Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kołobrzeg Osiedle Zieleniewo

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

399 000 zł66,30 m² 6 018,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko 6018 zl za m2 - najtaniej ma rynku kolobrzeskim! Mieszkanie składa sie z: - 3 pokoi, - osobnej kuchni, - łazienki, - osobnego wc, - przedpokoju, - balkonu, - do mieszkania przynalezy piwnica 13,23m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, Wycieczkowa

Zieleniewo Kołobrzeg

970 000 zł95 m² 10 210,53 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferta dotyczy 4-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 93 m2, mieszczącego się w inwestycji Osiedle Nad Doliną w Kołobrzegu, w dzielnicy Zieleniewo. Parter 93.23.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, Wycieczkowa

Zieleniewo Kołobrzeg

970 000 zł95 m² 10 210,53 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, Wycieczkowa

Zieleniewo Kołobrzeg

1 190 000 zł126,84 m² 9 381,90 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferta dotyczy 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 127 m2, mieszczącego się w inwestycji Osiedle Nad Doliną w Kołobrzegu, w dzielnicy Zieleniewo. Parter 57.38.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

469 000 zł1 079 m² 434,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaz działka budowlana w Zieleniewie na ulicy Stokrotki. Działka usytuowana w sąsiedztwie domków jednorodzinnych w pobliżu sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

630 400 zł1 576 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Zieleniewie na ulicy Stokrotki. Działka w sąsiedztwie domków jednorodzinnych w pobliżu sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł37,06 m² 9 713,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe- możliwy zakup przez obcokrajowców! Główne atuty nieruchomości: - możliwość zakupu przez obcokrajowców - cicha I spokojna okolica -.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł725,48 m² 121,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna pod Kołobrzegiem Działka rolno - rekreacyjna o pow. 725 m2 zlokalizowana w cichej i spokojnej miejscowości - Zieleniewo. Do Kołobrzegu tylko 2 km, dojazd do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 099 000 zł250 m² 8 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w Kołobrzegu ul. Szczecińska (zieleniewo) główne atuty nieruchomości: - dom O powierzchni 250 m na dużej działce 1503 m - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł1 201 m² 578,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Nieruchomość znajduje się na pograniczu Kołobrzegu i Zieleniewa u zbiegu ulicy Brzoskwiniowej i Witosa (administracyjnie jest to Zieleniewo gmina Kołobrzeg). Wzdłuż działki przebiegają.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł37,06 m² 9 713,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł724 m² 302,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną położoną w malowniczej miejscowości Zieleniewo, w gminie Kołobrzeg, przy ulicy Szczecińskiej. To wyjątkowe miejsce, idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

563 040 zł2 346 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę znajdującą się w kompleksie 8 działek, położoną w okolicy Kołobrzegu w miejscowości Zieleniewo. Nieruchomość o powierzchni 2346 m2. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie położone w Zieleniewie przy ul. Malinowej na Osiedlu Zacisze, na II piętrze w budynku II piętrowym bez windy. Powierzchnia 90,96m2 mierzona bez skosów. Osiedle Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

725 280 zł3 022 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę siedliskową znajdującą się w kompleksie 6 działek, położoną w okolicy Kołobrzegu w miejscowości Zieleniewo. Nieruchomość o powierzchni 3022 m2.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod Kołobrzegiem w Zieleniewie Działka pod zabudowę domu jednorodzinnego, zabudowy zagrodowej, agroturystyki, działka o pow. 3.000 m2 Według planu zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

417 600 zł1 740 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę znajdującą się w kompleksie 6 działek, położoną w okolicy Kołobrzegu w miejscowości Zieleniewo. Nieruchomość o powierzchni 1740 m2. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

738 480 zł3 077 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę siedliskową znajdującą się w kompleksie 6 działek, położoną w okolicy Kołobrzegu w miejscowości Zieleniewo. Nieruchomość o powierzchni 3077 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł250 m² 8 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kołobrzeg

Zieleniewo,Kołobrzeg

492 000 zł1 232 m² 399,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży to cena 400 000 netto + 23%vat oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej Z projektem, pełną dokumentacją I pozwoleniem na budowę, dla dwóch budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kołobrzeg

Zieleniewo,Kołobrzeg

1 200 000 zł1 817 m² 660 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana W kołobrzegu 1800 m2 Z gotowym projektem domu! Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną położoną w Zieleniewie w gminie Kołobrzeg, w odległości 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kołobrzeg

Zieleniewo,Kołobrzeg

489 000 zł52 m² 9 484,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż piękne, ciche, ciepłe mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni użytkowej 51,56m2 z dużym ogrodem i parkingiem. Nieruchomość położona na zacisznym, spokojnym osiedlu Zieleniewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kołobrzeg

Zieleniewo,Kołobrzeg

580 000 zł77 m² 7 511,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 4-pokojowe słoneczne mieszkanie o pow. 77,21 m2 na parterze w dwupiętrowym budynku w Kołobrzegu 4 km od plaży! To zadbane mieszkanie po remoncie posiada duży, słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Zieleniewo,Kołobrzeg

880 000 zł104 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Luksusowe, zamknięte osiedle domków jednorodzinnych W zabudowie bliźniaczej kołobrzeg-zieleniewo! jesli cenisz sobie bezpieczeństwo, komfort, ciszę I spokój A jednoczenie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Kołobrzeg

Zieleniewo,Kołobrzeg

749 000 zł68 m² 11 001,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przestronne mieszkanie w Zieleniewie - komfort i cisza tuż obok Kołobrzegu Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę nieruchomości położonej w cichej, zielonej części Zieleniewa - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kołobrzeg

Zieleniewo,Kołobrzeg

749 000 zł68 m² 11 001,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różana

Zieleniewo,Kołobrzeg

515 000 zł58 m² 8 832,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3 pokojowe mieszkanie, o pow. 58,31 m2 w zieleniewie (gm. Kołobrzeg) Mieszkanie dwustronne, położone na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym. Zlokalizowane blisko Kołobrzegu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zieleniewo,Kołobrzeg

499 000 zł73 m² 6 867,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 4-pokojowe słoneczne mieszkanie o pow. 72,66 m2 na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku w Kołobrzegu sprzedawane jest z ogródkiem znajdującym się blisko domu o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Zieleniewo,Kołobrzeg

2 650 zł62 m² 42,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym na Osiedlu Witosa w Zieleniewie/k.Kołobrzegu. Mieszkanie jest częsciowo umeblowane. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Kołobrzeg

Zieleniewo,Kołobrzeg

89 000 zł16 m² 5 727 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Tylko u nas! Garaż położony w Zieleniewie przy ul. Szczecińskiej 24 o powierzchni 15,54m2. Wykonana antresola zapewnia dodatkową powierzchnię do przechowywania. Założona księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kołobrzeg

Zieleniewo,Kołobrzeg

830 000 zł99 m² 8 353,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesna Inwestycja w Kołobrzegu - Zieleniewo Twój Wymarzony Dom Oferta dotyczy jednego segmentu budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej: powierzchnia użytkowa: ok. 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kołobrzeg

Zieleniewo,Kołobrzeg

775 000 zł95 m² 8 134,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Elegancja i nowoczesność! Przestronność: z ponad 95 metrami kwadratowymi powierzchni, to mieszkanie oferuje dużo przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Salon, trzy sypialnie, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kołobrzeg

Zieleniewo,Kołobrzeg

425 000 zł60 m² 7 128,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3-pokojowe słoneczne mieszkanie o pow. 59,62 m2 w Kołobrzegu 4 km od plaży! Słoneczne, zadbane mieszkanie o pow. 59,62 m2 z balkonem na 2 (ostatnim) piętrze budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malinowa

Zieleniewo,Kołobrzeg

479 000 zł47 m² 10 268 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe położone w Zieleniewie na Osiedlu Zacisze, na II piętrze w budynku III piętrowym bez windy. Osiedle zostało realizowane przez lokalnego dewelopera firmę trak-bud.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kołobrzeg

Zieleniewo,Kołobrzeg

835 000 zł95 m² 8 764,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Cena do rozsądnej negocjacji Elegancja i nowoczesność! Przestronność: z ponad 95 metrami kwadratowymi powierzchni, to mieszkanie oferuje dużo przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Zieleniewo,Kołobrzeg

259 000 zł29 m² 9 056 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 28,60 m2 zlokalizowane w Zieleniewie na spokojnym podmiejskim osiedlu - ul. Rycerska gm. Kołobrzeg - 3 km do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kołobrzeg

Zieleniewo,Kołobrzeg

785 000 zł74 m² 10 619,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Luksusowe mieszkanie Z ogródkiem W kołobrzegu - osiedle zacisze Elegancja i styl glamour Przestronność: z ponad 73 metrami kwadratowymi powierzchni, to mieszkanie oferuje dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Zieleniewo,Kołobrzeg

620 000 zł90 m² 6 887 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

OS.ZACISZE/ ZIELENIEWO/ KOŁOBRZEG Dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w wybudowanym budynku w technologii drewnianej z 2008r. budowy.Windy brak. Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zieleniewo

Zieleniewo,Kołobrzeg

285 000 zł35 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na osiedlu domków w stylu kanadyjskim w Zieleniewie Przestronne mieszkanie 1 pokojowe zlokalizowane na I piętrze na osiedlu domów wielorodzinnych w stylu kanadyjskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zieleniewo

Zieleniewo,Kołobrzeg

1 050 000 zł121 m² 8 677,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Zieleniewo/kołobrzeg: na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 121 m2 na działce o pow. 1106 m2. Dom został wybudowany w 2002 roku i ocieplony został wełną i styropianem, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zieleniewo

Zieleniewo,Kołobrzeg

525 000 zł52 m² 10 162,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 51,66 m2 usytuowane na parterze w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość położona w cichym zakątku Zieleniewa, 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zieleniewo,Kołobrzeg

330 000 zł38 m² 8 648 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja* Oferujemy na sprzedaż w pełni umeblowany, gotowy do zamieszkania 2 pokojowy lokal mieszkalny z tarasem o powierzchni użytkowej 38,16 m2 położony na parterze dwupiętrowego.