idealne.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,30 m² 10 152,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetnie zlokalizowane, w samym centrum Kołobrzegu mieszkanie 2- pokojowe o pow. 39,30 m2 położone na drugim piętrze budynku 3 piętrowym bez windy. Budynek stara kamienica, odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł69 m² 13 043,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowy lokal mieszkalny zaprojektowany w nowoczesnym stylu - elegancki i ponadczasowy na nowej inwestycji mazowiecka park w Kołobrzegu. o powierzchni 69 m2.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł64,83 m² 8 468,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal usługowy w sercu Kołobrzegu Mariacka Cechy: 64 m powierzchni użytkowej parter w 4-kondygnacyjnym budynku, wejście bezpośrednio z deptaka w samym centrum miasta Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł38,42 m² 14 575,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Słoneczny i nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej około 38,5 m2 położony na osiedlu zamkniętym ok.1500 m od morza. Składający się z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 572 zł62,02 m² 13 392 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowe mieszkanie położone w pierwszej linii zabudowy zaledwie 70 m od plaży zlokalizowane w miejscowości Rogowo, 19 km od Kołobrzegu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł1 244 m² 69,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka z warunkami zabudowy 1244 m2- obręb geodezyjny Gościno. Usytuowanie działki i warunki pozwalają na pełną swobodę w projektowaniu przestrzeni według.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 490 000 zł815 m² 8 293,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 392 m²

Podana cena jest ceną netto, cena brutto to 6.752.700,- Hotel Apartamentowiec na Sprzedaż w trakcie wykończenia. 24 Pokoje nad Morzem, idealny pomysł na Biznes. Mam do zaoferowania Hotel na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł37,40 m² 14 438,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Cisza, spokój, zieleń, 500m do plaży i pełny wachlarz udogodnień na osiedlu zamkniętym. A to wszystko dostaniesz w ofercie mieszkania na sprzedaż w malowniczym Kołobrzegu,.

Szczegóły ogłoszenia

457 000 zł32 m² 14 281,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie po kapitalnym remoncie w centrum Kołobrzegu - 465 000 zł Kołobrzeg, ul. Grochowska Powierzchnia: 32 m2 Księga wieczysta bez obciążeń Szukasz mieszkania nad morzem, które.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł66,49 m² 11 279,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym i nowoczesnym osiedlu cztery pory roku! Idealne dla rodzin z dziećmi, jak i osób szukających spokoju i komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30,33 m² 13 155,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni użytkowej około 30,3 m2 położone W Centrum miasta ok.10 minut spacerkiem do morza. Składające się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł26 m² 11 346,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu lokal użytkowy w Kołobrzegu. Idealny pod biuro, salon kosmetyczny, studio tatuażu. zaledwie 500m od morza, przy dworcu niski czynsz - zaledwie 190zł lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł51,32 m² 12 275,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,40 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku z windą przy ul. Mazowiecka 28. Lokal charakteryzuje się przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł89,64 m² 12 159,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane w sercu Kołobrzegu - przy Placu Ratuszowym. Nieruchomość o powierzchni 89,64 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł20,62 m² 19 350,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż | Apartament inwestycyjny 20,62 m2 | Kołobrzeg | 1000 m od morza Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament jednopokojowy z balkonem, zlokalizowany w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł231 m² 2 813,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjna nieruchomość w Kołobrzegu: - około 1,2 km od morza, - idealna pod inwestycję usługowo - mieszkaniową, - położona w dobrze skomunikowanej lokalizacji. Nieruchomość obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,98 m² 7 391,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż duże mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Artyleryjskiej w odnowionej kamienicy! Główne atuty nieruchomości: miejsce postojowe dla mieszkańcow przy budynkumieszkanie W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł44,98 m² 10 404,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal usługowy 44,98m2 na każdą działalność przy ul. Jagiellońskiej, w pasażu usługowo-handlowym Pasat w Kołobrzegu. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł62,79 m² 15 767 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 62,79 m2, 3 pokoje Z balkonem W centrum kołobrzegu! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji, w samym centrum Kołobrzegu, w nowopowstałym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Piękne, ponad 80-metrowe 3-pokojowe mieszkanie w stylowym budynku na kołobrzeskiej 'nowej starówce' Stylowe i wyjątkowo przestrzenne mieszkanie z balkonem w ścisłym centrum.