dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kołobrzeg - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

460 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

460 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Ogrody,Kołobrzeg

840 000 zł45 m² 18 596,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przy zakupie tego mieszkania nie płacisz pcc. Cena w ofercie jest kwotą brutto (zawiera 8%vat). Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe 45,17 m2, na 3 piętrze, w budynku 3 piętrowym, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Helsińska

Zamoście,Kołobrzeg

475 000 zł50 m² 9 405,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie na parterze, idealnie położone w sercu Kołobrzegu, przy ulicy Helsińskiej 4. To wyjątkowa okazja na rynku wtórnym, nieruchomość z podstawowym standardem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

474 894 zł38 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Są mieszkania, które znikają w pierwszej kolejności. Parter z prywatnym ogródkiem to zawsze najbardziej pożądany wariant, a teraz pojawia się ostatnia taka okazja w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

579 000 zł52 m² 11 151,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Welle apartments to inwestycja położona w Grzybowie przy ul. Wąskiej (oddalona zaledwie 950 metrów od plaży i tylko 3 km od Kołobrzegu). To miejsce jest już gotowe i jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Artyleryjska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

529 000 zł41 m² 12 896,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2 pokojowe z miejscem parkingowym na osiedlu Jarzębiny Czerwonej. Lokal o powierzchni 41,02m2 nie wymaga nakładów finansowych, położony jest na parterze III piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Solne Zdroje,Kołobrzeg

699 000 zł38 m² 18 250,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowy Apartament w Sercu Dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu 300 m od Plaży! Adres: ul. Kasprowicza 20b, kołobrzeg. Miejsce postojowe zewnętrzne dodatkowo płatne 100.000 zł Piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bałtycka

Zachodnia,Kołobrzeg

500 000 zł33 m² 15 001,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 33,33 m , zlokalizowane w jednej z najlepszych części Kołobrzegu przy ul. Bałtyckiej. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Armii Wojska Polskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

530 000 zł41 m² 12 783 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie Z dużym tarasem oraz widokiem na port I panoramę kołobrzegu! Mamy do zaoferowania mieszkanie usytuowane na piątym piętrze w pięciopiętrowym bloku, w niedużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koniecpolskiego

Ogrody,Kołobrzeg

469 000 zł56 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na drugim piętrze w odnowionym bloku w spokojnej części Kołobrzegu przy ulicy Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

1 227 003 zł77 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

West Park tu zaczyna się Twoja codzienność nad morzem Wyobraź sobie poranek. Otwierasz okno, a do środka wpada świeże, słone morskie powietrze. Słyszysz fale. Czujesz spokój. I wiesz, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Artyleryjska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

510 000 zł37 m² 13 750,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja* Oferujemy na sprzedaż apartament 2 pokojowy na nowoczesnym osiedlu z zewnętrznym miejscem parkingowym lokal mieszkalny dwupokojowy o powierzchni użytkowej 37,09 m2 usytuowany na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bałtycka

Zachodnia,Kołobrzeg

470 000 zł35 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż apartament nad morzem w Kołobrzegu ul. Bałtycka bez prowizji kupujący nie płaci podatku pcc 2% lokal mieszkalny urządzony w nowoczesnym stylu, gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wiedeńska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

508 000 zł31 m² 16 387,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania, zlokalizowanego w nowoczesnym apartamentowcu przy ulicy Wiedeńskiej w Kołobrzegu. Standard wykończenia i rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 800 zł55 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 55,14 m, 2 pokoje, blisko centrum kołobrzegu oraz strefy uzdrowiskowej! Przedstawiamy mieszkanie, którego głównym atutem jest bardzo dobra lokalizacja. Opis lokalizacji: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

355 000 zł35 m² 10 059,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Okazja! - 2 pokoje, wysoki parter, centrum Kołobrzegu - ul. Dworcowa. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,29 m2, położone na parterze w atrakcyjnej i doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bałtycka

Zachodnia,Kołobrzeg

569 999 zł43 m² 13 274 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 42,94m2, dwa pokoje, blisko morza I centrum kołobrzegu! Mamy do zaoferowania słoneczne mieszkanie w Kołobrzegu w niedalekiej odległości od morza, parku oraz portu rybackiego czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Lęborskie,Kołobrzeg

349 000 zł37 m² 9 407,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zakupu mieszkania w doskonałej lokalizacji, w bardzo dobrej cenie. Ciepłe, wygodne, ustawne mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze przy ul. Grochowskiej 7C w Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Lęborskie,Kołobrzeg

319 000 zł37 m² 8 621,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zakupu mieszkania w doskonałej lokalizacji, w bardzo dobrej cenie. Ciepłe, wygodne, ustawne mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze przy ul. Grochowskiej 1e w Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Lęborskie,Kołobrzeg

2 500 zł34 m² 74,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę najmu świetnej nieruchomości zaledwie 600 m od morza, bądź pierwszym najemcą! 600m, tyle dzieli od morza nasz nowy apartament, położony na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Zamoście,Kołobrzeg

609 000 zł58 m² 10 480,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na wysokim parterze 3-piętrowego budynku z 2012 roku, położone w odległości jedynie 2 km od Parku Nadmorskiego przy pięknej, szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Ogrody,Kołobrzeg

565 000 zł49 m² 11 601,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam mieszkanie,balkon z widokiem na osiedle od poł.wsch.strony.Cicha i spokojna okolica z dala od jezdni.Do morza 20 min.spacerkiem przez park nadmorski.Miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Ogrody,Kołobrzeg

2 400 zł41 m² 58,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 40,72 m na I piętrze, położone na nowoczesnym osiedlu w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Paryska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

499 000 zł49 m² 10 150,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie położone w Kołobrzegu przy ul. Paryskiej, w kameralnej i spokojnej okolicy. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Solne Zdroje,Kołobrzeg

699 000 zł38 m² 18 170 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie idealne pod inwestycję w atrakcyjnej lokalizacji w Kołobrzegu! Główne atuty nieruchomości: atrakcyjna turystycznie okolica Widok na park Sklepy i restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Artyleryjska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

469 000 zł41 m² 11 563,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2 pokojowe z miejscem parkingowym na osiedlu Jarzębiny Czerwonej. Lokal o powierzchni 40,56m2 nie wymaga nakładów finansowych, położony jest na I piętrze III piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paryska

Zamoście,Kołobrzeg

399 900 zł39 m² 10 196,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie zlokalizowane w Kołobrzegu przy ulicy Paryskiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania w spokojnej okolicy z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

381 672 zł39 m² 9 716,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja! 381 672 zł Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

399 000 zł44 m² 9 074,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe dwustronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Kołobrzegu. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca do życia w nadmorskim kurorcie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Zachodnia,Kołobrzeg

2 500 zł36 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem długoterminowy dwupokojowy lokal mieszkalny osiedle navigator w Kołobrzegu 800 m - 15 minut spacerem do plaży 1200 m - 20 minut do centrum kołobrzeskiej Starówki. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 100 zł34 m² 62,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje na wynajem 2- pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu przy ulicy 1 Maja. Główne atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja - dostępne od zaraz - niski czynsz - W pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja św. Jana Pawła II

Śródmieście,Kołobrzeg

2 100 zł50 m² 41,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania w sercu Kołobrzegu! Lokalizacja: centrum Kołobrzegu Powierzchnia: 50,5 m Pokoje: 2 Kuchnia: osobna Łazienka: tak Balkon: tak, z widokiem na zieleń Czynsz: 970 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Śródmieście,Kołobrzeg

463 000 zł47 m² 9 895,28 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Wyjątkowy 2-pokojowy duży apartament z balkonem i garderobą na 6 piętrze apartamentowca w Kołobrzegu Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w ścisłym centrum Kołobrzegu o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybacka

Zachodnia,Kołobrzeg

570 000 zł38 m² 14 886,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja rezerwacja rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Rybackiej na zamkniętym osiedlu z prywatnym miejscem postojowym w cenie. Główne atuty nieruchomości:miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koniecpolskiego

Ogrody,Kołobrzeg

465 000 zł56 m² 8 339,31 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość nabycia przez osoby Z ukrauny przestronne mieszkanie 2-pokojowe W zielonej dzielnicy - ogrody - 15 minut od morza W kołobrzegu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kołobrzeg

Lęborskie,Kołobrzeg

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przytulne, słoneczne 2- pokojowe mieszkanie na Grochowskiej w Kołobrzegu Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2, położone na czwartym piętrze ( w planach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Portowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

790 000 zł50 m² 15 721,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą o apartamentu położonego w najlepszej lokalizacji Kołobrzegu - przy ulicy Portowej 28. * powierzchnia: 50,25 m * Piętro: 4 (nowoczesna winda) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lęborskie,Kołobrzeg

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe na wynajem w centrum Kołobrzegu Lokalizacja: nowe osiedle Centrum Park, ul. Bogusława X w Kołobrzegu Piętro 5/7, strona północna Przedmiot najmu: - mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bogusława X

Lęborskie,Kołobrzeg

443 574 zł39 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 38,91 m2 W samym centrum kołobrzegu przy parku H. Dąbrowskiego! centrum park to nowe osiedle mieszkaniowe, które powstanie w Kołobrzegu przy ul. Bogusława X, w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

365 000 zł45 m² 8 183,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość jest jasna, funkcjonalna, idealna do zamieszkania lub wynajmu - po wykonaniu niezbędnego remontu. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Zachodnia,Kołobrzeg

599 000 zł45 m² 13 196,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na os.BOCIANIE GNIAZDO UL.OGRODOWA! Nowe budownictwo,winda,pełne wyposażenie,balkon,komórka lokatorska. Komfortowo wyposażone oraz urządzone mieszkanie , niedaleko centrum miasta oraz morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

575 000 zł47 m² 12 231 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne i słoneczne mieszkanie, 2 pokoje, z piwnicą, centrum Kołobrzegu! Mamy do zaoferowania zadbane, słoneczne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku.