dowolna

Lokale użytkowe Kołobrzeg – na sprzedaż i na wynajem w Kołobrzegu

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

1 100 000 zł352 m² 3 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Portowa 14 to ścisłe serce strefy portowo-turystycznej Kołobrzegu. Kilka minut spacerem do morza, molo, latarni i Parku Nadmorskiego. Wokół apartamenty na wynajem, hotele, pensjonaty.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy klimatyzowany Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

4 490 000 zł530 m² 8 471,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

City invest prezentuje do sprzedaży budynek mieszkalno-pensjonatowy w centrum Kołobrzegu. Budynek zaadaptowany pod pensjonat turystyczny z 14 -stoma pokojami dwu i więcej osobowymi ,może.

Szczegóły ogłoszenia

94,12 zł/m²17 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Kołobrzeg centrum ul. Łopuskiego do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 17 m2 położony poniżej poziomu chodnika Lokal nadaje się na biuro, ubezpieczenia, mały sklep i składa się z : - 1.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł70,81 m² 12 568,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gotowy do prowadzenia działalności! Prezentujemy na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 70 m , idealnie przystosowany do prowadzenia nowoczesnej praktyki stomatologicznej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

590 000 zł73,19 m² 8 061 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Lokal usługowy we wschodniej części kołobrzegu, blisko centrum! Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy znajdujący się we wschodniej części Kołobrzegu, który łączy w sobie to, co.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł620 m² 13 709,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o łącznej powierzchni 620,11 m2 zlokalizowany w ścisłym centrum Kołobrzegu przy ulicy Waryńskiego. W lokalu prowadzony jest sklep delikatesy groszek. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł16,30 m² 6 073,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż garaż w hali garażowej w budynku przy ul. Wielkopolskiej w Kołobrzegu! Garaż w hali garażowej przy ul. Wielkopolskiej w Kołobrzegu o powierzchni 16,30 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł74,35 m² 7 383,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość znajduje się w ciągu lokali hanldowo-usługowo z bezpośrednim wejściem z chodnika. Przed lokalem znajduje się duża ilość ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

64,47 zł/m²76 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Lokal znajduje się w samym centrum Kołobrzegu , usytuowany na pierwszym piętrze. Lokal bardzo widny i przestronny, - przestrzeń podzielona dużymi taflami szkła - drzwi szklane przesuwne, - 4.

Szczegóły ogłoszenia

68,27 zł/m²58,59 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Kołobrzeg ścisła starówka - na wynajem lokal użytkowy o pow. 58,59 m2 z wejściem po kilku stopniach, który usytuowany jest przy ruchliwym deptaku. W pobliżu lokalu znajdują się inne.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł34,76 m² 13 808,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy położony na parterze budynku wielorodzinnego, w centrum miasta przy ul. Łopuskiego. Przed budynkiem parking na kilka miejsc. Lokal nadaje się na działalność biurową, usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Dubois

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

780 000 zł78,20 m² 9 974 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Uwaga: cena może być rozłożona na raty: - 500 000,- przy zakupie a reszta w ratach przez 10lat Lokal znajduje się w samym centrum Kołobrzegu , usytuowany na pierwszym piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

114 zł/m²20,10 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Rezerwacja Do wynajęcia lokal użytkowy w Kołobrzegu o pow. 20,10 m2 przy ul. Wojska Polskiego vis a vis sklepu Biedronka. Wejście do lokalu znajduje się bezpośrednio przy chodniku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z tarasem, ul. Portowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

1 190 000 zł79 m² 15 000,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

To nie jest zwykły lokal użytkowy. To adres, który buduje rozpoznawalność, przyciąga ruch i generuje wartość od pierwszego dnia. Na sprzedaż 79.33 m funkcjonalnej przestrzeni komercyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Bogusława X

Lęborskie,Kołobrzeg

74 zł/m²92 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

DO wynajęcia lokal usługowy W centrum kołobrzegu. Oferujemy do wynajęcia lokal handlowy o łącznej powierzchni 91,65 m. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji przy ul Bogusława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bałtycka

Zachodnia,Kołobrzeg

115 000 zł19 m² 6 153,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż miejsce parkingowe z komórką lokatorską Osiedle Bursztynowe, kołobrzeg Oferuję na sprzedaż wygodne miejsce parkingowe o powierzchni 14,50 m wraz z komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Portowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

1 299 000 zł79 m² 16 374,60 zł/m²

 

 

 

Solne Zdroje,Kołobrzeg

63,03 zł/m²79 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta - 5 000zł wynajem za miesiac + czynsz Lokal, który pracuje na Twój biznes od pierwszego dnia. To nie jest kolejna przypadkowa przestrzeń handlowa. To rozpoznawalny adres w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Solne Zdroje,Kołobrzeg

8 500 000 zł620 m² 13 709,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa cena - funkcjonujący biznes na sprzedaż cena do negocjacji! Do sprzedaży lokal handlowy o powierzchni całkowitej 620 m2 (powierzchnia użytkowa 511 m2). Cena sprzedaży wynosi 8,500,000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

91,85 zł/m²109 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal 108 m z ogródkiem West Park zachodnia część miasta Cena: 10 000 zł netto + 23% vat Szukasz przestrzeni, która nie ogranicza, ale daje możliwości? Prezentujemy wyjątkowy lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z tarasem, ul. Mariacka

Śródmieście,Kołobrzeg

549 000 zł65 m² 8 468,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy w sercu Kołobrzegu Mariacka Cechy: 64 m powierzchni użytkowej parter w 4-kondygnacyjnym budynku, wejście bezpośrednio z deptaka w samym centrum miasta Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z tarasem, ul. Portowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

63,03 zł/m²79 m² 5 000 zł

 

 

 

Śródmieście,Kołobrzeg

469 000 zł43 m² 10 836,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy lokal inwestycyjny w sercu Kołobrzegu Armii Krajowej 20C/2 Szukasz bezpiecznej inwestycji z gwarantowanym najmem? A może miejsca, które od razu możesz wykorzystać pod własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

100 zł/m²100 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem lokalu gastronomicznego sezon letni 2026 Do wynajęcia w pełni wyposażony lokal gastronomiczny na sezon letni 2026 (czerwiec sierpień), zlokalizowany w miejscowości Grzybowo k.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z tarasem, ul. Portowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

1 299 000 zł79 m² 16 374,60 zł/m²

 

 

 

Zamoście,Kołobrzeg

1 590 000 zł198 m² 8 010,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 198,5 m , zlokalizowanego w centrum Kołobrzegu, przy ulicy Podporucznika Edmunda Łopuskiego. Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Solne Zdroje,Kołobrzeg

1 100 000 zł352 m² 3 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Śródmieście,Kołobrzeg

259 000 zł34 m² 7 651,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

R e Z E R W A C J A! Na sprzedaż nieruchomość w centrum Kołobrzegu w zabytkowej kamienicy! Jest to zlokalizowany w pobliżu ratusza lokal użytkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mazowiecka

Zamoście,Kołobrzeg

48,75 zł/m²160 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy na wynajem | Kołobrzeg, ul. Mazowiecka 4 Na wynajem oferujemy lokal handlowo-usługowy położony w samym sercu osiedla mieszkaniowego w Kołobrzegu (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chodkiewicza

Ogrody,Kołobrzeg

590 000 zł73 m² 8 082,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal pod gabinet lekarski, biuro notarialne, studio kosmetyczne lub fryzjerskie, żabkę. Lokal handlowo-usługowy, położony w spokojnej części miasta, zaledwie 50m od nowo wybudowanej stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Konopnickiej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 500 502 zł152 m² 9 840 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal W samym centrum parku nadmorskiego W kołobrzegu! Przedstawiamy na sprzedaż lokal, położony w wyjątkowo atrakcyjnej części Kołobrzegu, w strefie uzdrowiskowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kołobrzeg

Podczele,Kołobrzeg

499 000 zł26 m² 19 104,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Luksus w sercu natury Kołobrzeg -podczele Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentów wakacyjnych. To miejsce, gdzie kameralny charakter łączy się z bogatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Solne Zdroje,Kołobrzeg

11,36 zł/m²352 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

948 970 zł96 m² 9 840 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

2 075 607 zł109 m² 19 065 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal 108 m z ogródkiem West Park zachodnia część miasta Cena sprzedaży: 1 687 485 zł netto + 23% vat (15 500 zł netto/m ) Prezentujemy wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 108 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Waryńskiego

Ogrody,Kołobrzeg

34,95 zł/m²658 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Unikalna oferta najmu dochodowego lokalu handlowego o imponującej powierzchni 658 m2 w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Kołobrzegu przy ul. Waryńskiego 2. Powierzchnia: 658 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Portowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

1 100 000 zł352 m² 3 124,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:tak

Świetna lokalizacja przy ul. Portowej 14, blisko portu, blisko morza, parku nadmorskiego, latarni i molo! Do sprzedaży duży lokal użytkowy 352 m2 z możliwością prowadzenia różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Łopuskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

115,07 zł/m²78 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Oferujemy Państwu na wynajem lokal handlowo - usługowy z dużym potencjałem o powierzchni 78,21 m2 z możliwością prowadzenia różnych działalności: np. fryzjerskich, kosmetycznych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Bogusława X

Lęborskie,Kołobrzeg

71 zł/m²35 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

DO wynajęcia lokal usługowy W centrum kołobrzegu. Oferujemy do wynajęcia lokal handlowy o łącznej powierzchni 35,14 m2. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji przy ul Bogusława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kołobrzeg

Lęborskie,Kołobrzeg

25 zł/m²200 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnie magazynowo-produkcyjne w Witkowicach Oferujemy do wynajmu przestronne i funkcjonalne hale o metrażach 800 m, 300 m oraz 200 m. Każda z nich stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Kołobrzeg

Lęborskie,Kołobrzeg

25 zł/m²300 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnie magazynowo-produkcyjne Witkowice Oferujemy do wynajmu przestronne i funkcjonalne hale o metrażach 800 m, 300 m oraz 200 m. Każda z nich stanowi niezależne,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij